بررسی Olympia Expo: CrisisCast | امنیت حرفه ای


در نسخه چاپی نوامبر مجله امنیتی حرفه ای. ما در این نمایشگاه برخی از محصولات جدید و آنچه را که از افراد مختلف، بازدیدکنندگان و غرفه داران شنیدیم، بررسی خواهیم کرد. در اینجا ما آن بررسی را با همیشه قابل تماشا شروع می کنیم CrisisCast.

همانطور که در نمایشگاه های قبلی، آنها “درام” خود را اجرا کردند – مدیریت بحران و بلایا و شبیه سازی کنترل بحران. مانند سال گذشته، این یک حادثه سایبری بود – یک شرکت از هک رنج می برد. با پشت به دوربین تهیه کننده اصلی است برایان میچل. امسال فرصتی برای صحبت با او پیدا نکردیم، اما در سال‌های گذشته او برای ما توضیح داده است که چگونه CrisisCast بازیگران و گروه‌های فیلم‌برداری را به حوادث آموزش مدیریت بحران و بلایا می‌آورد تا آن را زنده کند.

همانطور که مدیران امنیتی و عملیات به شما خواهند گفت، یک حادثه جدی مانند شورش، آتش‌سوزی در یک فرودگاه یا یک اقدام تروریستی (خوشبختانه) نادر است. با این حال، این بدان معنی است که امنیت و در واقع دیگر پاسخ دهندگان احتمالاً اخیراً یا هیچ تجربه ای از چنین حادثه ای (یا گزارشی از یک مورد، حتی اگر معلوم شود که فریب است) ندارند. در حالی که کارکنان می‌توانند در زمینه کمک‌های اولیه آموزش ببینند، اما در مورد احساسات احشایی بدنی که توسط چنین حادثه‌ای استرس‌زا برانگیخته می‌شود، ممکن است این بدان معنا باشد که پاسخ‌دهنده کارهای مورد نیاز را انجام نمی‌دهد. یا در واقع کاری انجام می دهد که (با نگاهی به گذشته) وضعیت را بدتر می کند؟

در یک بحران، خواه یک آتش سوزی فیزیکی یا اقدام تروریستی، یا سایبری، زمان بسیار مهم است – همانطور که سناریوی اکسپو نشان داد، آرزوی دور کردن هک یا اعتماد به اینکه برخی از نرم افزارهای سایبری محافظت خواهند کرد، این کار را انجام نخواهد داد. شستشو – با افراد بالاتر در شرکت ها یا بازارهای پول، چه رسد به هکرها.

از این رو CrisisCast. تهیه کنندگان آنها با مربیان cleint کار می کنند تا سناریوهای فیلمنامه را توسعه دهند. خلاصه و تمرین CrisisCast. آنها به طور منظم NDA هایی را اجرا می کنند که شامل بازیگران و خدمه بازی می شود.

تمرین‌های مدیریت بحران می‌تواند سیستم‌های نظارت و ارتباطات، برنامه‌های ایمنی از جمله روش‌های قفل و تخلیه (موضوعی که به زودی در مجله امنیتی حرفه‌ای ارائه می‌شود)، پاسخ خدمات اضطراری و مدیریت پوشش رسانه‌ای از جمله رسانه‌های اجتماعی را آزمایش کند. صحبت از رسانه های اجتماعی، به یک ابزار ارتباطی ضروری در مدیریت بحران تبدیل شده است – نه تنها برای پخش پیام های اضطراری به مردم، بلکه به عنوان راهی برای برقراری ارتباط مستقیم با کسانی که در مضیقه هستند. CrisisCast متخصصی از روابط عمومی، آموزش رسانه، رسانه های اجتماعی و مدیریت بحران دارد که شبیه سازی ها را اسکریپت می نویسد.

حداقل پیشنهاد CrisisCast این است که دو بازیگر به مدت یک روز روی یک قطعه آموزشی کار کنند. آنها می توانند – و انجام می دهند – تا 200 بازیگر تمرین شده را تامین کنند. روشی که آنها این کار را انجام می دهند با ساخت تیم های 12 نفره است – و هر تیم 12 نفره یک “مذاکره کننده” خواهد داشت که وظیفه اش این است که مطمئن شود تمام تدارکات برای تیم آنها انجام می شود. از بازیگری و قراردادها (از جمله NDA) گرفته تا ترتیبات پرداخت و سفر. Team Wrangler همچنین مسئول سلامت و ایمنی در طول شبیه سازی است.

آخرین اما نه کم اهمیت، آنها از رویدادها فیلمبرداری می کنند – به عنوان رکوردی از آموزش، و برای تولید ابزارهای آموزشی تعاملی برای استفاده بعد از رویداد.

بازدید کنید www.crisiscast.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/olympia-expo-review-crisiscast/