باز کردن دگرگونی دیجیتال آفریقای جنوبی – شماره 8 2022

کاری که جوانان و مربیان عالی آفریقای جنوبی می توانند انجام دهند

دیجیتالی‌سازی و فناوری به‌طور گسترده‌ای به‌عنوان پتانسیل‌هایی برای تحریک رشد اقتصادی در نظر گرفته می‌شوند، با فرصت‌هایی برای جوانان در مشاغل دیجیتالی که توجه کلیدی برای سرعت حرفه‌ای خودشان است. این درست است، و اغلب در مورد آن صحبت می‌شود، اما حقیقت این است که اگر همه ذینفعان عمداً در حال حاضر عمل نکنند، ما همچنان در سال‌های طولانی به جای پیشرفت واقعی، این گفتگو را انجام خواهیم داد.

در حالی که مدارک لیسانس در دانشگاه ها و کالج های معمولی هدف مهمی را دنبال می کنند، اما آنها تنها راه رسیدن به یک حرفه موفق در توسعه نرم افزار نیستند. فرصت‌های یادگیری کل‌نگر، مانند مواردی که در redAcademy آموزش داده می‌شوند، می‌توانند با ارائه رویکردی ترکیبی برای یادگیری با تمرکز بر یادگیری تجربی، شغل خود را در صنعت به سرعت دنبال کنند و جوانان باید برای استفاده از چنین فرصت‌هایی آماده باشند. دو مورد از ویژگی های اصلی که ما در تیم های خود به دنبال آن هستیم، تعهد و اشتیاق است که همراه با علاقه به توسعه نرم افزار است.

فراتر از مهارت‌های مهم کدنویسی که یک جوان برای ورود به صنعت فناوری اطلاعات به آن نیاز دارد، باید فرهنگ پاسخگویی و انعطاف‌پذیری را تجسم بخشد و حل‌کننده خلاق خلاق باشد. مطمئناً از دیدگاه redAcademy، اینها ویژگی هایی هستند که به افرادی که ماتریک را ترک می کنند، مزیت ورود به دنیای نرم افزار را می دهد. یادگیری و توسعه در طول انقلاب صنعتی چهارم (4IR) بیش از یک سالن سخنرانی و مطالعه را شامل می شود – ناگفته نماند که نیاز به کاربرد عملی دارد که شامل تحقیق، خودآموزی، تکمیل تمرینات دیجیتال و ساخت برنامه های کاربردی وب و انجام این کار است. ، مصنوعاتی را ایجاد می کند که می تواند به عنوان مجموعه ای از شواهد برای اشتغال آینده استفاده شود.

پیامی که برای جوانان به خانه می‌آید باید این باشد: به داستان‌هایی فکر کنید که درباره کارآفرینان موفق یا جوانانی که برای رسیدن به موفقیت بزرگ از نردبان شغلی بالا رفته‌اند، می‌خوانیم. در حالی که ما نتیجه نهایی را می بینیم و احتمال آن را جشن می گیریم، قدردانی کنیم که پشت این روایت های موفقیت، داستان هایی در مورد انعطاف پذیری، اشتیاق، شکست، ناامیدی و ذهنیت یادگیری مستمر وجود دارد. از امروز شروع کنید، درباره توسعه نرم افزار بخوانید. تا جایی که می توانید یاد بگیرید. از منابع یادگیری آنلاین منبع باز/رایگان استفاده کنید. در سخنرانی ها و کارگاه ها شرکت کنید و مربیان خود را درگیر کنید. با این کار شما پایه و اساس کار توسعه نرم افزار خود را بر اساس آن بنا خواهید کرد.

اینجاست که مربیان و فراگیران می توانند بازی را تغییر دهند. منابع زیادی به صورت آنلاین موجود است که بسیاری از آنها منبع باز هستند، و بسیار مهم است که جوانان و مربیان آنها با این منابع آشنا شوند و زبان های مختلف کدگذاری مرتبط را کشف کنند.

