بررسی Olympia Expo: Cyber ​​Griffin


از جمله غرفه داران هفته گذشته در نمایشگاه بین المللی امنیت سالانه در لندن المپیا بود سایبر گریفین.

با اشاره به پروژه قبلی گریفین همکاری بین پلیس و بخش خصوصی، این برنامه توسط پلیس شهر لندن در سال 2017. از مشاغل و افراد در Square Mile پشتیبانی می کند تا از خود در برابر جرائم سایبری محافظت کنند.

این یک سرویس مستقل فروشنده است که به پایگاه‌های اطلاعاتی پلیس و Action Fraud (سرویس گزارش تقلب پلیس ملی) دسترسی دارد. سرویس‌های اطلاعاتی Cyber ​​Griffin و دارای اعتبار NCSC به‌طور مداوم به روز می‌شوند تا مرتبط‌ترین و رایج‌ترین تهدیدها را برای تجارت منعکس کنند. همه افسران نیز دارای گواهینامه NCSC هستند.

مدل سرویس متمرکز بر تهدید توسعه یافته توسط سایبر گریفین بیشتر توسط یک پلتفرم دیجیتال پشتیبانی می‌شود تا به کسب‌وکارها اجازه دهد تا با این پیشنهاد درگیر شوند. این رویکرد چابک به این معنی است که سازمان‌ها می‌توانند خدمات را در هر کجا به کارکنان خود ارائه دهند و این کار را با این اطمینان انجام دهند که Cyber ​​Griffin انعطاف‌پذیری و تخصص برای ارائه خدمات مقیاس‌پذیر با کیفیت بالا را دارد. با استفاده از این رویکرد، این برنامه اکنون بیش از 26500 نفر را آموزش داده و با بیش از 700 سازمان کار کرده است.

تصویر چارلی موریسون، رئیس سایبری گریفین، بخشی از واحد جرایم سایبری نیروی شهر لندن است. چارلی در اداره‌های پلیس اطلاعات و پاسخ کار کرده است و در پنج سال گذشته به توسعه واحد جرایم سایبری این نیرو کمک کرده است.

چه یک شرکت کوچک متوسط ​​یا یک شرکت بزرگ باشید، Cyber ​​Griffin طیف وسیعی از خدمات رایگان برای کمک به شما دارد. خدمات را می توان به صورت حضوری یا آنلاین ارائه کرد و به گونه ای طراحی شد که برای همه قابل دسترسی باشد، خواه آنها اطلاعات کمی از جرایم سایبری داشته باشند یا دارای نقش های امنیت فناوری اطلاعات و مدیریت ریسک باشند.

بازدید کنید https://cybergriffin.police.uk/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/olympia-expo-review-cyber-griffin/