برنامه جدید برای شرکای Domera و Panomera


فرآیندهای آموزشی دقیق و صدور گواهینامه می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای شرکای نصب کننده و کانال، سازنده محصولات نظارت تصویری آلمانی عمل کند. دالمایر تصدیق می کند. برای سهولت هر چه بیشتر شرکای فعلی و جدید برای انجام تجارت با دوربین های پانومرا و دومرا (تصویر)، این شرکت ساختار خود را تغییر داده است. آموزش و مجوز. شرکای علاقه مند می توانند با دو جلسه آموزشی به عنوان شرکای تمام عیار Dallmeier واجد شرایط شوند. با یک روز دیگر از “آموزش فنی”، نصاب ها می توانند شریک Panomera شوند.

همانطور که این شرکت می گوید، شرکا باید به اندازه کافی واجد شرایط باشند تا کیفیت لازم را برای مشتری نهایی تضمین کنند. در عین حال، هر مجوز سازنده به طور طبیعی مستلزم تلاش و هزینه برای شرکای کانال و نصب کنندگان است. Dallmeier می گوید که هدف برنامه آموزشی جدید کاهش این معضل است.

همکاران می توانند به صورت آنلاین و آفلاین در دوره ها شرکت کنند. تنها دو دوره آموزشی برای فروش، نصب و نگهداری دوربین های تک سنسور Domera مورد نیاز است. اولین مورد “Onboarding” (سطح 1) است که می تواند به عنوان یک دوره سه ساعته آنلاین یا به عنوان بخشی از “روز شریک Dallmeier” تکمیل شود. پس از آن یک “آموزش فنی پایه” دو روزه (سطح 2) دنبال می شود. ترجیحاً در کلاس درس برگزار می شود، اما در صورت لزوم می تواند آنلاین باشد. برای اینکه بتوانند پروژه‌هایی را با سیستم‌های حسگر چند کانونی پانومرا سازنده به‌طور مستقل انجام دهند، شرکای علاقه‌مند یک دوره آموزشی بیشتر «آموزش فنی» (سطح 3) را تکمیل می‌کنند. به عنوان گزینه، دو چهار ساعت “آموزش به روز رسانی فنی” (سطح 4) و یک آموزش “مربی مجاز” (سطح 5) وجود دارد که شرکا می توانند دوره های آموزشی را خودشان انجام دهند.

برای شرکایی که باید بدون تأخیر وارد عمل شوند – به عنوان مثال به این دلیل که می‌خواهند پروژه خاصی را با دوربین‌های Dallmeier در کوتاه‌مدت ارائه کنند – یک «برش کوتاه» وجود دارد. با پیشنهاد “تیم آپ” شرکای که هنوز در آموزش های Dallmeier شرکت نکرده اند می توانند دوربین های Dallmeier را بدون تاخیر نصب و راه اندازی کنند. آنها می توانند از مجموعه وسیعی از خدمات پشتیبانی پروژه انتخاب کرده و آنها را به صورت مدولار اضافه کنند.

بازدید کنید: https://www.dallmeier.com/service/training.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/new-programme-for-domera-and-panomera-partners/