برنده جایزه نوآوری | امنیت حرفه ای


پلتفرم مدیریت یادگیرنده (LMS) که در آغاز همه‌گیری راه‌اندازی شد، برنده جایزه نوآوری در جوایز آموزشی در بیرمنگام برای مطالب آموزشی آنلاین شد. Intuitus برای حمایت از زبان آموزان از طریق گواهی سطح 2 در ایمنی تماشاگر استفاده شده است. جلسات کلاس مجازی و مطالب خواندنی سفارشی ارائه شد. این از آن زمان به یک رویکرد ترکیبی، با برخی از آموزش چهره به چهره تغییر یافته است. جما بیلی، مدیر عملیاتی Intuitus، گفت: «همه‌گیری برای بسیاری از صنایع چالشی ایجاد کرد و برای ما – با توجه به اینکه آموزش‌های زیادی به صورت حضوری و کاملاً حضوری انجام می‌شود – مجبور بودیم برای یافتن راه‌های جدید وفق پیدا کنیم. یادگیری. رویکرد آنلاین ما واقعاً به جذب فراگیران کمک کرد و چیزی است که به عنوان بخشی از یک رویکرد ترکیبی به استفاده از آن ادامه داده‌ایم تا به یادگیرندگان انعطاف‌پذیری برای یادگیری با سرعت خودشان را بدهیم.

بیش از 4500 نفر از سال 2020 بر روی پلتفرم یادگیرنده آنلاین ما ثبت نام کرده اند و این تأثیر زیادی برای زبان آموزان ما دارد.

این شرکت بخشی از Stadium Group – یک پیمانکار مدیریت رویداد مستقر در کاونتری – است و قبل از راه‌اندازی به‌عنوان Intuitus در سال 2021 به‌عنوان Traffic Management Training Ltd معامله می‌شود. یک شرکت محلی Opus Marketing برای پشتیبانی از راه‌اندازی مجدد و برندسازی آن‌ها استخدام شد. وب سایت جدید در آستانه راه اندازی

این شرکت یک ارائه دهنده آموزش برای باشگاه های فوتبال لیگ برتر از جمله لیورپول اف سی و ولورهمپتون واندررز است.

جما افزود: «در 18 ماه گذشته، ما تصمیم استراتژیک برای تغییر نام شرکت گرفتیم تا از رشد مداوم خود و تعدادی از برنده‌های مشتریان عمده حمایت کنیم. راه اندازی به ما این امکان را داده است که از مشتریان خود برای انتقال پیام های خود از طریق برنامه های آموزشی سفارشی حمایت کنیم

رابطه ما با استادیوم به ما این امکان را می‌دهد که به طور واقعی تمام حوزه‌های عملیاتی ایمنی و امنیت را درک کنیم و در عین حال بانک وسیعی از دانش و تجربه را برای تیم خود ایجاد کنیم، بنابراین ما واقعاً برای ادامه رشد خود هیجان‌زده هستیم.

تصویر با حسن نیت از Intuitus (جلو از چپ به راست) گرگ براونینگ، اما دانیل، و جما بیلی به همراه (پشت چپ به راست) ادن کاوانا، نیکول کاوانا، و لورین بیلی.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/innovation-award-winner/