باتری ها به دلیل ریزش بار هشدارهای کاذب ایجاد می کنند – شماره 8 2022 – باتری های Uniross

در اولین تلاش خود برای رسیدگی به این مشکل، که در سراسر صنعت رایج است، باتری‌های سرب را در سایت‌های مشتریان با باتری سرب باکیفیت دیگری جایگزین کردیم، اما این باتری‌ها همچنین در عرض چند هفته هشدارهای کاذب تولید کردند و قادر به مقابله با کاهش بار نبودند. مشکلی که ما متوجه شدیم این است که منبع انرژی باتری سرب اسیدی می تواند خیلی سریع تخلیه شود. هنگامی که به سطح خاصی از اتلاف می رسد، زنگ هشدار را به صدا در می آورد. اگر به دلیل کاهش مداوم بار، شارژ به طور مرتب به زیر 50 درصد کاهش یابد، باتری ها آسیب می بینند و نمی توانند به طور کامل شارژ شوند و آلارم های کاذب بیشتری ایجاد می کنند.

قبل از Uniross، ما تعدادی از تامین‌کنندگان مختلف باتری لیتیومی را امتحان کردیم و متوجه شدیم که باتری‌های Uniross، عرضه‌شده توسط Elvey Security Technologies، تا حد زیادی ثابت‌ترین باتری‌ها در نگهداری شارژ و در مدت زمان لازم برای شارژ کامل بوده‌اند.وام)کلینتون میلارد، دکتر مولتی سکیوریتی توضیح داد که کاهش مداوم بار باعث می‌شود باتری‌های سرب در مرکز کنترل شرکت، هشدارهای کاذب ایجاد کنند. یک وسیله نقلیه با استفاده از منابع به محل فرستاده می‌شود، اما متوجه می‌شود که یک هشدار کاذب تولید شده توسط باتری کم مصرف است. این فشار بر مرکز کنترل و وسایل نقلیه تماسی ما وارد می‌کرد، در حالی که هزینه‌ها را افزایش می‌داد و باعث نگرانی مشتریان ما می‌شد.»


منبع: https://www.securitysa.com/18260R

باتری ها به دلیل ریزش بار آلارم کاذب ایجاد می کنند

شماره 8 2022 اتوماسیون خانه هوشمند، محصولات

“این تاثیر زیادی بر تجارت ما داشته است. لیتیوم Uniross عملکرد بسیار بهتری دارد و طول عمر بسیار بیشتری دارد و مشتریان نیاز به خرید باتری‌های جدید کمتر دارند.

این شرکت سپس به باتری‌های لیتیومی Uniross تغییر داد و شاهد یک چرخش بزرگ بود. کاهش قابل توجهی در هشدارهای کاذب وجود داشت. باتری‌های لیتیومی شارژ خود را در زمان کاهش بار حفظ می‌کنند و پس از کاهش بار سریع‌تر شارژ می‌شوند. همچنین می توان به طور مرتب شارژ را زیر 50 درصد بدون آسیب رساندن به باتری تخلیه کرد.

یک شرکت امنیتی محلی با جایگزینی باتری‌های سرب 12 ولتی مشتریان خود با باتری‌های لیتیومی مشکل دریافت آلارم‌های کاذب در زمان کاهش بار را حل کرده است.

میلارد گفت که Uniross به همه مشتریان موجود توصیه می شود. در آینده، تنها این باتری ها برای مشتریان جدید عرضه خواهند شد.

با اجرای باتری های یونیروس، این شرکت هزینه ها را مهار کرده و علاوه بر کاهش آلارم های کاذب، سرقت باتری های موتور گیت تقریباً برطرف شده است زیرا لیتیوم فاقد ارزش ضایعاتی است، زیرا سرب ندارد.