بارگذاری و سیستم های امنیتی خانه – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند – گروه خدمات Fidelity

این توصیه توسط شرکت واکنش مسلح، Fidelity ADT، پس از چند هفته قطع برق برنامه ریزی شده در سراسر کشور صادر شد. در اوج به مرحله 6 تخلیه بار در حال اجرا رسید.

صاحبان خانه می‌توانند با در اختیار گرفتن سخت‌افزار سیستم هشدار خود به کارکرد بهینه آن در طول این قطع‌های برق کمک کنند، به‌خصوص که به نظر می‌رسد بیشتر اتفاق می‌افتد.


منبع: https://www.securitysa.com/17373R

قطع‌های برق به طور منظم بر طیف وسیعی از فناوری‌ها و سیستم‌های ارتباطی، از جمله سیستم‌های هشدار که بدون پشتیبان کافی باتری شروع به خرابی می‌کنند، تأثیر می‌گذارد. عملکرد نادرست سیستم های هشدار در طول کاهش بار منجر به افزایش فعال سازی هشدار کاذب می شود که بر توانایی شرکت های واکنش مسلح برای مقابله با سیگنال های اضطراری واقعی تأثیر می گذارد.

چارنل هاتینث.

صفحه‌کلید سیستم امنیتی شما می‌تواند اطلاعاتی در مورد مشکلاتی که نیاز به مداخله فنی دارد را در اختیار شما قرار دهد. یک نسخه از راهنمای کاربر سیستم را در اینترنت جستجو کنید یا از شرکت نظارتی خود بخواهید که یک نسخه برای شما ارسال کند.

او همچنین از مردم می‌خواهد که به پیام‌های متنی که از شرکت پاسخ‌دهی مسلحانه دریافت می‌کنند، توجه کنند، به‌ویژه زمانی که این پیام‌ها مربوط به هر گونه سیگنال هشدار احتمالی باتری کم است. رفع این مشکلات در اسرع وقت می تواند فشار سیستم های نظارتی ناشی از سیل سیگنال های دریافتی در طول کاهش بار را از بین ببرد.

«اگر در مورد سیستم امنیتی خانه خود و باتری های پشتیبان آن سؤالی دارید، لطفاً در اسرع وقت با شرکت پاسخگویی مسلح خود تماس بگیرید. آنها به شما کمک خواهند کرد که آزمایش کنید تا ببینید آیا مشکل فنی نیاز به توجه فوری دارد یا خیر.وام)

صاحبان خانه باید مطمئن شوند که تاثیر کاهش بار بر روی هر سیستم امنیتی را درک می کنند. پشتیبان گیری کافی از باتری و ظرفیت شارژ می تواند زمان کارکرد سیستم های هشدار را در طول کاهش بار افزایش دهد. با این حال، ایده آل نیست که هر باتری با قطعی مداوم برق مواجه شود – چه برنامه ریزی شده باشد و چه برنامه ریزی نشده.

سیستم های ریزش بار و امنیت خانه

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند اتوماسیون خانه هوشمنداملاک مسکونی (صنعت)

Charnel Hattingh، رئیس ارتباطات و بازاریابی این شرکت می‌گوید: «تمرکز روی سیستم‌های امنیتی خانه و پشتیبان‌گیری از باتری آن‌ها باید باقی بماند، حتی پس از تعلیق بارگذاری.

هاتینگ می‌گوید سیستم‌های پشتیبان UPS نیز برای افزودن به هر سیستم خانگی مفید هستند، حتی اگر پرهزینه باشند. آنها می توانند در ایمن نگه داشتن شما و دارایی شما نقش داشته باشند، اگر به درستی متصل شوند و به روشی که برای استفاده از آنها در نظر گرفته شده است استفاده شود.

هاتینگ می‌گوید کاهش بار در مرحله 1 می‌تواند به باتری‌ها زمان کافی برای شارژ مجدد بدهد، در حالی که هر مرحله بالاتر شروع به کاهش زمان مورد نیاز می‌کند. با این حال، به خاطر داشته باشید که ممکن است مشکلات فنی نامربوط دیگری روی باتری تأثیر بگذارد، به همین دلیل است که آزمایش منظم بسیار مهم است. هیچ باتری برای همیشه دوام نخواهد آورد و در برخی مواقع نیاز به تعویض دارد.

هنگامی که باتری های پشتیبان خود را بررسی می کنید، مطمئن شوید که به همه چیز نگاه می کنید. اقدامات پیشگیرانه تعمیر و نگهداری امروز می تواند به شما کمک کند تا اطمینان حاصل شود که سیستم امنیتی شما همچنان همانگونه که باید فردا کار می کند.”

باتری ها نقش مهمی در سیستم امنیتی خانه شما دارند که شامل حصار برقی و موتور دروازه می شود. سیستم‌های امنیتی بی‌سیم دارای باتری‌هایی در آشکارسازها هستند که تحت تأثیر کاهش بار قرار نمی‌گیرند، اما جعبه کنترل اصلی همچنان حاوی یک باتری پشتیبان است که نباید از آن غافل شد.

باتری ها دارای طول عمر محدودی هستند که متاثر از تعداد دفعات تخلیه و شارژ مجدد آن است. باتری هایی که بیش از حد بسیاری از این چرخه ها را پشت سر گذاشته اند خراب می شوند و ممکن است نتوانند به اندازه کافی در دوره های بین زمان های ریزش بار شارژ شوند. این امر زمان پشتیبان گیری باتری را در صورت قطع برق به خطر می اندازد.