با “مسائل جدی و شرم آور” پلیس ملاقات کرد


بارونس لوئیز کیسی مرور پلیس اذعان کرده است که فرهنگ و استانداردها در پلیس کلانشهر موضوعات جدی و شرم آور را برجسته می کند. بارونس کیسی یافته های موقتی را منتشر کرده و به کمیسر ملاقات سر مارک رولی نامه نوشته است.

به طور خلاصه، او نوشت که سیستم رفتار نادرست مت ‘به گونه ای ارائه نمی شود که شما [Sir Mark Rowley]من، افسران شما یا مردم انتظار آن را داریم. رسیدگی به پرونده‌ها بیش از حد طول می‌کشد، احتمال رد شدن اتهامات بیشتر از عمل به آن است، بار آن‌هایی که نگرانی‌ها را افزایش می‌دهند بسیار سنگین است، و نابرابری نژادی در سراسر سیستم وجود دارد، با افسران سفیدپوست کمتر از افسران سیاه‌پوست یا افسران آسیایی با خشونت برخورد می‌شود. ‘.

به طور متوسط، یک پرونده اتهام سوء رفتار متد از ابتدا تا پایان 400 روز طول می کشد. او دریافته است که افسران و کارکنان معتقد نیستند که وقتی نگرانی‌هایی در مورد رفتار مطرح می‌شود، اقدامی انجام می‌شود، و «حق دارند این کار را انجام ندهند». او نوشت، در میان چندین یافته دیگر، مقررات 13 (که اجازه حذف مشروط‌ها را می‌دهد) برای حذف کافی افسرانی که نباید در پلیس باشند، استفاده نمی‌شود.

او همچنین خاطرنشان کرد که این مسائل جدید نیستند (اطلاعات او از سال 2013 تا 2022 پوشش داده شده است). و «برخی از پیشرفت‌ها به تغییرات کلی نظارتی متکی است که بر پلیس در سطح ملی تأثیر می‌گذارد و نه فقط Met». او همچنین به کاهش اخراج ها به دلیل سوء رفتار فاحش اشاره کرد. او خواستار «اصلاحات اساسی و کلی» شد.

در همان روز سر مارک نوشت، پاسخ دهید که او از یافته ها وحشت زده شد و نتیجه گیری های او را به طور کامل پذیرفت.

در همین حال وزارت کشور گفته است به زودی یک بررسی داخلی در مورد اخراج پلیس آغاز خواهد کرد. وزیر کشور سوئلا براورمن گفت: «مردم به درستی از افسران پلیس بالاترین استانداردهای رفتاری را انتظار دارند و اکثریت قریب به اتفاق این انتظارات را برآورده می کنند. اما اخیراً بسیاری از حوادث و گزارش‌های پرمخاطب، به‌ویژه در لندن، اعتماد را خدشه‌دار کرده است – که برای عموم ناعادلانه است و دیگر افسران در حال خدمت را ناامید می‌کند.»

نظرات

در شورای روسای پلیس ملی (NPCC) رئیس مارتین هویت گفت: «زن ستیزی، نژادپرستی، همجنس گرا هراسی، سوءاستفاده و رفتار نادرست به منشور اخلاقی ما، عموم مردم و اکثریت خوب در پلیس خیانت می کند – آنها باید بیرون رانده شوند. فرماندهان پلیس این بررسی و اقدامات بعدی توسط Met را از نزدیک مطالعه خواهند کرد و به خود اطمینان می دهند که از تمام اهرم هایی که در اختیار دارند برای حذف افرادی که استانداردها و یکپارچگی را تضعیف می کنند استفاده می کنند.

ما از قصد وزیر کشور برای بازنگری در سیستم تخلفات گسترده‌تر به منظور حذف مجرمان و تبرئه افراد بی‌گناه در سریع‌ترین زمان ممکن، حمایت می‌کنیم.»

شهردار لندن صادق خان گفت واضح بود که سیستم سوء رفتار Met برای هدف مناسب نیست. “اکثریت کسانی که در Met خدمت می کنند از این یافته های اخیر وحشت زده خواهند شد و افسران شایسته ای که می خواهند صحبت کنند – که به وضوح برای مدت طولانی ناامید شده اند – باید به درستی حمایت شوند.”

در پاسخ خود، دیده بان اداره مستقل رفتار پلیس (IOPC) اشاره شد که در ماه ژوئن، پس از یک تحقیق مشترک – در کنار دانشکده پلیس و بازرسی والاحضرت نیروی انتظامی و خدمات آتش نشانی و نجات – در مورد یک شکایت فوق العاده توسط مرکز عدالت زنان، از تمام پاسبانان ارشد خواسته شد تا در مورد یافته های مورد نیاز نیروها اقدام کنند. برای بهبود نحوه واکنش داخلی آنها به اتهامات سوءاستفاده خانگی علیه افسران و کارکنان.

درباره بررسی

بررسی کیسی در اوایل سال جاری و در زمان کمیسر دام کرسیدا دیک که از آن زمان استعفا داده است، آغاز شد. بررسی و این استعفا پس از رسوایی های ناشی از قتل سارا اورارد توسط یک مرد پلیس متحرک، و یافته های IOPC در مورد زن ستیزی، تبعیض و آزار جنسی در یک واحد پلیس مستقر در ایستگاه پلیس چارینگ کراس در مرکز لندن صورت گرفت.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/metropolitan-police-serious-and-shameful-issues/