اینترکام GSM برای مدیریت بازدیدکنندگان تلفن همراه – شماره 7 2022

BAS-IP دقیقاً این کار را انجام داده است و یک سیستم IP intercom با کنترل دسترسی مدیریت شده و یکپارچه ایجاد کرده است. BAS-IP طیف گسترده ای از تجهیزات اینترکام IP را از سیستم های فردی گرفته تا راه حل های پیچیده تولید می کند و در نتیجه نیازهای کاربر مدرن را برآورده می کند. این شرکت تمام روندهای بازار را پیگیری می کند، فناوری های نوآورانه را معرفی می کند و دستگاه های شیک و کاربردی تولید می کند که مناسب تمام بخش های بازار باشد.

BAS-IP یک شرکت فناوری بین المللی است که در سال 2005 با دفتر مرکزی آن در ادینبورگ، اسکاتلند تاسیس شد. از سال 2016، در انجمن بین المللی KNX گنجانده شده است و به طور رسمی دستگاه های دارای گواهی KNX را برای مدیریت خانه هوشمند شما توسعه، تولید و ارائه می دهد. BAS-IP دارای یک API باز است و برای ادغام با تمام محصولات، پلتفرم ها و راه حل های شخص ثالث باز است.

اینترکام GSM برای مدیریت بازدیدکنندگان تلفن همراه

شماره 7 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

روزی روزگاری، اینترکام‌های GSM انقلابی را در ارتباطات بی‌سیم نشان می‌داد – بدون نیاز به مانیتور یا گوشی، فقط یک تلفن همراه. GSM محصول رویایی نصاب است. این یک نصب آسان و یک برنامه عالی برای ساختمان های قدیمی، برخی از مجتمع های اداری و توسعه های مسکونی است. اگر دستگاه هوشمندی وجود داشت که همه چیزهایی را که GSM ارائه می‌دهد، به‌علاوه یک عملکرد تماس ویدیویی از نوع WhatsApp و توانایی مدیریت چندین نقطه ورودی، یکپارچه‌سازی می‌کرد و مدیریت بازدیدکنندگان را در دستان شما قرار می‌داد؟

BAS-IP از توزیع کنندگان Manvic در دسترس است، [email protected]، www.bas-ip.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17876R

همه مردم آفریقای جنوبی می‌خواهند احساس امنیت کنند و همه ما خواهان کنترلی بر امنیت خود هستیم. کنترل اینکه چه کسی به دارایی شما دسترسی دارد بسیار مهم است، با این حال، چه کسی این دسترسی را داده است، اگر نه بیشتر، مهم است.

Plug-and-play با دستگاه های هوشمند BAS-IP یک واقعیت است. نصب آسان است: کلیک کنید، برش دهید و وصل کنید. پس از اتصال به شبکه (که معمولاً یک فرآیند دو مرحله‌ای است) دستگاه‌های هوشمند را می‌توان با ابزار ارتقا از راه دور (RUT) این شرکت قرار داد، سریع‌تر از آن‌چه نصب‌کننده بتواند دکمه‌های لپ‌تاپ خود را فشار دهد، به‌روزرسانی، برنامه‌ریزی یا پیکربندی شود. برای یک نصاب باتجربه، این سریع و ساده است.

یک سیستم کنترل دسترسی و اینترکام به طور سنتی در ورودی یک ملک نصب می شود. یکی دسترسی و دیگری ارتباطات را کنترل می کند. اگر دستگاه هوشمندی وجود داشت که به صورت ارگونومیک و شیک هر دو عملکرد را به سادگی یکپارچه می کرد، چه؟

BAS-IP این کار را با اپلیکیشن Link مبتنی بر اشتراک انجام داده است. Link برنامه‌ای است که به شما امکان می‌دهد تماس‌های ویدیویی را از پنل‌ها و مانیتورهای فضای باز BAS-IP مستقیماً روی دستگاه تلفن همراه خود دریافت کنید. این به شما امکان می‌دهد درها را در حین یا بعد از تماس باز کنید، یک قفل را از طریق بلوتوث (BAS-IP UKEY برای دستگاه‌های تلفن همراه) باز کنید، با آسانسور تماس بگیرید و گذرنامه‌های مهمان ایجاد کنید. اشتراک لینک به کاربر اصلی اجازه می دهد تا چهار عضو خانواده را دعوت کند. این برنامه در اندروید و iOS موجود است.