اینترکام، خوانندگان معتبر | امنیت حرفه ای


2n، اینترکام و شرکت محصولات کنترل دسترسی، تمامی دستگاه های اینترکام و خوانندگان اکسس یونیت خود را دارد ایمن شده توسط طراحی (SBD) معتبر.

SBD طرح اصلی پلیس بریتانیا است که توسط شرکت پلیس بریتانیا Police Crime Prevention Initiatives Limited (PCPI) اجرا می شود. اینترکام و خوانندگان واحد دسترسی 2N (واحد دسترسی 2N 2.0 و واحد دسترسی 2N M) باید استانداردهای تست مورد نیاز پلیس را که مقاومت آنها را در برابر ورود اجباری ارزیابی می کرد، رعایت می کردند.

همه این محصولات در صورت نصب همراه با رله امنیتی 2N اکنون می توانند نشان SBD را داشته باشند. SBD می گوید استانداردهای آن از نظر محافظت در برابر جرم تأثیر محسوسی دارند. به عنوان مثال، در غرب یورکشایر، تحقیقات نشان داد که سازه های جدید ساخته شده با استانداردهای SBD تا 75 درصد کمتر احتمال دارد که سرقت شوند. در گلاسکو، یک مطالعه جداگانه به این نتیجه رسید که پیشرفت های بازسازی شده با استفاده از اصول SBD تا 63 درصد کمتر احتمال دارد که جرم را تجربه کنند. 2N محصولات تازه تایید شده خود را در نمایشگاه Build 2022 لندن، نمایشگاه بخش ساخت و ساز در اواسط نوامبر به نمایش گذاشت.

تصویر در نمایشگاه، از چپ به راست، لین پول، افسر توسعه در SBD، جولیان سالتر از 2N و گای کولیر از PCPI هستند. مایکل نیکلسون، مدیر توسعه کسب و کار 2N برای بریتانیا و ایرلند، گفت: «محصولات ما در پروژه‌های بزرگ‌تر و بیشتری در بریتانیا گنجانده می‌شوند – Sópers House، درست خارج از لندن، و Burlington House در مرکز منچستر نمونه‌های اخیر هستند – و SBD صدور گواهینامه بیشتر و بیشتر در ساختمان های تجاری و مسکونی درخواست می شود. بازدید از: https://www.securedbydesign.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/door-entry-access-control/intercoms-readers-accredited/