بررسی جرم و جنایت از ثروتمندان | امنیت حرفه ای


بر اساس یک نظرسنجی، نیمی از افراد دارای دارایی خالص بالا (51 درصد) معتقدند که از راهنمایی‌های بیشتر در زمینه جرایم و خطرات امنیتی سود خواهند برد. بیش از نیمی (52 درصد) قربانی جنایت در 12 ماه گذشته بوده اند و از هر پنج نفر سه نفر (60 درصد) اکنون از زمان بحران هزینه زندگی بیشتر نگران جرم هستند.

این از نظرسنجی از افراد دارای دارایی خالص بالا در بریتانیا است که توسط بیمه‌گر تخصصی Ecclesiastical انجام شده است. این نشان داد که افراد با درآمد بالاتر، بین 35 تا 54 سال و ساکنان لندن، بیشتر احتمال دارد که جرم و جنایت را تجربه کرده باشند. تقریباً نیمی از کسانی که در 12 ماه گذشته جرمی را تجربه کرده اند (49 درصد) دچار سرقت شده اند. از هر پنج فرد دارای ارزش خالص، یک نفر گزارش داد که تجاوز جنسی (23 درصد)، نفوذ به خانه (20 درصد) و آسیب جنایی (20 درصد) را تجربه کرده است.

به طور متوسط، جرم و جنایت در 12 ماه گذشته بیش از 72000 پوند برای افراد ثروتمند هزینه داشته است. در ماه دسامبر، خانه رحیم استرلینگ، فوتبالیست انگلیسی در ساری، زمانی که او در جام جهانی فوتبال در قطر نبود، مورد سرقت قرار گرفت و باعث شد که او در طول مسابقات به خانه پرواز کند.

این نظرسنجی نشان داد که افراد ثروتمند در مورد پیشگیری از جرم و جنایت فعال هستند، زیرا از هر ده نفر (71 درصد) هفت نفر در طول 12 ماه گذشته اقدامات امنیتی را برای محافظت از خانه های خود و جلوگیری از مجرمان ارائه کرده اند. بهترین سرمایه گذاری ها نظارت تصویری (37 عدد)، روشنایی (33 عدد)، و قفل های ارتقا یافته برای درها و پنجره ها (30 عدد) است. تقریباً یک نفر از هر پنج (18 درصد) اتاق های امن یا اتاق های وحشت را در سال گذشته نصب کرده است.

از بین کسانی که جرمی را تجربه کردند، افراد دارای ارزش خالص بالا برای افزودن امنیت (45 درصد)، استخدام شخصی برای بررسی امنیتی اموال و محوطه (35 درصد)، و استخدام یک تیم امنیتی مسکونی برای حضور در ملک (35 درصد) سرمایه گذاری کردند. با این حال، بیش از نیمی از آنها (53 درصد) معتقدند که باید برای بهبود امنیت خانه خود کارهای بیشتری انجام دهند. یک سوم (33 درصد معتقدند خانه آنها هدف آسانی برای مجرمان است و بیش از نیمی (53٪) انتظار افزایش جرم و جنایت در سال آینده را دارند.

Ecclesiastical اخیراً راهنمایی منتشر کرده است که سناریوها و راهنمایی های ریسک را ارائه می دهد تا به مشتریان با ارزش خالص کمک کند تا خطر هدف قرار گرفتن توسط مجرمان را به حداقل برسانند. بیمه‌گر افراد ثروتمند را تشویق می‌کند تا به راهنمای جدید در www.ecclesiastical.com/target مراجعه کنند و بهترین راه را برای محافظت از خود و خانواده‌شان در نظر بگیرند.

سارا ویلوبی، مدیر بازرگانی هنر و مشتری خصوصی در کلیسا، می‌گوید: «در میان بحران هزینه‌های زندگی، کسانی که چیزهای بیشتری برای از دست دادن دارند در حال تبدیل شدن به هدف بزرگ‌تری برای مجرمان هستند. آخرین تحقیقات ما نشان می دهد که بیش از نیمی از افراد دارای دارایی خالص بالا در سال گذشته قربانی یک جنایت شده اند و از هر پنج نفر سه نفر از زمان بحران هزینه زندگی بیشتر نگران جرم و جنایت هستند. کارگزاران نقش مهمی در کمک به مشتریان با ارزش خالص بالا برای درک خطراتی که با آن روبرو هستند و اطمینان از داشتن پوشش مناسب ایفا می کنند. ما امیدواریم راهنمایی جدید ما به افراد ثروتمند کمک کند تا به بهترین نحو از خود محافظت کنند.”

سال گذشته، Ecclesiastical یک محصول بیمه خانه با ارزش خالص بالا را راه اندازی کرد که شامل آسیب سایبری، جرایم سایبری و پوشش مسئولیت آنلاین به عنوان استاندارد، و پوشش های اضافی اختیاری از جمله پوشش تجاری و بیمه مسافرتی است. بازدید کنید www.ecclesiastical.com/artandprivateclient.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/crime-survey-of-wealthy/