بررسی امنیت ۱۰۰% با نصب دستگیره و قفل هوشمند بر روی درب ورودی

ولی دوربین مدار بسته مخصوص محیط های خارجی معمولا دوربین بولت (دوربین بالت یا دوربین صنعتی دید سایت hivisioncctv در شب) میباشد. در پروژه های نصب دوربین مداربسته بهتر است از هارد دیسک مخصوص دوربین مداربسته استفاده شود. اگر تعداد دوربین ها زیاد نباشد می شود تک تک آنها را به برق متصل کرد اما اگر تعداد زیادی دوربین داشته باشیم بهتر است از آداپتور دوربین مدار بسته استفاده کنیم. تصمیم بگیرید که کدام هدف برای شما مهمترین است و دوربین خود را در جایی قرار دهید که بتواند آنچه را که می خواهید تحت نظر داشته باشید بهتر ببیند. با رعایت استراتژی ها و موارد مهم می توانید تصمیم بگیرید که این دوربین ها را کجا نصب کنید. یک مزیت بزرگ دوربین های فاقد سیم ( که گاهی اوقات هنوز هم بی سیم خوانده می شود ) این است که می توانید آنها را تقریبا در هر جایی قرار دهید ، اما شما هنوز هم می خواهید مطمئن شوید که در محدوده Wi-Fi ، بلوتوث یا سایر اتصالات بی سیم هستید. قالب ها را در طول مسیر میخ بزنید و سیم نظارت سیامی را داخل آن قرار دهید. یک دوربین داخلی خوب باید از یک دید مناسب برخوردار باشد که در این صورت می توانید آن را در گوشه بلندی و یا بالای قفسه ای قرار دهید.

یک دوربین مداربسته دام وری فوکال دید در شب، مانند یک دوربین مداربسته باکس از لنز متغییر برخوردار است، ولی این لنز بر روی خود دوربین سوار است و قابلیت تعویض و یا تغیر آن وجود ندارد. در قسمت جلویی دوربین یک روزنه بازی وجود دارد و این همان چیزی است که جریان نور را از طریق لنز ضبط می کند. به طور مثال دوربین مداربسته برای منزل هم ممکن هست در برخی قسمت های منزل ، نیاز به کیفیت بالاتر و برخی فضاها نیاز به کیفیت پایین تری داشته باشد. از این رو اگر دوربینی را در قسمت جلویی درب قرار دهید ، همیشه می توانید عبور و مرور و ورود و خروج افراد را تحت کنترل داشته باشید. افراد دیگر راهی برای بررسی اعضای خانواده یا حیوانات خانگی خود می خواهند. انواع برند دوربین مداربسته در بازار وجود دارد، اما سوالی که برای بسیاری از افراد ایجاد می شود این است که هر برند دارای چه ویژگی هایی است و خرید کدام توجیه پذیرتر می باشد؟ Sub Stream : ساب استریم یا استریم دوم ، ویدیو هایی با رزولوشن استاندارد و پایین را به منظور استفاده در شرایطی که پهنای باند کم است ارائه می کند.

آنها غالباً بزرگ و عاری از هر گونه تلاش برای استتار شدن هستند. به ویژه برای فضاهای بزرگ انتخاب بسیار مناسبی هستند. این نوع از دوربین ها برای فضاهای بزرگ و وسیع کاربرد گسترده ای دارند. در اکثزر کشورهای جهان از دوربین های مدتاربسته برای کنترل ترافیک وسایل نقلیه در سطح گسترده ای استفاده می شود. این جرائم شامل رفتارهای ناهنجار رانندگان، کنترل سرعت وسایل نقلیه، تصادفات، کنترل و اعلام وضعیت بزرگراههای شهرها میباشند. را شامل میشود. گروه امنیت شاپ با توجه به رعایت حقوق کار فرمایان گرامی و ارائه خدمات و پشتیبانی به موقع، فروش کالا با ضمانت نامه و گواهی اصالت کالا صورت می پذیرد. همچنین، با توجه به عدم دسترسی این تجهیزات به شبکه برق مرکزی، برای تامین انرژی برق این سیستمها از انرژی خورشیدی و انرژی بادی استفاده میگردد. اما برخی کاربران، مخصوصا کسانی که بیشتر طرفدار سادگی سیستمها و نیاز کمتر به نیروی آموزش دیده IT و هزینه کمتری هستند، دوربینهای مدار بسته آنالوگ HD را انتخاب می کنند. فاصله دوربین تا سطح زمین باید بیشتر از 5 متر باشد تا کسی نتواند به آن ضربه بزند. تغییر فاصله کانونی دوربین مداربسته به وسیله لنز متغیر موتورایز از طریق موتور الکتریکی صورت می گیرد. دوربین های IP وضوح تصویر و انعطاف پذیری بیشتری همچون بزرگنمایی از راه دور و تغییر مکان مجدد دارند.

