بازار جهانی نظارت تصویری تحت تأثیر کاهش رشد چین – شماره 4 2023

تحقیقات جدید Novaira Insights نشان می‌دهد که بازار جهانی نظارت تصویری در سال 2022 به دلیل کاهش شدید 18.6 درصدی در بازار چین، 3.4 درصد کاهش یافته است. با این حال، این تحقیقات همچنین نشان می دهد که در خارج از چین، بیشتر بازارها به رشد خود ادامه دادند. بازار جهانی، بدون احتساب چین، 13.2 درصد در سال 2022 رشد کرد.

تخمین زده می‌شود که چین همچنان بزرگترین بازار منطقه‌ای جهان برای تجهیزات نظارت تصویری باقی مانده است و 44 درصد از بازار جهانی را در سال 2022 به خود اختصاص داده است.

پایه تامین

به گفته جاش وودهاوس، تحلیلگر ارشد و بنیانگذار Novaira Insights، “کاهش در چین در درجه اول نتیجه قرنطینه هایی بود که باعث ایجاد محدودیت در تجارت در طول موج های سال 2022 همه گیری COVID-19 شد. در بخش عمومی، هزینه‌های دولت چین از حوزه‌هایی مانند نظارت تصویری و به سمت مبارزه با COVID-19 و حمایت از اقتصاد در طول قرنطینه منحرف شد. محدودیت‌ها بسیار بیشتر از آنچه که بسیاری از ناظران پیش‌بینی می‌کردند دوام آورد و دولت چین در نهایت سیاست «کووید صفر» خود را در دسامبر 2022 کاهش داد.»

چشم انداز بازار

پیش‌بینی می‌شود که بازار جهانی تجهیزات نظارت تصویری تا پایان سال 2023 با احیای بازار چین به رشد خود بازگردد. در جهان به استثنای چین، پیش‌بینی می‌شود که رشد بازار در سال 2023 اندکی کاهش یابد زیرا تورم در بسیاری از کشورها کاهش می‌یابد. اثر ترکیبی به این معنی است که پیش‌بینی می‌شود بازار جهانی تجهیزات نظارت تصویری 11.8 درصد رشد کند و ارزش آن در سال 2023 به بیش از 27 میلیارد دلار برسد.

نظارت تصویری ابری (VSaaS)

در خارج از چین، بازار در سال 2022 به سرعت رشد کرد زیرا فروشندگان همچنان به تقاضای سرخورده ناشی از فضای تجاری غیرعادی و کمبودهای ناشی از همه‌گیری COVID-19 پاسخ می‌دهند. با این حال، در سال 2022 این تورم عمومی بود که منجر به قیمت‌های بالاتر برای سخت‌افزار نظارت تصویری شد و این در درآمدهای بیشتر بازار نقش داشت. با افزایش سریع قیمت‌های خدمات، نیروی کار و هزینه‌های مواد خام، بسیاری از فروشندگان نظارت تصویری افزایش هزینه‌ها را به مشتریان خود منتقل کردند. بیشتر بازارهای منطقه ای به سرعت رشد کردند و بیشترین رشد در سال 2022 در هند، خاورمیانه و آمریکای شمالی اندازه گیری شد.

برای اطلاعات بیشتر، درباره Novaira Insights تماس بگیرید [email protected]منبع: https://www.securitysa.com/19935R

بازار جهانی نظارت تصویری تحت تأثیر کاهش رشد چین

شماره 4 2023 انتخاب سردبیردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, اخبار

همچنین در سال 2022 صدها تامین کننده تجهیزات نظارت تصویری وجود داشت. با این حال، چهار مورد از آنها نیمی از درآمد جهانی را به خود اختصاص دادند (Hikvision، Dahua، Axis Communications و Motorola Solutions). فروشندگان چینی، هایک ویژن و داهوا بر عرضه در چین تسلط داشتند و همچنان سهم بازار پیشرو یا بالایی را در اکثر بازارهای خارج از چین حفظ کردند. با این وجود، هر دوی آنها به از دست دادن سهم خود در ایالات متحده ادامه دادند و تعرفه ها و محدودیت های تجاری نقش مهمی را ایفا کردند.

نظارت تصویری ابری همچنان یکی از بالاترین رده‌های رشد بود و این امر توسط بازار آمریکای شمالی هدایت می‌شد. در اینجا، پایه نصب‌شده دوربین‌های متصل به ابر در سال 2022 بیش از 80 درصد افزایش یافته است. درآمدهای نظارت تصویری ابری SaaS سهم فزاینده‌ای از کل بازار نرم‌افزار نظارت تصویری و خدمات را به خود اختصاص داده است و شکاف نسبت به بازار سنتی را کاهش می‌دهد. مجوزهای نرم افزار مدیریت نظارت تصویری در محل و قراردادهای خدمات نرم افزاری مرتبط.