ایمن نگه داشتن پول نقد شما تجارت خوبی است – شماره 2 2023

مرکز تولیدی مستقر در Fidelity CashMaster پرتوریا ظرفیت بیش از 300 دستگاه پذیرش نقدی در ماه را در یک شیفت دارد. تدارکات و تحقیق و توسعه داخلی؛ تیم ها اطمینان حاصل می کنند که بسیاری از مؤلفه ها به صورت محلی در تلاش برای اطمینان از کارایی هزینه و همچنین ترویج صنعت محلی هستند.

پول نقد، درست مانند جنایت، اینجاست که بماند. مشاغل متکی به جابجایی و پذیرش یا عرضه پول نقد همچنان اهداف اصلی مجرمان هستند. بارتمن نتیجه می گیرد: “با راه حل های امنیتی مناسب از یک تامین کننده معتبر و با تجربه، می توان خطرات را در سراسر زنجیره ارزش کاهش داد تا اطمینان حاصل شود که کسب و کارها می توانند به تجارت تقویت اقتصاد ما و نه جیب مجرمان ادامه دهند.”

Fidelity CashMaster طیف وسیعی از محصولات منحصر به فرد را ارائه می دهد و بیش از 20 سال تجربه در صنعت با یکی از گسترده ترین و جامع ترین طیف محصولات با پایه نصب شده حدود 5500 دستگاه پذیرش نقدی در سراسر کشور در بخش های خرده فروشی، بانکی، نفت و عمده فروشی دارد.

در سراسر زنجیره ارزش

«Fidelity CashMaster دارای تأییدیه بانک رزرو آفریقای جنوبی برای CashMaster Cube است، یک راه حل رنگ آمیزی برای شرکت های لجستیکی و حمل و نقل برای مدیریت و ایمن کردن پول نقد در وسایل نقلیه. ما همچنین از راه‌اندازی اخیر دستگاه‌های جدید پذیرش نقدی PayComplete که دارای فناوری و ویژگی‌های پیشرفته هستند، هیجان‌زده هستیم.»

“با چنین طیفی از مشتریان، مدیریت عملی یکی دیگر از اجزای کلیدی در ارائه راه حل های مناسب است. شما واقعاً باید این صنایع و تهدیداتی که با آن روبرو هستند را درک کنید تا بتوانید نیازهای مدیریت نقدینگی آنها را برآورده کنید.» بارتمن می گوید.

«مشتریان می‌توانند سپرده‌های روزانه خود را از قبل به فیدلیتی اعلام کنند و اطمینان حاصل کنند که تمام سپرده‌های مربوطه توسط مراکز مختلف نقدی دریافت و حساب می‌شوند. این امکان ارجاع دقیق، دید بهتر، تطبیق سپرده ها و گزارش های شما را فراهم می کند.

ایمن نگه داشتن پول نقد، تجارت خوبی است

شماره 2 2023 مالی (صنعتی)خدمات امنیتی و مدیریت ریسک, محصولات

مدیریت ریسک Fidelity Cash Solution شامل آلارم‌های استثنایی برای اقدام فوری در حین دستکاری ماشه‌ها، دستگاه‌های ردیاب دوگانه برای ردیابی پول نقد، بهترین فناوری رنگ‌آمیزی در کلاس، خودروهای زره ​​پوش، سیستم‌های قفل‌کننده، امکانات خرک، کد یک‌بار مصرف است. قفل‌ها، دکمه‌های وحشت، حامل‌های روسازی متقاطع و سیستم‌های دفاع پنچر تایر. بارتمن می افزاید: «همه اینها توسط عوامل اطلاعاتی مخفی برای شناسایی تهدیدات بالقوه پشتیبانی می شود.

برای اطلاعات بیشتر، با گروه خدمات فیدلیتی، [email protected] تماس بگیرید، www.fidelity-services.comمنبع: https://www.securitysa.com/18828R

بارتمن می‌گوید: «ما راه‌حل‌های پردازش کامل برون‌سپاری را برای بسیاری از بانک‌های تجاری ارائه می‌کنیم و از تخصص و تجربه برخورداریم تا مزایای ارزشمندی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم.

