برنامه شریک به روز رسانی کسپرسکی – شماره 5 2022

برای کارشناسان پیش فروش و پشتیبانی فنی، دوره های فنی Kaspersky Industrial CyberSecurity و Kaspersky EDR Optimum با آزمایشگاه های عملی اکنون در مراکز آموزشی مجاز در دسترس هستند. تعداد چنین مراکزی برای آموزش فنی تخصصی نیز در سطح جهانی افزایش می‌یابد، به طوری که دو مرکز جدید در خاورمیانه و آفریقا افتتاح شده است، و چند مرکز دیگر در APAC، اروپا، آمریکای لاتین و آفریقا تا پایان سال 2022 افتتاح خواهند شد.

در این زمینه، Kaspersky به ارائه بهبودهای مهم در برنامه شریک خود ادامه می دهد. در به روز رسانی فعلی، مزایای پولی بیشتر با اهداف خود فروشنده هماهنگ است. جوایز پولی برای محصولات، خدمات و پشتیبانی ممتاز بیشتری که در لیست قیمت Kaspersky گنجانده شده است، در دسترس قرار می‌گیرد. این به ارائه دهندگان فناوری اطلاعات اجازه می دهد تا از طریق فروش طیف گسترده ای از پیشنهادات، درآمد بیشتری کسب کنند.

شرکا همچنین می‌توانند تخفیف‌هایی دریافت کنند، از وضعیت نقره‌ای شروع می‌شوند و در حین حرکت به سطوح بعدی طلا و پلاتین، نرخ تصاعدی دریافت می‌کنند. این نرخ همچنین به این بستگی دارد که محصول فروخته شده به کدام راه حل تعلق دارد: پاداش اولیه برای Kaspersky Security Foundations است، برای Kaspersky Optimum Security افزایش می یابد و در راه حل Kaspersky Expert Security به حداکثر می رسد. این برنامه همچنین امکان یک هدف فروش واحد را فراهم می کند. یک شریک می تواند در اولویت های خود انعطاف پذیرتر باشد و هر ترکیبی از محصولات را بفروشد – همه آنها در یک هدف به حساب می آیند.

MSP ها اکنون تخفیف های بالاتر و پیشرفت وضعیت ساده تری از ثبت شده به پلاتینیوم دریافت می کنند. این نوآوری ها با استراتژی کانال کسپرسکی برای آموزش و پشتیبانی بیشتر شریک و تمرکز قوی آن بر محصولات سازمانی و MSP ها مطابقت دارد.

برنامه شریک کسپرسکی یونایتد اکنون یک سیستم تخفیف اصلاح شده، دوره های آموزشی گسترده و پاداش های بیشتری را برای ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده (MSP) ارائه می دهد. تخفیف ها شفاف تر و قابل پیش بینی تر می شوند و محصولات و خدمات کسپرسکی بیشتری را پوشش می دهند. به روز رسانی های آموزشی شامل دوره های جدید برای MSP ها، فروش و متخصصان فنی و 10 مرکز آموزشی مجاز جدید در سراسر جهان است.

برنامه شریک به روز رسانی کسپرسکی

شماره 5 2022 اخبار، امنیت سایبری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kaspersky United و تبدیل شدن به یک شریک، به www.kaspersky.com/unitedمنبع: https://www.securitysa.com/17430Rدوره همه گیر و پس از همه گیری باعث رشد فروش کانال و افزایش تقاضای مشتری در خدمات ابری، امنیت و مدیریت شده شد. یک نظرسنجی جهانی MSP تأیید کرد که از هر پنج ارائه‌دهنده خدمات (81%)، چهار نفر از سال 2019 تعداد مشتریان خود را افزایش داده‌اند. با وظایف جدید و افزایش رقابت‌پذیری در بازار، پشتیبانی فروشنده می‌تواند به عنصری حیاتی تبدیل شود که شرکا برای کسب و کار خود به آن نیاز دارند.

به‌روزرسانی‌های آموزش به ارائه‌دهندگان فناوری اطلاعات کمک می‌کند تا در مجموعه Kaspersky و محصولات جدید آن، برای استقرار و ارائه پشتیبانی مشتریان با مشخصات بالا، هوشمندتر شوند. این برنامه‌ها شامل برنامه نصب مجدد برای MSP‌ها می‌شود که کسب وضعیت را ساده‌تر می‌کند، و همچنین دوره‌های محصول عمیق جدید از جمله شناسایی و پاسخ مدیریت‌شده Kaspersky، و Kaspersky Secure Remote Workspace.

Kaspersky United همچنین به ارائه دهندگان خدمات مدیریت شده با افزایش نرخ تخفیف برای محصولات موجود در برنامه MSP قدرت می دهد. اینها پیشنهاداتی مانند Kaspersky Endpoint Security Cloud، Kaspersky Endpoint Detection and Response، Kaspersky Managed Detection and Response، Kaspersky Industrial CyberSecurity و موارد دیگر هستند.