بدون محدودیت سخت افزاری – شماره 8 2022 – فناوری های انقلاب اینترنت اشیا


منبع: https://www.securitysa.com/18132R

شمارش افراد، تشخیص چهره، نقشه های حرارتی، ادغام POS، مدیریت اشغال و تشخیص ماسک فناوری های ناآشنا در بخش خرده فروشی نیستند. آنچه در گذشته دیده‌ایم این است که این فناوری‌ها می‌توانند وابسته به سخت‌افزار باشند و ممکن است به پلتفرم‌های متعددی برای ارائه یک فروشگاه خرده‌فروشی با هوشمندی مورد نیاز نیاز داشته باشند.

بخش خرده فروشی واقعاً بخش بزرگی برای برجسته کردن تکامل اهمیت نظارت بوده است. دیده‌ایم که دوربین‌ها از استفاده گذشته‌نگر، صرفاً به دلایل امنیتی، به یک ابزار تجاری یکپارچه در یک فروشگاه خرده‌فروشی تبدیل شده‌اند، که قادر به ارائه هوش تجاری به اندازه کافی قدرتمند برای افزایش سود هستند.

توسط دیوید آرریکوم، فناوری های انقلاب IOT.

قرار گرفتن بر روی پلت فرم مبتنی بر ابر و رویکرد «نرم‌افزار اول» همچنین به این معنی است که وقتی ماژول‌های تحلیلی جدید توسعه می‌یابند به سازمان شما اضافه می‌شوند و ما را به یک مدل هوش مصنوعی تقسیم می‌کند. یک مدل هوش مصنوعی تقسیم‌شده به این معنی است که دوربین کاملاً مسئول ثبت یک تصویر است، بقیه پردازش‌ها در فضای ابری انجام می‌شود و کاربر نهایی هرگز نباید نگران تمام شدن قدرت پردازش باشد.

دیوید آرریکوم.

پلتفرم‌های مبتنی بر ابر به خرده‌فروشان این امکان را می‌دهند که بتوانند هوش تجاری را که به آن عادت کرده‌اند، سریع‌تر، با سهولت بیشتر، با انعطاف‌پذیری بیشتر و بدون نگرانی در مورد تعویض سرورها و دوربین‌های گران قیمت و هدفمند تولید کنند. اگر بتوانیم طرز فکر خود را در مورد راه‌حل‌های نظارت و معماری سنتی تغییر دهیم، متوجه خواهیم شد که یک سیستم دوربین مداربسته چه ابزار تجاری قدرتمندی می‌تواند باشد، و این نظارت همچنین یک هدف تجاری واقعی در سازمان‌های ما دارد.وام)

بدون محدودیت سخت افزاری

شماره 8 2022 انتخاب سردبیر

ما به عنوان IOT Revolution Technologies به قدرت ابر و کاهش ردپای سخت افزاری در سایت اعتقاد داریم. حرکت به سمت ابر به ما این امکان را می دهد که کمتر به سخت افزار برای قدرت پردازش و ارائه تجزیه و تحلیل خاص وابسته شویم و با کاهش ردپای سخت افزاری نقاط خرابی را نیز کاهش دهیم. از طریق پلتفرم هایی مانند Dragonfruit AI و Verkada، ما قادریم به سطح بالایی از هوش تجاری بدون نیاز به استقرار پلتفرم های متعدد و قطعات سخت افزاری متعددی که قادر به پردازش هر یک از تحلیل ها هستند، دست یابیم، و به خرده فروشان کمک می کنیم تا فضای خود را تجسم کنند و عملکرد خود را به طور موثر بهینه کنند.