بدون تاخیر زنجیره تامین از آلمان – شماره 7 2022

بدون تاخیر زنجیره تامین از آلمان

شماره 7 2022 اخباردوربین مدار بسته, نظارت و مانیتورینگ از راه دور, محصولات

با توجه به ویژگی های خاصی مانند گنبد موقعیت یابی از راه دور Dallmeier قابل کنترل از راه دور (RPoD) و فلسفه نصب که تنها به یک اندازه کلید آلن نیاز دارد، نصابان هزینه های زیادی را در طول اجرا، راه اندازی و نگهداری صرفه جویی می کنند. کیفیت بالای ساخت، چرخه عمر طولانی محصول و نگهداری کم را تضمین می کند و ساخت آلمان بالاترین استانداردها را در امنیت سایبری، حفاظت از داده ها و مسئولیت اخلاقی تضمین می کند.منبع: https://www.securitysa.com/17880R

Dallmeier electronic اعلام کرده است که خانواده کامل محصولات دوربین‌های تک سنسور Domera آن بدون هیچ مشکلی در تحویل در دسترس است. هر هفت گروه محصول خانواده دومرا را می توان بلافاصله سفارش داد و معمولاً ظرف چند روز تحویل داده می شود.

با زمان انتظار تا 9 ماه، کمبود ظرفیت تحویل، به ویژه برای دوربین های تک سنسور، در حال حاضر باعث ایجاد مشکلات عمده برای بسیاری از شرکای کانال و نصب کنندگان شده است. در مقابل، خانواده محصولات Domera که اخیراً معرفی شده اند، تحت تأثیر تاخیر در تحویل قرار نمی گیرند.

مجموع شش گروه مدل دوربین Domera Dome و همچنین سیستم چشم ماهی، به لطف مفهوم و طراحی محصول ماژولار، نیازمندی های بیش از 90٪ از تمام سناریوهای کاربردی برای دوربین های فیلمبرداری تک سنسور را برآورده می کند. دوربین‌های باکس کلاسیک نیز با محفظه‌های گنبدی جایگزین شده‌اند، که دارای مزایای بسیاری از جمله اثر دافع عنکبوت موفق طراحی است. از سری ارزان‌قیمت 5000 E تا مدل‌های برتر 6400 و 6800، خانواده دوربین‌های Domera محدوده قیمت کامل فناوری ویدیوی B2B با کیفیت بالا را پوشش می‌دهند.