باز کردن قفل مقدار از داده ها – شماره 2/3 2023

برای اطلاعات بیشتر، با ABB، Ofentse Dijoe، +27 10 202 5105، [email protected] تماس بگیرید، www.abb.com/zaمنبع: https://www.securitysa.com/19257R

ماهیت ماژولار آن به این معنی است که می‌توان آن را برای برآوردن نیازهای مشتری، محافظت از سرمایه‌گذاری‌های موجود و در عین حال پشتیبانی از یکپارچگی یکپارچه، ساختار داد. می توان آن را از لبه به ناوگان، کارخانه، روی فرض، هیبریدی، ابری و چند ابری بر اساس نقشه راه مشتری مستقر کرد. ABB همچنین طیف وسیعی از کاربردهای ارزش تجاری، از جمله تشخیص ناهنجاری سیستم، مدیر از دست دادن فرصت و تجزیه و تحلیل عملکرد ماشین را ارائه می دهد.

باز کردن قفل مقدار از داده ها

شماره 2/3 2023 صنعت معدن)

ABB Ability Genix Industrial Analytics و AI Suite مجموعه ای مقیاس پذیر است که از یک پلت فرم تجزیه و تحلیل پیشرفته و برنامه های کاربردی آسان برای استفاده از پیش ساخته شده، همراه با تخصص پیاده سازی ABB تشکیل شده است. این مجموعه داده‌ها را از سیستم‌های عملیاتی، فناوری اطلاعات و مهندسی متصل، جمع‌آوری و زمینه‌سازی می‌کند. این به مشتریان این امکان را می‌دهد تا قفل ارزش را از داده‌های خود باز کنند و نتایج تجاری بهتری را به همراه داشته باشند.

فن‌آوری‌های دیجیتال امروزی، حجم وسیعی از داده‌ها را ایجاد می‌کنند که فرصت‌هایی برای بهبود وجود دارد. با این حال، بسیاری از آن بدون استفاده می ماند. در واقع، یک کارخانه متوسط ​​تنها از 20 درصد داده هایی که تولید می کند استفاده می کند. شرکت‌های موفق آینده آن‌هایی خواهند بود که می‌توانند به سرعت، کارآمد، مقرون‌به‌صرفه و در سرتاسر سازمان از طریق یک استراتژی تجزیه و تحلیل داده موثر که سایت، لبه و ابر را در بر می‌گیرد، روی این داده‌ها سرمایه‌گذاری کنند.

به مشتریان این فرصت داده می شود تا ارزش داده های متنی را از طریق IIoT و هوش مصنوعی صنعتی باز کنند. در اینجا یک مدل داده شناختی مبتنی بر استانداردهای صنعت از پیش ساخته شده می تواند بینش های عملی را برای دستیابی به عملکرد عملیاتی، یکپارچگی دارایی، بهره وری انرژی، پایداری و ایمنی ارائه دهد.

چارلز ریش سیاه.

داده‌ها، فناوری و قابلیت‌های دیجیتال باید در کنار هم قرار گیرند تا برنامه‌های تجزیه و تحلیل سریع و AI/ML ایجاد شوند تا بهره‌وری را افزایش دهند و در عین حال هزینه‌ها را کاهش دهند و به نوبه خود، پایداری و رعایت ایمنی را بهبود بخشند.

چارلز بلک‌بیارد، مدیر توسعه کسب‌وکار، ABB Ability Digital Solutions، می‌گوید: «ABB به‌عنوان یک رهبر جهانی در اتوماسیون صنعتی یکپارچه با تخصص عمیق دامنه، تجزیه و تحلیل‌های پیشرفته‌ای برای کمک به مشتریان در تسریع عملکرد عملیاتی و تجاری خود دارد.

با این حال، گرد هم آوردن چندین منبع داده برای کمک به مشتریان برای تصمیم گیری های تجاری آگاهانه تر، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. چالش در یافتن راهی برای مدیریت و تجزیه و تحلیل حجم عظیمی از داده‌های ذخیره شده در شبکه‌های متفاوت است که می‌تواند در محل یا در فضای ابری باشد. در صورت موفقیت آمیز بودن، این امر منجر به بهبود بهره وری و استفاده بهینه از گیاهان و دارایی ها، بهبود فرآیند و صرفه جویی در هزینه خواهد شد.