انواع مختلفی از دوربینهای مداربسته وجود دارد که متناسب با موقعیتها یا مکانهای مختلف دارای عملکرد متفاوت هستند و انتخاب دوربین متناسب با نیاز شما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. یعنی دوربین شما می تواند به صورت بی سیم به اینترنت متصل شود اما به سیم برق نیاز دارد. بدین معنا که دوربین به سیم وصل می شود تا به برق و اینترنت شما متصل گردد. کابل ها قطعات مختلف تجهیزاتی همچون مانیتورها ، دستگاه ضبط کننده ، مودم و دوربین های سیم دار را به هم وصل می کنند. پس از نصب دوربین سیم برق آن را به آداپتور وصل میشود. تکنسین های حرفه ای نصب دوربین مداربسته شرکت آس اطمینان حاصل می کنند که این مورد وجود دارد. یک تکنسین حرفه ای دوربین مداربسته سیستمی را نصب نمی کند که می داند برای نیازهای شما مناسب نیست. اگر شخصی از دستشویی ، اتاق خواب یا یک منطقه بدون نظارت دیگر نفوذ کند و حتی اگر در خانه حرکت کند ، دیگر جای نگرانی نیست! برند بوش یک برند آلمانی است که دوربین مداربسته این برند دارای تشخیص صدا تشخیص حرکت و نفوذ و تشخیص آتش است. یکی از عواملی که می تواند به طور مسقیم بر روی قیمت دوربین مداربسته تاثیر داشته باشد برند تولید کننده دوربین مداربسته است.

برای اطمینان از آگاهی کامل از همه کسانی که وارد و خارج می شوند ، دوربین هایی را در قست درهای ثانویه خود اضافه کنید ، به خصوص اگر یکی از آنها به دفعات یا بیشتر از درب ورودی شما استفاده می شود ، یا اگر یکی ( مانند درب زیرزمین ) به خصوص فریبنده یا قابل دسترسی به نظر می رسد. نمای بیرونی – درب های عقبی و کناری : درهایی که دور از دید هستند به بازدیدکنندگان اجازه می دهد بدون شناسایی ، چه از آنها دعوت شده باشد و چه از آنها دعوت نشده است ، وارد شوند. در نظر بگیرید که سیم را در کجا باید قرار دهید و به چه مقدار طولی نیاز دارید. این گام هم به اندازه ای حیاتی است که شما نمیتوانید آن را نادیده بگیرید. 2. دوربین ها به همان اندازه که می خواهید قابل مشاهده یا محرمانه هستند. نمای داخلی – مناطق مشترک : قرار دادن دوربین در مکان هایی همچون آشپزخانه یا اتاق نشیمن راهی عالی برای دیدن اینکه آیا بچه ها همان کاری را انجام می دهند که قرار است انجام دهند ، آیا پرستار کودک مراقب است ، حیوانات خانگی چه کاری را انجام می دهند یا برای بررسی کمک های خانگی مانند نظافتچی و تعمیرکار می باشد.

در هنگام مشخص کردن محل نصب دوربینها به چندین نکته باید توجه داشته باشید. هنگامی که صحبت از نصب دوربین مدار بسته می شود ، شما گزینه های زیادی برای انتخاب خواهید داشت. دوربین های امنیتی ابزاری عالی برای دستیابی به احساس امنیت هستند ، زیرا نظارت 24 ساعته بر اموال شما خواهند داشت. به علاوه ، اگر از سرویس مانیتورینگ استفاده می کنید ، خطر برخورد یک هکر به دوربینی را که به فضاهای خصوصی شما دسترسی دارد ، وجود خواهد داشت. معمولا برای کتابخانه ها و مراکزی که محصولی را به صورت امانت ارائه می کنند کاربرد دارد. دوربین های چشم ماهی معمولا زیر سقف نصب می شوند و تصویر ثابتی بصورت گرد و 360 درجه به کاربر نمایش می دهند. دوربین های Speed Dome معمولا در فضاهای وسیع و بیرونی مانند چهارراهها، میادین شهرها، پارکینگها، سالنهای ورزشی، استادیومها و…

