باروکس در Consec | امنیت حرفه ای


باروکس ارتباط AG، سازنده سوئیچ ها، مبدل های رسانه ای و توسعه دهنده های IP که برای کاربردهای ویدئویی طراحی شده اند، در میان غرفه داران نمایشگاه سالانه انجمن مشاوران امنیتی، CONSEC، در روز پنجشنبه، 13 اکتبر، در استادیوم توئیکنهام در غرب لندن، حضور دارند.

شرکت محصول می‌گوید این شرکت سوئیچ‌های صنعتی مدیریت‌شده و مدیریت‌نشده خود را نشان خواهد داد که نیازهای ویدیویی و برنامه‌های کاربردی سنگین PoE را برآورده می‌کنند و دارای عملکردهای امنیت سایبری هستند که از سوئیچ و ترافیک شبکه محافظت می‌کنند. با داشتن گزینه های مدیریتی، هنگام استفاده از سوئیچ های اترنت، نیازهای شبکه را می توان برآورده کرد. قابلیت های سوئیچ مدیریت شده شامل دوربین فعال و نظارت PoE و ادغام فعال از طریق ماژول های سوئیچ برای ادغام با کنترل VMS است. باروکس سوئیچ RY-LPITE-422XGME 10Gbits DIN Rail، L2+ مدیریت شده GbE PoE+ خود را رونمایی خواهد کرد. این سوئیچ ویژگی‌های L2 و L3 پایه را با ویژگی‌های مدیریتی از طریق سیستم مدیریت دستگاه باروکس (DMS) تعبیه‌شده ارائه می‌دهد.

برای مهندسان شبکه، RY-LPITE-442XGME دارای پورت های 4×10/100/1000TX PoE+، 4×10/100/1000TX PoE++ (802.3at/af/bt و در مجموع تا 381W)، 2 پورت x10GbE و RFP+4 است. پورت کنسول، برای ارائه در کاربردهای صنعتی.

در مورد ادغام با نرم افزار مدیریت ویدیوی شخص ثالث، barox از یکپارچه سازی سیستم ها با پلاگین های Smart-barox خود برای Milestone، MOBOTIX و advancis پشتیبانی می کند. ادغام داده‌های تشخیصی را ارائه می‌کند، وضعیت دوربین‌ها و سوئیچ‌ها را نشان می‌دهد و امکان شناسایی دقیق مشکلات شبکه/دستگاه را فراهم می‌کند. برای مثال، اگر دوربین شبکه پاسخ ندهد، می‌توان از سوئیچ‌های باروکس برای انتخاب دستگاه و ارسال فرمان راه‌اندازی مجدد استفاده کرد.

سیستم مدیریت دستگاه یکپارچه باروکس (DMS) دارای عملکردهای نظارت بر شبکه است که امکان تجسم و تجزیه و تحلیل سخت افزار و اتصال را فراهم می کند. ابزارهای باروکس که امکان تشخیص خطاها و قطعی‌ها از راه دور را فراهم می‌کنند، شامل نظارت PoE، تشخیص کابل و نظارت بر ترافیک سوئیچ از راه دور می‌شوند، که در آن ترافیک داده‌های زنده در هر پورت در نمودار گرافیکی نشان داده می‌شود و به شبکه ویدئویی و همه دوربین‌های متصل امکان تجزیه و تحلیل را می‌دهد.

سارا ماس، مدیر فروش بارکس بریتانیا و ایرلند می‌گوید: «ما مشتاقانه منتظر دیدار با نمایندگان CONSEC هستیم که مایلند درباره سوئیچ‌های اترنت مدیریت‌شده و مدیریت‌نشده صنعتی که از نصب‌های ساده‌تر، سریع‌تر و کم‌هزینه‌تر، همراه با PoE قوی پشتیبانی می‌کنند، اطلاعات بیشتری کسب کنند. قدرت. با تقاضای روزافزون دستگاه‌های PoE قدرتمندتر، مانند دوربین‌های گنبدی و یکپارچه PTZ، محدوده باروکس از 802.3bt با توان PoE تا 90 وات پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، برای آرامش خاطر، تمام سوئیچ‌های اترنت باروکس برای برآورده کردن نیازهای عملیاتی و عملکردی خاص نظارت دوربین‌های مداربسته طراحی شده‌اند، و از نوآوری‌هایی استفاده می‌کنند که امنیت بیشتر مشتری را تضمین می‌کنند، و برای نصب کننده، راه‌اندازی آسان و ادغام با VMS پیشرو نرم افزار کنترل.»

بازدید کنید www.barox.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/barox-at-consec/