برای حفاظت از ریسک و دارایی به چه چیزی نیاز دارید؟


مارک برو، مدیر ارشد عملیات در پیمانکار می نویسد: ریسک و حفاظت از دارایی دو ملاحظه بسیار متفاوت اما بسیار مرتبط هستند که هر سازمان باید رعایت کند. مدیریت امکانات TC.

اولاً، خطر بسیار فراتر از دزدها، سیل ها و آتش سوزی ها است که در ابتدا تصور می شد. این شامل هر عاملی است که می تواند بر “کسب و کار طبق معمول” تأثیر منفی بگذارد – که انواع بی نهایت آن در یک سازمان بزرگ مانند یک شرکت مدیریت تسهیلات (FM) وجود دارد. در مقابل، حفاظت از دارایی مراقبت و تداوم هر ویژگی است که یک کسب و کار مسئول آن است. باز هم، در FM، این می تواند دامنه وسیعی داشته باشد – از تجهیزات گرفته تا افراد گرفته تا پول و همه چیز بین آنها – با خطرات ذکر شده که ایمنی دارایی ها را تهدید می کند.

زمانی که ریسک ارزیابی می‌شود و دارایی‌ها نیاز به حفاظت دارند، متخصصان اختصاصی پیشگیری از ضرر سازمان نمی‌توانند در تمام ساعات در صورت وقوع حادثه یا اضطراری در محل حضور داشته باشند تا تخصص موضوع خود را ارائه دهند. در عوض، من معتقدم که سازمان ها باید روی دو چیز سرمایه گذاری کنند: یک استراتژی افراد و یک تیم قوی IT.

استراتژی افراد

برای مدیریت ریسک نهایی، یک سازمان باید همه افراد جامعه خود را برای داشتن طرز فکر حفاظت از ریسک و دارایی توانمند کند. آنها باید فرهنگ شناسایی و کاهش ریسک را برای محافظت از دارایی ها و آینده خود در اولویت قرار دهند. این امر باعث می‌شود که هر کسی مسئول شناسایی ریسک و محافظت از دارایی‌ها در طول وظایف خود با تأثیرگذاری بر تصمیم‌گیری روزمره خود باشد و در عین حال آنها را تشویق می‌کند تا در صورت لزوم خطرات را حذف یا کاهش دهند.

این می تواند متفاوت باشد از یک تمیزکننده پاره وقت که اطمینان حاصل می کند صیقل دهنده کف آنها به اندازه کافی نگهداری می شود، تا تیم بازاریابی که نظرات ترول ها را علامت گذاری می کند تا مدیر عامل شرکت که اطمینان حاصل می کند یک قرارداد جدید ضد آب است. و، البته، فراتر از دفاتر ما به مشتریان ما با استفاده از یک ذهنیت متمرکز بر ریسک در سراسر جهان گسترش می یابد. برای این مهم، یک برنامه قوی آموزش تیم های جدید از روز اول، با سطح بالایی از تعامل و حسابرسی برای حفظ اولویت اصلی شناسایی ریسک و کاهش خطر در فرهنگ کاری روزانه آنها است.

تیم فناوری اطلاعات

هدف یک سازمان دیجیتالی واقعاً پایدار این است که همه چیز را به صورت آنلاین، بدون اتکا به سیستم‌های کاغذی دستی، اداره و ذخیره کند. با این حال، این ابزارهای دیجیتال را در برابر تهدیدات آسیب پذیر می کند. اگر جدی گرفته نشود و بدون آمادگی مناسب، همه دارایی های دیجیتال، همکاران، مشتریان، امور مالی و شهرت را در معرض خطر قرار دهد.

یک تیم قوی از متخصصان فناوری اطلاعات، با نقاط قوت در جرایم سایبری، مدیریت ریسک و تداوم کسب و کار یک اولویت مطلق است. این نه تنها به پیشگیری از ریسک و مدیریت تهدیدات بالقوه مربوط می شود، بلکه در صورت وقوع حادثه، به بازیابی مناسب سیستم ها و داده ها نیز مربوط می شود. متأسفانه، بسیاری از سازمان ها این را نادیده می گیرند.

مراحل بعدی

این یک چیز است که توصیه می کند یک استراتژی افراد و تیم فناوری اطلاعات را اولویت بندی کنید. اما به چه معنی است؟ وقتی صحبت از ریسک به میان می‌آید، سال‌ها تجربه با مشتری به من نشان داده است که فکر کردن به بدترین سناریو در پاسخ به یک حادثه می‌تواند سودمند باشد – “اگر کاری انجام ندهم چه اتفاقی می‌افتد؟” – و از آنجا به عقب کار کنید تا یک طرح بسازید. این احتمالاً سیستم‌ها، فرآیندها، تجهیزات و تیم‌های فناوری را که می‌توانند برای محافظت از کسب‌وکار، شهرت، امور مالی و سایر طرف‌های درگیر اجرا کنند، برجسته می‌کند.

به عنوان مثال، اگر به نظافتچی خود و پولیش کف آنها برگردیم، اگر مشکل چرخ را گزارش نکنند، چه اتفاقی می‌افتد؟ چرخ ممکن است بیفتد و باعث سقوط پولیش و آسیب به پای آنها شود و همچنین به دیوار سایت مشتری آسیب برساند. نظافتچی می تواند تصمیم بگیرد که برای صدمات شخصی اقدام قانونی کند، مشتری می تواند تعمیرات پرهزینه را دنبال کند و قرارداد خود را خاتمه دهد.

می توان دریافت که سازمان تجهیزات خود را به اندازه کافی حفظ نکرده است، و آنها را مقصر می داند. کارمند آسیب دیده می تواند به در شیشه ای [a jobs search website]، رسانه های اجتماعی یا مطبوعات را در مورد نقص های تجربه شده در زمینه بهداشت و ایمنی بیان کنید. تیم فناوری اطلاعات ممکن است این موضوع را به موقع نشان ندهد تا تیم بازاریابی به طور مؤثر یا مؤثر پاسخ دهد و منجر به یک رسوایی روابط عمومی شود.

قبل از اینکه متوجه شوید، این حادثه به ظاهر کوچک یک چرخ خراب تأثیر شخصی، مالی و اعتباری داشته است و بر همه افراد در تجارت تأثیر گذاشته است. اما، با آموزش صحیح ریسک از روز اول، و پرورش فرهنگ و طرز فکر کاهش ریسک و حفاظت از دارایی، به راحتی می توان از این مجموعه رویدادها اجتناب کرد.

در مورد شرکت

بازدید از: www.tcfm.co.uk. TC Security Services (TCSS)، یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به TCFM است و عضوی از ACS Pacesetters گروهی از بالاترین امتیاز سازمان صنعت امنیت پیمانکاران مورد تایید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/what-do-you-need-for-risk-and-asset-protection/