بخش هوانوردی | امنیت حرفه ای


شرکت امنیتی شمال غرب، امنیت CDX یک بخش جدید راه اندازی کرده است. این شرکت که قبلاً تجربه قابل توجهی در فعالیت در فرودگاه های منطقه ای گزارش می دهد، می گوید CDX Aviation را به عنوان بخشی از برنامه ها و جاه طلبی های استراتژیک گسترده تر برای این شرکت راه اندازی کرده است.

بخش جدید به افسران آماده ترخیص، کلیه مدارک غربالگری CTA و CAA را که از قبل در طیف وسیعی از خدمات از جمله مدیریت صف آماده و تکمیل شده اند، ارائه می دهد. سفیران امنیتی؛ افسران امنیت کنار هوایی و زمینی؛ و خدمات مشتری

الیوت رودی، مدیر عملیات، گفت: «ما قبلاً در ارائه خدمات امنیتی مثال زدنی به فرودگاه‌های منطقه تجربه کرده‌ایم و با تقاضای فعلی، منطقی بود که به تمرکز و رشد پورتفولیوی خود در این زمینه از طریق بخش جدید خود ادامه دهیم. سی دی ایکس هوانوردی با یک تیم اختصاصی و متخصص، ما مطمئن هستیم که این بخش جدید واقعاً تفاوتی در خدمات امنیت هوانوردی ایجاد خواهد کرد.

این شرکت همچنین در حال تغییر نام تجاری به CDX Security Group است. کریستین رادی، مدیر بازرگانی، اضافه کرد: «تغییر نام تجاری برای تبدیل شدن به CDX Security Group، لحظه ای محوری و هیجان انگیز در تاریخ شرکت ما است. CDX Aviation اولین گام ما در تحقق استراتژی جدیدمان است و ما برنامه‌های بزرگتری برای گسترش بیشتر خدمات خود و ارائه خدمات امنیتی در بخش‌های جدید در دست اقدام داریم.

درباره CDX Security Group

در سال 2017 تاسیس شد، پیمانکار مورد تایید سازمان صنعت امنیت، خدمات دربان، مدیریت امکانات و امنیت را به مشاغل بزرگ، مراکز توزیع، حمل و نقل هوایی و بخش خرده فروشی در سراسر بریتانیا ارائه می دهد. بازدید کنید https://cdxsec.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/aviation-division/