بسته به بودجه شما، آنها می توانند وضوح 720p را تا 4K ارائه دهند. گاهی اوقات این دوربین ها هنوز ” با سیم ” نامیده می شوند ، زیرا به سیم نیاز دارند. امروزه بیشتر دوربین ها فضای ذخیره سازی ابری را به عنوان راهی برای جلوگیری از دسترسی سارقان انتخاب می کنند ، اما برخی از افراد هنوز هم ذخیره سازی محلی را برای حفظ حریم خصوصی و راحتی آن ترجیح می دهند. به عنوان مثال برخی افراد می خواهند که دوربین های آن ها اصلا قابل مشاهده نباشد ، در حالی که برخی دیگر از افراد می خواهند که دوربین های آن ها بسیار دیده شود. این یک گام حیاتی برای اطمینان از یک سیستم امنیتی برای خانه و یا اداره شما محسوب می شود. و همچنین می توانید هر گونه سوالی در رابطه با دوربین های مداربسته داشتید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. هنگامی که یک دوربین مداربسته به چیزی توجه می کند ، سیستم ضبط کننده اطمینان می دهد که می توانید به عقب برگردید و بعدا آن را مشاهده کنید. همچنین توجه داشته باشید که بعد از چیدمان کابل ها، تمامی کابل ها و سوراخ ها را پنهان کنید.

برای نظارت عمومی بر خانه شما ، یک سیستم دوربین مداربسته خانگی ساده گزینه مناسبی خواهد بود اما اگر شما نیاز به ارائه مدارک در دادگاه دارید ( همه این را نمی خواهند ) پس شما به تنظیمات خاصی نیاز خواهید داشت و برای این کار ما توصیه می کنیم با نصابان حرفه ای شرکت آس جهت خرید دوربین مناسب مشورت کنید. از دوربینهای مداربسته با اهداف امنیتی، حفاظتی، حراستی، ایمنی، کنترلی، صنعتی، تحقیقاتی و پزشکی در معابر، محوطهها و ساختمانهای شخصی، خصوصی، دولتی و عمومی استفاده میشود. از نظر قانونی ، اگر دوربین شما مناطقی را که همسایگان شما انتظار حفظ حریم خصوصی دارند ( مثلا اگر دوربین هایتان می توانند اتاق خواب یا حمام آن ها را مشاهده کند ) یا اگر از فیلم برای اهداف غیر امنیتی استفاده می کنید ، مشکلات جدی به وجود خواهد آمد. اهداف استفاده از دوربین مدار بسته چیست ؟ دید در شب مادون قرمز – بسیاری از سیستم ها از دید در شب IR برای ضبط تصاویر از مناطق کاملا سیاه خانه شما – مانند کوچه ها و حیاط ها – استفاده می کنند.

با این حال اگر فضای ذخیره سازی ابری را انتخاب کردید ، می توانید فیلم ها را از طریق برنامه های تلفن یا دسک تاپ خود مشاهده کنید و بدون توجه به شرایط دوربین می توانید به فیلم ها دسترسی پیدا کنید. نصب دوربین مدار بسته داخلی می تواند به راحتی یافتن محل مناسب ، اتصال به برق ، روشن کردن آن و همگام سازی با برنامه تلفن همراه یا دسک تاپ باشد. مهم ترین جنبه در نصب سیستم دوربین مداربسته انتخاب نقاط مناسب برای دوربین و DVR برای به حداکثر رساندن پوشش دوربین و به حداقل رساندن طول کابل است ( این به نوبه خود باعث کاهش تلفات خطی شده که بر کیفیت فیلم نیز تاثیر مثبتی می گذارد ). برای قسمت داخل ساختمان ، گوشه ای از اتاق را انتخاب کنید که در آن بیشتر نقاط ورود به اتاق نمایان است. امروزه انواع مختلفی از دوربین های مدار بسته برای محیط های داخلی و خارجی وارد بازار شده اند و یکی از مهم ترین مسائلی که باید در نظر بگیرید این است که بهترین مکان برای نصب دوربین مدار بسته کجاست! این نوع از دوربین ها دارای اسم های مختلفی می باشد که معروف ترین این اسم ها: دوربین مداربسته گردان، دوربین مداربسته چرخشی، دوربین مداربسته اسپید دام و PTZ می باشند.

