برنامه ADI | امنیت حرفه ای


توزیع کننده محصولات امنیتی، AV و ولتاژ پایین، توزیع جهانی ADI، اپلیکیشن موبایل جدیدی را برای مشتریان بریتانیایی خود منتشر کرده است. این شرکت آن را راهی برای خرید ADI از یک دستگاه تلفن همراه می نامد. نصب کنندگان و تجارت می توانند از این برنامه برای جستجوی محصولات، ایجاد لیست مشاغل، بررسی قیمت و در دسترس بودن، ثبت سفارش، پیگیری تحویل و مدیریت حساب ADI خود استفاده کنند.

برنامه ADI دسترسی به 24500 محصول از بیش از 260 برند را ارائه می دهد. با تشخیص چهره و اثر انگشت، کاربران می توانند در عرض چند ثانیه وارد اپلیکیشن شوند. این شرکت می‌گوید این برنامه مدیریت یک حساب ADI را آسان‌تر می‌کند و شامل ویژگی‌های صرفه‌جویی در زمان مانند بررسی وضعیت سفارش، سفارش مجدد، پیگیری تحویل و ایجاد لیست‌های محصول بر اساس پروژه یا مشتری است.

لورا فیلان، معاون جهانی تجربه دیجیتال در ADI، آن را گام بعدی در استراتژی «تغییر تجربه دیجیتال مشتریانمان» خواند. او گفت: “ما در هر مرحله از طراحی و توسعه نظرات مشتری را جمع آوری کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که به مشتریان راهی برای دسترسی سریع و راحت به محصولات، خدمات و اطلاعات مورد نیاز آنها از ADI می دهیم.”

و آنتونی کارتر، مدیر کل منطقه ای شمال اروپا در ADI، گفت: “ما همیشه به دنبال راه هایی برای افزایش تجربه مشتری خود هستیم و این برنامه کانال دیگری را برای مشتریان فراهم می کند که بتوانند به محصولات و خدمات ما دسترسی داشته باشند. مشتریان با استفاده از تلفن هوشمند خود به راحتی می توانند کاتالوگ آنلاین گسترده ما را جستجو کنند، به اطلاعات حساب دسترسی داشته باشند و سفارشات را سریع و راحت مدیریت کنند، در حالی که در حال حرکت هستند. این برنامه مکمل پیشنهاد ما است، که شامل شبکه شعب، تیم فروش، شعبه دیجیتال و خدمات ارزش افزوده است تا به ما کمک کند تجربه خرید Ominichannel را ارائه دهیم.”

این برنامه همچنین دسترسی به تبلیغات، آگهی‌های فروش ماهانه توزیع‌کننده، و در دسترس بودن سهام را در زمان واقعی فراهم می‌کند. این شرکت می گوید که قصد دارد به افزودن ویژگی ها و عملکردهای جدید به برنامه ادامه دهد. این شرکت اوایل سال جاری این اپلیکیشن را در هلند و سال گذشته در ایالات متحده راه اندازی کرد. این شرکت قصد دارد نسخه ای از این برنامه را در ماه های آینده برای کشورهای دیگر در سراسر EMEA منتشر کند.

این برنامه برای مشتریان بریتانیایی در اپ استور و گوگل پلی استور در دسترس است یا از: https://www.adiglobaldistribution.co.uk/adi-app.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/adi-app/