بانهام آکادمی کارآموزی را در دربی افتتاح کرد


آکادمی Banham مستقر در لندن در حال افتتاح دومین آکادمی کارآموزی در دربی است.

این مرکز مهارتی و آموزشی در پارک پراید در نزدیکی مرکز شهر روز دوشنبه 30 ژانویه با ثبت نام گروهی متشکل از 15 کارآموز و آماده راه اندازی استاندارد کارآموزی تکنسین اورژانس و سیستم های امنیتی سطح 3 آتش نشانی (FESS) رسما افتتاح می شود. به عنوان Banham، مستقر در SW18می گوید، دربی برای کارآموزان در سراسر میدلندز و شمال به راحتی قابل دسترسی است. مرکز آموزشی جدید به آکادمی این امکان را می دهد که در سراسر بریتانیا دسترسی بیشتری داشته باشد و آموزش معتبر خود را به جوانان بیشتری ارائه دهد و به نسل بعدی مهندسان مسیرهای شغلی در بخش های آتش نشانی و امنیتی ارائه دهد.

کوین فاکنر، رئیس آکادمی بانهام، در این باره گفت: «از اعلام گسترش آکادمی بانهام به دربی بسیار هیجان زده هستم. این یک لحظه فوق العاده برای همه ما در آکادمی Banham و گواهی واقعی برای موفقیت مداوم ما در ارائه FESS و شکل دادن به نسل بعدی مهندسان در بخش ما است.

تصمیم ما برای گسترش به ایست میدلندز به دلیل تقاضا بود – ما می‌خواستیم آموزش‌های خود را در شمال در دسترس‌تر کنیم تا به جوانان این مناطق اجازه دهیم از مهارت‌ها و آموزش‌های برجسته‌ای که ما به کارآموزان لندن ارائه می‌دهیم نیز بهره‌مند شوند. آکادمی Banham به ارتقای سطح برتری در ارائه کارآموزی FESS ادامه داده است و ما نمی توانیم منتظر تأثیری باشیم که در سراسر کشور از طریق مرکز آموزشی دربی جدید ما خواهیم گذاشت.

درباره آکادمی Banham

بیش از 60 کارآموز از آنجا فارغ التحصیل شده اند که درهای آن در سال 2017 افتتاح شد. حدود 50 کارفرما در انگلستان از آکادمی برای آموزش نیروی کار خود استفاده می کنند. در سال 2021، آکادمی اولین ارائه دهنده آموزش در بخش آتش نشانی و امنیت بود که یک طرح کارآموزی مورد تایید توسط موسسه مهندسی و فناوری (IET) داشت، که کارآموزان دربی نیز می توانند به آن دسترسی داشته باشند. بازدید کنید https://www.banham.co.uk/academy/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/banham-opens-apprenticeship-academy-in-derby/