برخی از مالکان خانه ترجیح می دهند یک دوربین ساختگی را به عنوان دکور نصب کنند و از آن با یک دوربین واقعی که کمی پنهان تر است پشتیبانی کنند ، در حالی که برخی دیگر از افراد محافظ سنگینی را به دور دوربین اضافه می کنند تا آسیب دیدن آن دشوارتر شود. اتاق های خواب و حمام – اصرار برای مراقبت از بچه ها یا افراد مسن در خانه شما قابل درک است. با نصب دوربین مداربسته در این قسمت می توانید هم از اموال خود مراقبت کنید و هم مانع وقوع چنین پیش آمدهایی شوید. بهترین مکان برای قرارگیری دوربین مداربسته در محیط بیرون ، بالای درب گاراژ و یا قسمت عقب و جلویی ایوان است. برای دوربین های نصب شده در ایوان ، اطمینان حاصل کنید که دوربین شما بیشتر راه ورودی یا مسیر پیاده روی را ضبط می کند تا تمام اقدامات ممکن را با یک میدان دید کوچکتر به تصویر بکشد. این ارتفاع به قدری کم است که می تواند جزئیات خوب را به تصویر بکشد و اما به قدری زیاد است که از دسترس سارقان و خرابکاران دور است.

جنس اجزای تشکیل دهنده کابل ترکیبی دوربین مداربسته تاثیر بسزایی بر قیمت کابل ترکیبی دوربین مداربسته دارند. دوربین های مداربسته دارای قابلیت WDR از یک حسگر با دو سنسور تصویر تشکیل شده اند. هر چقدر رزولوشن تصویر آن ها بالاتر باشد ، برد دوربین پلاک خوان نیز بیشتر می شود و می تواند از فاصله ی بیشتری پلاک ها را ثبت نماید . • عدم تاخیر در دریافت تصاویر، بشکلی که می توان فاصله برداشت و دریافت تصاویر را تقریباً صفر دانست. اما با پیشرفت تکنولوژی دوربین های مدار بسته جدیدی به بازار آمدند که دارای امکاناتی از جمله پخش تصاویری با رزولوشن بالا(برای اطلاعات بیشتر به مقاله دوربین مدار بسته آنالوگ نسل جدید مراجعه کنید)، ارائه تصاویر رنگی، امکان دید در شب، قابلیت زوم و … در واقع استفاده از این سیستم بیشتر برای اجرای قانون است ( از کنترل ترافیک گرفته تا دستگیری مجرمان ). هدف از دوربین های امنیتی ضبط فیلم به خصوص در هر مکان آسیب پذیر یا جرایم سنگین در داخل و اطراف ساختمان شما است. 5. شما می خواهید تایید کنید که آیا دوربین امنیتی در واقع در بهترین مکان است و هیچ نقطه کوری باقی نمی گذارد. به عنوان مثال اگر شما در یک اتاق کوچک نیاز به نصب دوربین دارید، استفاده از دوربین مداربسته دارای لنز متغیر خودکار پیشنهاد نمی شود.

کیفیت این دوربین ها آنالوگ بوده و استفاده از آن ها به عنوان دوربین تحت شبکه و یا دوربین آنالوگ امکان پذیر می باشد. جلوگیری از ارتکاب جرم: داشتن دوربین مدار بسته در محل کار و زندگی می تواند بعنوان یک عامل بازدارنده در برابر مجرمین و هر نوع فعالیت غیرقانونی باشد. دوربین مداربسته بازدارنده بسیار خوبی در برابر سرقت و دزدی را فراهم می کند – دوربین های دارای مشخصات ویژه و باکیفیت بالا می توانند میزان جرم را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. دمای کارکرد و میزان استفاده مصوب را برای دوربینی که می خواهید بخرید بررسی کنید. نمای بیرونی – درب جلو : ممکن است تصور کنید که متجاوزان همیشه از ورودی های کناری دزدکی وارد می شوند ، اما آمارها نشان می دهد که 34% از سارقین از درب ورودی استفاده می کنند. برخی از ما فقط می خواهیم در زمان تحویل بررسی کنیم یا ببینیم چه کسی وارد منزل ما می شود ، در حالی که ما دور هستیم.