برنامه های آموزشی تحت حمایت ALX برای سال 2023 – شماره 1 2023

برنامه های آموزشی تحت حمایت ALX برای سال 2023

شماره 1 2023 آموزش و آموزش، اخبار

افرادی که مایل به ثبت نام در دوره ها یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد ALX هستند می توانند به این دوره مراجعه کنند www.alxafrica.com.منبع: https://www.securitysa.com/18770R

برای کمک به تقویت این انقلاب مهارت‌ها، ALX، بخش بین‌المللی رهبری آفریقا (ALI)، چهار برنامه فناوری جدید و در دسترس را برای سال 2023 راه‌اندازی کرده است: تجزیه و تحلیل داده، علم داده، مدیر فروش، و AWS Cloud Practitioner، علاوه بر برنامه‌های جدید. گروه‌هایی برای برنامه مهندسی نرم‌افزار در کلاس جهانی خود. ارزش دوره ها بین 7500 تا 39750 دلار در آفریقا و 14500 تا 79500 دلار در اروپا و آمریکای شمالی است. با مشارکت بنیاد مسترکارت، ALX قادر است به متقاضیان واجد شرایط دسترسی به این برنامه ها را بدون هیچ هزینه ای ارائه دهد.

هزاران دانشجوی آینده‌نگر آفریقایی می‌توانند به دوره‌های کلاس جهانی در زمینه‌های فناوری پرتقاضا که توسط ارائه‌دهنده آموزش فناوری، ALX ارائه می‌شود، دسترسی پیدا کنند. این اعلامیه در حالی منتشر می‌شود که اقتصادهای توسعه‌یافته با کمبود استعدادهای تاریخی و نیروی کار در بخش‌های کلیدی مواجه هستند، و بازیگران صنایع دیجیتال و فناوری به طور فزاینده‌ای به آفریقا به‌عنوان کانون نوظهور برای استعدادهای دیجیتالی ماهر نگاه می‌کنند و به کمبود استعدادهای جهانی که پیش‌بینی می‌شود تا سال 2030 از 85 میلیون نفر فراتر رود، توجه کنند. .

ALX با ثبت نام بیش از 100000 دانش آموز از زمانی که برنامه های شتاب دهی شغلی خود را در سال 2021 گسترش داد، قصد دارد جامعه جدیدی از استعدادهای فناوری بسازد و بر روی رهبران دیجیتال سرمایه گذاری کند که آینده را تقویت می کند.

ALX که توسط فرد سوانیکر، یکی از 100 فرد تأثیرگذار تایم در سال 2019 تأسیس شد، به اکوسیستم نوآورانه ای از مؤسسات با مأموریت جمعی برای مهار سرمایه انسانی فراوان آفریقا با توسعه دو میلیون رهبر جوان اخلاقی و کارآفرین از این قاره تا سال 2030 متصل است.

بسیاری از برنامه های فناوری نیازی به تجربه یا سابقه قبلی در IT ندارند. Swaniker نتیجه گیری می کند: “هدف ما تغییر آینده آفریقا با ایجاد نسل جدیدی از رهبران دیجیتالی چابک برای قرن 21 است که آنها را قادر می سازد تا شغل خود را در صنایع با رشد بالا آماده کنند، راه اندازی کنند و رشد دهند.”

توسعه این دوره‌ها به دنبال خرید اخیر ALI از یک موسسه پیشرو دره سیلیکون، Holberton Inc. است که ALX را به عنوان یکی از بزرگترین مربیان مهندسی نرم‌افزار در جهان معرفی می‌کند که با ماموریت این سازمان برای توسعه سرمایه انسانی آفریقا همسو می‌شود. در مقیاس

برنامه های جدید با هدف گسترش جامعه رو به رشد ALX از متخصصان بسیار ماهر با شرایطی که مطابق با تقاضاهای اقتصاد دیجیتال به تکامل خود ادامه می دهند، توسعه یافته اند. آنها در پاسخ به انقلاب جهانی هوش مصنوعی و تقاضای زیاد برای دانشمندان داده و تحلیلگران داده، همراه با انگیزه برای استخدام افرادی با مهارت های رایانش ابری طراحی شده اند که به عنوان پرتقاضاترین مهارت سخت در بازار فناوری شناخته شده است. . در همین حال، اکوسیستم Salesforce قرار است تا سال 2026 بیش از 9 میلیون شغل ایجاد کند.

سوانیکر می‌افزاید: «به‌عنوان سازمانی که هزاران مهندس نرم‌افزار و متخصص در عرصه‌های دیجیتال و فناوری تولید کرده است، ما پتانسیل عظیم کشورهای آفریقایی برای بهره‌مندی از تقاضای فزاینده برای نیروی کار ماهر در این بخش‌ها در سطح جهان را می‌شناسیم و از آن حمایت می‌کنیم.»