عملیات حمل و نقل نقدی آن از مراکز کنترل سفارشی طراحی شده مدیریت می شود که توسط کارکنانی که فرآیندهای بررسی دقیق را انجام می دهند و در PSIRA ثبت شده اند، اداره می شود. کارکنان همچنین دارای گواهینامه کامل هستند و آموزش های پیشرفته تاکتیکی و راننده را گذرانده اند.

با گسترش سرقت هایی که پول نقد و دارایی های ارزشمند را هدف قرار می دهند، ضروری است که کسب و کارها هنگام حفاظت از دارایی های خود پول خود را در جایی بگذارند.

برای توانمند ساختن مشتریان برای دستیابی به این سطح از حفاظت و آرامش، نیاز به نوآوری در بالاترین سطح و تحقیق و توسعه قابل توجه است. مهم‌تر از همه، راه‌حل‌های امنیتی باید با نیازهای مشتری مطابقت داشته باشند و به اندازه کافی انعطاف‌پذیر باشند تا با تغییرات جوی تهدید سازگار شوند. او از طریق Fidelity Cash Solutions با ما صحبت می‌کند و توضیح می‌دهد که این بازوی کسب‌وکار از استراتژی‌های مؤثر و فناوری پیشرفته برای ارائه راه‌حل‌های مدیریت پول نقد و دارایی استفاده می‌کند.

این به گفته وال بارتمن، مدیر عامل Fidelity Services Group، شرکتی با شهرت فوق‌العاده در مدیریت پول نقد در آفریقای جنوبی – و بینش عمیقی در مورد روش‌هایی که مجرمان تلاش می‌کنند دست خود را برای جابه‌جایی پول نقد به دست آورند.

وال بارتمن.

جنایتکاران گستاخ تر شده اند و شیوه کار آنها به طور فزاینده ای پیچیده شده است. هر کسی که امروزه با مقادیر زیادی پول نقد معامله می کند – به ویژه در آفریقای جنوبی – باید مطمئن شود که سیستم های امنیتی خود در برابر خرابی ایمن هستند.

«راه‌حل‌های نقدی Fidelity بر ارائه راه‌حل‌های سرتاسری برای مقابله فعالانه با ریسک در سراسر زنجیره ارزش متمرکز است. ما این کار را از طریق فرآیندها و رویه‌های تعبیه‌شده در دستگاه‌های پذیرش وجه نقد اعمال می‌کنیم که در انتقال وجه نقد (CIT)، پردازش، عرضه و بیمه اعمال می‌شود.»

خدمات تجاری به طیف گسترده ای از صنایع، از جمله خرده فروشی، خدمات مالی، بازی، تجاری، مهمان نوازی و فرودگاه ها – همه اهداف اصلی برای مجرمانی است که به دنبال روزی بزرگ هستند.

او می‌گوید بخش‌های خرده‌فروشی و بانکی سال‌ها است که به شدت از سرقت پول نقد، در داخل و در جاده‌ها آسیب دیده‌اند. با این حال، آنها همچنان به دلیل نیاز به معامله نقدی به صورت روزانه با مشکل مواجه هستند. “این یک چالش مداوم برای اطمینان از داشتن بهترین راه حل های امنیتی ممکن برای محافظت از پول نقد خود است. تهدیدها واقعی هستند و می توانند از داخل و خارج کسب و کار شما باشند یا ترکیبی از هر دو باشند.

برای اطمینان از آرامش خاطر، Fidelity می تواند بیمه نقدی را به حداکثر ارزش ارائه دهد. این را می توان برای پول نقد در یکی از دستگاه های پذیرش نقدی و/یا برای سپرده های نقدی منتقل شده از طریق CIT به عنوان بخشی از فرآیند سپرده دستی اعمال کرد.