برنامه های شهر امن در بارسلونا


داالمایر الکترونیکی از جمله غرفه داران کنگره جهانی Smart City Expo 2022 در بارسلون هستند. سیستم‌های نظارت تصویری مبتنی بر دوربین‌های سنسور چند کانونی پانومرا ثبت‌شده سازنده در حال حاضر در بیش از 35 شهر بزرگ آلمان و دیگر کلان‌شهرها استفاده می‌شوند.

Dallmeier electronic غرفه خود را در کنگره امسال از 15 تا 17 نوامبر خواهد داشت. در سالن P2، این شرکت از Regensburg، راه حل های خود را برای برنامه های کاربردی “شهر ایمن” نشان خواهد داد.

به گفته این شرکت آلمانی، تمرکز این نمایشگاه تجاری بر پوشش مناطق بزرگ شهری با کسری از سیستم های دوربین مورد نیاز در مقایسه با راه حل های معمولی است. به عنوان مثال، هنگام استفاده از سیستم‌های دوربین با سنسورهای چند کانونی، شهرها بسته به نیاز، تا ۸۰ درصد به سیستم‌های کمتری نسبت به راه‌حل‌های قابل مقایسه با دوربین‌های مگاپیکسلی کلاسیک نیاز دارند. برای اپراتورهای راه‌حل‌های امنیتی ویدئویی شهری، این بدان معناست که شرکت آگاهی موقعیتی بهبود یافته را با هزینه‌های پرسنل پایین‌تر در همان زمان اضافه می‌کند.

به دلیل پوشش زیاد به ازای هر دوربین، این فناوری هزینه کل مالکیت پایینی را از طریق صرفه جویی در زیرساخت، اجرا و بهره برداری ارائه می دهد. به عنوان مثال، در فرانکفورت، پلیس منطقه ای به وسعت تقریباً 17000 متر مربع را تنها با 14 دوربین پانومرا، با حداقل تراکم وضوح 250 پیکسل در متر (px/m، کیفیت تصویر “Identify” مطابق با DIN EN 62676-4 کنترل می کند.

موضوع دیگر در نظارت تصویری برای شهرها، حفاظت از داده ها است. علاوه بر ویژگی‌های فنی متعدد برای مطابقت با دستورالعمل‌های «حریم خصوصی با طراحی» GDPR، در برخی کشورها قانون‌گذار از قبل غیرفعال کردن نظارت تصویری در مکان‌های عمومی را ملزم می‌کند. در این رویداد در بارسلونا، Dallmeier برای این منظور “Panomera Privacy Shield” را به نمایش خواهد گذاشت، یک “کرور حریم خصوصی” با کنترل از راه دور که می تواند برای پوشش سیستم های ویدئویی در مکان های عمومی از راه دور استفاده شود.

این شرکت می گوید دو موضوع دیگر برای شهرها اهمیت بیشتری پیدا می کند: امنیت سایبری و مسئولیت اخلاقی در تصمیم گیری های سرمایه گذاری. تصمیم گیرندگان علاقه مند در بارسلونا این فرصت را دارند که با دالمایر درباره این چالش ها صحبت کنند و بیاموزند که چگونه می توانند امنیت ویدئویی از نظر اخلاقی پایدار و امن سایبری را با محصولات و راه حل های «ساخت اروپا» پیاده سازی کنند.

بازدید کنید Dallmeier.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/cctv/safe-city-applications-in-barcelona/