ممکن است به نظر برسد که این کار اضافی غیر ضروری است. با این حال، بسیار مهم است زیرا جهان مکان آسانی نیست. بسیاری از جوانان، از جمله کسانی که برای مدرک در موسسات آموزشی رسمی تحصیل می کنند، فقط به مکانیسم های مقابله ای برای رویارویی با سختی ها و مشکلات دنیای واقعی مجهز نیستند. تعیین هدف، درک آن، انعطاف پذیر بودن و کار کردن دقیق از طریق برنامه های توسعه نرم افزار واقعی در حالی که هنوز در مدرسه هستند، زبان آموزان را متمایز می کند.

توسط نشید کاسیم، مدیر کل عملیات، redAcademy.

باز کردن قفل تحول دیجیتال آفریقای جنوبی

شماره 8 2022 آموزش و آموزش

نشید کاسیم،

همه ما در هر سطحی که در زنجیره ارزش دخیل هستیم، باید از خود بپرسیم که چگونه می توانیم عمداً جوانان خود را افشا کنیم، انگیزه دهیم، به اشتراک بگذاریم و آموزش دهیم.

دنیای هیجان انگیزی وجود دارد که به دنبال مهارت های جدید است. بسیاری از ذینفعان فعالانه وارد جوامع می شوند و یادگیرندگان با پتانسیل بالا را پیدا می کنند و آنها را در معرض توسعه نرم افزار قرار می دهند، حتی اگر فقط آتش کنجکاوی را روشن کنند. این مهم است زیرا فرصت می تواند زندگی را تغییر دهد.

در بخش خصوصی، کسب‌وکارها باید به حوزه‌های نفوذ خود نگاه کنند و تصمیم بگیرند که چگونه می‌توانند از رشد پایه مهارت‌ها حمایت کنند. حقیقت این است که این فقط یک فعالیت خیرخواهانه نیست. این در مورد بقای طولانی مدت و اثبات آینده صنعت توسعه نرم افزار است که تقریباً در هر جنبه ای از اقتصاد دیجیتال مرکزی تر خواهد شد.

در درازمدت، آنچه در مؤسسات آموزش عالی تدریس می‌شود و آنچه در دنیای واقعی استفاده می‌شود، باید همسو باشند. دیجیتالی شدن سیستم آموزشی نه تنها به معنای جابجایی کلاس ها به صورت آنلاین نیست، زیرا می توان مطالب قدیمی را با استفاده از ابزارهای دیجیتال آموزش داد. دیجیتالی شدن سیستم آموزشی در این زمینه به این معنی است که به جوانان تئوری و درجه مناسبی از مهارت‌های عملی مربوط به 4IR آموزش داده می‌شود، زیرا فناوری با سرعت سرسام‌آور تکامل می‌یابد، که کاملاً برعکس سیستم آموزشی است.

آینده دیجیتال است

آنچه که دولت و بخش خصوصی می توانند انجام دهند

برای اطلاعات بیشتر بهمنبع: https://www.securitysa.com/18177R

ایجاد تفاوت در مقیاس ملی ممکن است دلهره آور به نظر برسد، اما اگر هر ذینفع – بدون توجه به جایی که در تصویر بزرگتر قرار می گیرد – رهبری حوزه نفوذ خود را برای افزایش اندازه مجموعه مهارت ها به عهده بگیرد، می تواند گام های بزرگی برداشته شود. این دقیقاً همان کاری است که ما در redAcademy انجام می‌دهیم و با جوانان در سطح ماتریک تماس می‌گیریم تا فرصت‌های ارائه شده در فناوری اطلاعات و صنعت توسعه نرم‌افزار را معرفی کنیم.

ما دریافته‌ایم که بسیاری از جوانان ما در عین راحتی که از فناوری استفاده می‌کنند، درک کمی از توسعه نرم‌افزار و چگونگی زیربنای آن تقریباً همه جنبه‌های زندگی دیجیتالی ما دارند. در حالی که اکنون ناامیدکننده است، فرصتی عظیم برای تغییر همه چیز به نفع جوانان و اقتصاد ما ارائه می دهد.

یک مسئولیت متقابل بین دولت، بخش خصوصی و مؤسسات آموزش عالی وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که جوانان آفریقای جنوبی برای استفاده از فرصت های شغلی گسترده در فناوری به طور گسترده و توسعه نرم افزار به طور خاص آماده هستند.