بازسازی فضای پذیرش Liberty Life – شماره 6 2022 – Turnstar Systems

دامنه کار در دفاتر لیبرتی لایف شامل تهیه و نصب چهار خط Speedgate Express، هر کدام به عرض 550 میلی متر، و همچنین دو دروازه با نیازهای ویژه پالس برای دسترسی به صندلی چرخدار بود.

دروازه‌های نیازهای ویژه پالس دارای دهانه 180 درجه هستند و در حالی که ویلچر هنوز در حال عبور است باز می‌مانند، که امکان دسترسی ایمن و بدون مانع به ویلچرها و کالسکه‌های کودک را فراهم می‌کند. دروازه‌ها دارای بال شیشه‌ای ایمنی بدون قاب و مقاوم و پایه عمودی فولاد ضد زنگ درجه 304 با قطر 170 میلی‌متر هستند. در هنگام قطع برق، بال شیشه‌ای را می‌توان به راحتی با دست جابه‌جا کرد (یو پی اس می‌توان نصب کرد) و یک ماشه اجازه می‌دهد تا در صورت آتش‌سوزی در جهت از پیش تعیین شده باز شود. گیت ها به راحتی با تمام سیستم های کنترل دسترسی و زمان و حضور و غیاب ادغام می شوند.

کریگ ساکس، مدیرعامل Turnstar می‌گوید: «در حالی که ما طراح داخلی یا مهندس عمران نیستیم، تجربه چندین ساله کار در کنار توسعه‌دهندگان املاک، سازندگان و افرادی را داریم که وظیفه ایجاد یک فضای داخلی دعوت‌کننده را دارند، و بنابراین می‌توانیم بیشترین موارد را مشخص کنیم. موانع دسترسی زیباشناختی برای هر مکان. علاوه بر این، ما متخصص در انتخاب راه حل امنیتی بهینه از نظر ورود و خروج افراد به صورت کنترل شده هستیم.

یکی از عناصری که اغلب در بازسازی ساختمان اداری نادیده گرفته می شود، دسترسی به تسهیلات است. Turnstar اخیراً در بازسازی ساختمان ورودی دفاتر Liberty Life در Braamfontein کمک کرده است.

برای اطلاعات بیشتر با Turnstar، +27 11 786 1633 تماس بگیرید، [email protected]، www.turnstar.co.zaوام)

بازسازی فضای پذیرش Liberty Life

شماره 6 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، تجاری (صنعتی)

خطوط Speedgate Express با یک سیستم تشخیص ضد دستکاری بسیار پیشرفته طراحی شده اند که از عقب نشینی، جهت عابر پیاده غیرمجاز و خزیدن جلوگیری می کند. خروجی الکترونیکی یک دستورالعمل هشدار امنیتی ساختمان را ارائه می دهد، به عنوان مثال برای قفل کردن درها یا فعال کردن دوربین مدار بسته. علاوه بر این، چراغ های LED یک هشدار با یک صلیب قرمز و صدای زنگ داخلی را نشان می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/17611R