بارگذاری 2023 را تعریف می کند – شماره 3 2023 – چشم نگهبان

در دنیای امنیت سایبری، این امر پذیرفته شده است که فناوری های جدید برای همگام شدن با مجرمان سایبری پیچیده ای که در اعماق وب پنهان شده اند، حیاتی هستند. در دنیای فیزیکی، امنیت نیز باید همگام با افزایش جرم و جنایت و مجرمان پیچیده باشد.

کاهش بار سال 2023 را تعریف می کند

شماره 3 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

اینجاست که تلاقی بین دنیای فیزیکی و مجازی رخ می دهد. ظهور محاسبات ابری دنیای کاملا جدیدی از نظارت، حسگرها، نظارت و تجزیه و تحلیل را باز کرد. سرعت نوآوری به این معنی است که راه‌حل‌ها به تکامل خود ادامه می‌دهند، چه در قالب نظارت خارج از سایت، راه‌حل‌های امنیتی فعال با استفاده از هوش مصنوعی، کنترل دسترسی و موارد دیگر. سال 2023 شاهد این موارد بیشتر خواهد بود، زیرا ارائه دهندگان و فروشندگان پیشرو خدمات امنیتی به دنبال ارائه بهترین محصولات به بازار هستند.

این دنیای هیجان انگیزی است که در آن تجزیه و تحلیل ها می توانند آگاهی موقعیتی را ارائه دهند که قبلاً دیده نشده بود، و افراد و دارایی ها را قادر می سازد از محافظت فعال برخوردار شوند زیرا توانایی فناوری در تشخیص روندها و ناهنجاری ها در زمان واقعی وجود دارد. توانایی بازبینی ساعت‌ها فیلم ویدیویی در چند دقیقه و برداشتن الگوها یا پرچم‌های قرمز بسیار ارزشمند است و می‌تواند به سرعت پاسخ‌گویی و بررسی‌ها را افزایش دهد. در نهایت، توانایی تشخیص و برداشتن الگوها، دوربین مداربسته را به یک نگهبان فوق العاده تبدیل می کند که در زمان واقعی کار می کند. انتظار می رود در طول سال شاهد پیشرفت بیشتری در این زمینه باشیم.

ارائه دهندگان خدمات امنیتی و فروشندگان شبانه روز در تلاش هستند تا راه‌هایی را بیابند تا از راه‌حل‌هایشان، از نظارت، کنترل دسترسی، تا محصولات امنیتی فعال و فعال، اطمینان حاصل کنند. از دیدگاه Guardian Eye، ما بخشی از Vivica Group هستیم و شرکت خواهر ما، Stage Zero، که به زودی برای عموم عرضه خواهد شد، یک مزیت رقابتی برای ما فراهم می کند.

توسط رادنی تیلور، MD، Guardian Eye.

در نهایت، وجه تمایز بین ارائه دهندگان امنیت در نحوه استفاده از آخرین فناوری برای پاسخگویی به چالش های واقعی و فوری نهفته است. در مورد چالش های آفریقای جنوبی، ارائه دهندگان امنیتی نه تنها باید اطمینان حاصل کنند که محصولاتشان از بهترین فناوری مانند قابلیت های تجزیه و تحلیل مبتنی بر هوش مصنوعی بهره می برند، بلکه باید روی بهترین فناوری پشتیبان و انرژی تجدیدپذیر سرمایه گذاری کنند تا اطمینان حاصل شود که محصولات و خدمات آنها در دسترس است. وقتی برق قطع می شود

از سوی دیگر، Stage Zero به مرکز عصبی Guardian Eye دسترسی پیدا می‌کند، که آن را به نظارت و تجزیه و تحلیل پیشرفته مجهز می‌کند تا مجموعه گسترده‌ای از راه‌حل‌های خود را که به‌طور گسترده به کار گرفته می‌شود.

پشت دوربین ها، در واقع پشت هر سنسور یا دستگاه اینترنت اشیا، قدرتی وجود دارد که تجزیه و تحلیل مبتنی بر ابر می تواند به راه حل های امنیتی بیاورد. باز هم، به جای خود صحبت می کنیم، ما دائماً روی الگوریتم های خود کار می کنیم و بهترین چیزی را که فناوری می تواند به ارمغان بیاورد را بررسی می کنیم تا اطمینان حاصل شود که نظارت و تجزیه و تحلیل همچنان در حال تکامل برای افزایش قابلیت های امنیتی است.

رادنی تیلور

از طریق Stage Zero، ما به سیستم‌های پشتیبان باتری نوآورانه و قابلیت تولید انرژی خورشیدی و بادی دسترسی داریم که در حال حاضر در حال بررسی آن‌ها هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که راه‌حل‌ها و پیشنهادات ما علی‌رغم مشکلات Eskom به حالت عادی خود ادامه می‌دهند. راه حل به سادگی باید این باشد که کاهش بار نباید در هیچ کجا و به هیچ وجه بر امنیت تأثیر بگذارد.


منبع: https://www.securitysa.com/19055R

بسیاری از سیستم‌های هشدار، نرده‌های برقی، دروازه‌های اتوماتیک، سیستم‌های نظارتی و راه‌حل‌های کنترل دسترسی درجاتی از پشتیبان‌گیری در محل خود دارند. با این حال، باتری های پشتیبان در این راه حل ها، به ویژه نرده های الکتریکی، سیستم های هشدار و موتورهای دروازه اتوماتیک، برای مقاومت طولانی مدت بدون برق که به طور منظم رخ می دهد طراحی نشده اند. این باتری ها به دلیل خالی شدن، و گاهی شارژ نشدن کامل، قبل از قطع برق بعدی آسیب می بینند. نتیجه این است که بسیاری از منازل مسکونی و خانه‌ها باید با خاموشی‌های واقعی مواجه شوند، جایی که امنیت وجود ندارد، خیلی زودتر از آنچه که قبل از این آخرین دوره کاهش بار می‌شدند.

در حالی که بسیاری از مناطق در سراسر جهان ممکن است به طور غریزی به امنیت سایبری فکر کنند، زمانی که از روندهای فناوری برای امنیت صحبت می شود، ما به عنوان آفریقای جنوبی می دانیم که هم امنیت فیزیکی و هم امنیت سایبری از اهمیت بالایی برخوردار است.

بزرگترین خطر امنیتی

با این حال، از دیدگاه آفریقای جنوبی، بزرگ‌ترین روند در دنیای امنیت این است که چگونه ارائه‌دهندگان خدمات و فروشندگان راه‌حل‌هایی ارائه می‌کنند که کاهش بار را دور می‌زند. از منظر امنیتی، کاهش بار یک خطر بزرگ است.

برای اطلاعات بیشتر با Guardian Eye تماس بگیرید 0000 805 87 27 +، www.guardianeye.co.zaوام)

به عنوان مثال، Guardian Eye دوربین‌های شبانه‌ای را ارائه خواهد کرد که می‌توانند رنگی ببینند و ضبط کنند. این یک تغییر اساسی از تکیه گاه اصلی تصاویر سیاه و سفید یا اشباع شده است. پیامدهای تحقیقات بسیار زیاد است، و این فناوری نشان دهنده مرز بعدی در نظارت دوربین است.