بازتعریف کنترل دسترسی در بخش تجاری – شماره 6 2022 – Axis Communications SA

[3] https://www.aurecongroup.com/expertise/digital-engineering-and-advisory/smart-buildings

[1]


منبع: https://www.securitysa.com/17829R

ساختمان هوشمند

[4]

اما فراتر از فناوری است. یک ساختمان هوشمند مردم محور است و به گونه ای ساخته شده است که به بهترین وجه نیازهای افرادی را که در آن اشغال کرده اند برآورده کند.[3] همچنین انعطاف پذیر و پایدار است و نقش فعالی در زندگی ساکنان و محیط زیست بزرگتر ایفا می کند. اینکه چگونه آن نقش آشکار می‌شود یا در این مورد، چگونه دسترسی افراد را کنترل می‌کند، معیار آن ادغام است.

منابع

سازمان های دیگر ممکن است به چیز پیچیده تری نیاز داشته باشند. خوانندگان RFID، صفحه کلیدها و اعتبارنامه های Axis مانند کارت های دسترسی و جاکلیدی، نه تنها فرآیند ورود را رسمی می کنند و راه حلی مبتنی بر انرژی ارائه می دهند، بلکه به طور بالقوه به عنوان پایین ترین سطح از سیستم های کنترل جامع تر عمل می کنند.

توسط مارسل برونز، مدیر فروش، ارتباطات محور.

نرم افزار مدیریت کنترل دسترسی اولین گام در پیاده سازی یک استراتژی امنیتی یکپارچه است. با معرفی یک مدیر ورودی و سیستم‌های ویدئویی یکپارچه و ایستگاه‌های دوربین، امکاناتی از جمله پارک‌های اداری، ساختمان‌های عمومی و املاک چندملیتی می‌توانند امنیت را در لبه ایجاد کنند و از روش‌های پاسخ مناسب و به موقع اطمینان حاصل کنند.[5]

تجربیات سنجیده و بدون درز

زیرساخت ما هوشمندتر از همیشه است، زیرا با عملکردی ساخته شده است تا نحوه استفاده از آن را گزارش دهد. ساختمان‌های هوشمند با فرآیندهای یکپارچه ساخته می‌شوند و افراد را قادر می‌سازند تا چندین عملکرد را به صورت یکپارچه اجرا، کنترل و مدیریت کنند. این نیز یک رویکرد محافظت از آینده است و در را برای سیستم های پیشرفته تر در آینده باز می کند.

فناوری‌های اضافی مانند کنترل‌کننده‌های درب شبکه و ماژول‌های رله سپس امنیت شما را به بیرون گسترش می‌دهند و به شما یک دید کلی و گسترش عملکرد در سراسر امکانات شما می‌دهند. همه این راه حل ها با هم کار می کنند تا اکوسیستم خود را ایجاد کنند، اکوسیستمی که سازمان ها را قادر می سازد کارآمد و با خیال راحت عمل کنند.

مارسل برونز.

برای برخی از سازمان ها، کنترل دسترسی می تواند به سادگی یک اسکنر کد QR باشد. به عنوان مثال، Axis Barcode Reader یک برنامه کاربردی با قابلیت نصب آسان و مقیاس پذیر است که به پرسنل و بازدیدکنندگان ساختمان یک کد QR ارائه می دهد که به عنوان اعتبار قابل تایید برای ایستگاه های دوربین و اینترکام عمل می کند.[4] این یک راه حل مقرون به صرفه است که ورود غیرمجاز را محدود می کند، در حالی که آن را برای شرکت کنندگان تأیید شده ساده می کند.

مطابق با روندهای فعلی پیرامون زیرساخت ساختمان، کنترل دسترسی موثر با عملکردهای ساختمان بهینه شده است. سطوح بالایی از اتوماسیون را ارائه می دهد، هزینه های عملیاتی را کاهش می دهد و بهره وری انرژی را بهبود می بخشد.[2]

[2]

[5]وام)

رفتن به لبه و ایجاد یک اکوسیستم

از آنجایی که آفریقای جنوبی همچنان از یک بحران جهانی خارج می شود، این سوال که چگونه می توان دسترسی به پارک های اداری، تاسیسات صنعتی و سایر ساختمان های تجاری را کنترل کرد، از بررسی علائم کووید-19 خارج شده است. اکنون تمرکز کاملاً بر روی امنیت و مدیریت، و راه‌هایی است که سازمان‌ها می‌توانند به بهترین نحو از فناوری برای حفظ امنیت و امنیت دارایی‌ها و پرسنل خود استفاده کنند، به‌ویژه در مواجهه با نگرانی‌هایی که پیرامون قوانین جدید پیشنهادی برای نقض قوانین پیشنهادی وجود دارد.[1]

بازتعریف کنترل دسترسی در بخش تجاری

شماره 6 2022 تجاری (صنعتی)، کنترل دسترسی و مدیریت هویت