بخش فنی و آموزشی | امنیت حرفه ای


تولید کننده و توزیع کننده محصولات امنیتی مبتنی بر ابر خطر گزارش می دهد که بخش فنی و آموزشی گسترده خود را گسترش داده است – اندازه تیم و دسترسی به آموزش. این به نصاب ها – از جمله شرکت های معتبر ارائه دهنده پروژه های تجاری درجه 3 چند سایتی – آموزش فنی رایگان، سفارشی و حضوری را در محل خود، در دفاتر مرکزی شرکت در انگلستان در منچستر بزرگ و اکنون در شعبه های ADI ارائه می دهد. توزیع جهانی، پس از امضای قرارداد توزیع ملی توسط RISCO در اوایل سال جاری.

دیوید بری به عنوان مهندس پشتیبانی فنی و آموزش به سازنده ملحق می شود و تجربه بیش از ده سال در بخش امنیت را با خود به همراه دارد. او از Walker Fire (بریتانیا) می‌پیوندد، جایی که او پشتیبانی فنی را ارائه کرد. دیوید همچنین در سیستم‌های امنیتی Keyways و خدمات نظارتی جنوبی و شمالی نقش داشته است.

او در کنار یک مهندس پشتیبانی فنی و آموزشی دوم، Des O’Meara، که اخیراً پس از پنج سال به عنوان مهندس پشتیبانی فنی ارتقاء یافت، کار می کند. او سابقه مهندسی دارد و در ADT و SPIE کار کرده است.

در کنار مهندس فروش گلین رایلی، دز و دیوید مسئولیت ارائه آموزش های RISCO را بر عهده می گیرند. در تیم فنی گسترده تر، مارک ارپ، مدیر فنی و آموزشی بریتانیا و ایرلند و کریس دنتون، متخصص پشتیبانی محصول هستند که هر دو بیش از 15 سال برای این شرکت کار کرده اند.

این گروه توسط تکنسین‌های پشتیبانی فنی شاگرد شرکت، مهدی حسین و ریکاردو باتلر، که تابستان گذشته برای ارائه کمک‌های نصاب خط اول مستقر در بریتانیا منصوب شدند، کمک می‌کنند.

این تیم با بخش بازرگانی RISCO کار می کند که در سال گذشته شاهد اضافه شدن چهار مدیر فروش منطقه ای جدید بودیم. بسته پشتیبانی نصب‌کننده گسترده‌تر این شرکت همچنین شامل وبینارها و ویدیوهای آموزشی است.

مارک تیلور، مدیر عامل بریتانیا و ایرلند RISCO، گفت: «ریسکو متعهد است دقیقاً نیازهای نصابان بریتانیا و ایرلند را برآورده کند. گسترش تیم فنی و آموزشی ما و دسترسی به شبکه شعب ADI دسترسی آنها به آموزش ما، متخصص شدن در محصولات برنده جوایز ما را آسان‌تر از همیشه می‌کند و یاد می‌گیرند که چگونه پروژه‌ها را کارآمدتر و مقرون به صرفه‌تر ارائه دهند. . ما مشتاقانه منتظر استقبال تعداد قابل توجهی از نصب کنندگان بریتانیا و ایرلند در رویدادهای آموزشی خود در سال 2023 هستیم.

در مورد شرکت

RISCO محصولات سیمی، بی‌سیم و هیبریدی، از جمله هشدار نفوذپذیر هیبریدی مقیاس‌پذیر LightSYS+ را برای پروژه‌های تجاری و مسکونی پیشرفته ارائه می‌کند. این شرکت می‌تواند سفارش‌هایی را که به‌صورت آنلاین یا تلفنی انجام می‌شود، در روز بعد تحویل دهد. بازدید کنید https://www.riscogroup.com/.

تصویر از چپ به راست: Des O’Meara، Glyn Riley، David Berry، Mark Earp، Chris Denton، Mehedi Hussain و Ricardo Butler.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/technical-and-training-department/