برنده شدن در مسابقه به پایین – شماره 2/3 2023

به وعده های خود عمل کنید یک تجربه عالی برای مشتری این است که محصول کاری را که شما می گویید انجام می دهد و کارهای شما به موقع و با استاندارد بالا تکمیل می شود. ممکن است با تکه‌های کاغذ، تخته سفید و صفحه‌گسترده اکسل از پس آن برآیید، اما فناوری به شما کمک می‌کند تا به سطح دیگری بروید. ساده‌سازی کارت‌های شغلی، قیمت‌ها و فاکتورها، بنابراین می‌توانید به سرعت قیمت‌گذاری و جدول زمانی دقیق مشتریان را دریافت کنید، در حالی که مدیریت انتظارات آنها و جلوگیری از سوء تفاهم‌ها سطح دیگری است. همچنین به جلوگیری از اختلافات و تاخیرها کمک می کند، که می تواند به اعتبار شما آسیب برساند و به این معنی است که کسب و کار و ارجاعات آینده را از دست می دهید.

توسط چارلز فریدمن، مدیرعامل ServCraft.

مردم مردم را می خرند. تجربه مشتری عالی، پایه و اساس ایجاد روابط قوی با مشتریان است. وقتی برای گوش دادن به نیازهای آنها، پاسخ به سؤالات و رسیدگی به نگرانی های آنها وقت می گذارید، اعتماد و رابطه ای ایجاد می کنید که منجر به تکرار تجاری و ارجاعات مثبت می شود. امروزه، فناوری به شما این امکان را می دهد که بهترین خود را به نمایش بگذارید. یادداشت‌ها، عکس‌ها و چک‌لیست‌های دقیق را می‌توان به راحتی با مشتریان به اشتراک گذاشت و به آنها شفافیت و آرامش خاطر را در کنار اطمینان از اینکه شما فرد مناسب برای این شغل و شغل بعدی هستید، به اشتراک گذاشت.

بازخورد بخواهید. خواه این یک پیام واتس اپ باشد یا یک ویژگی تعبیه شده در یک نرم افزار مدیریت شغل، درک اینکه مشتریان شما چگونه شما و تیم شما را تجربه می کنند، ابزاری قدرتمند برای کمک به شما برای بهبود تجربه ای است که ارائه می دهید. اگر نپرسید، نمی دانید. اگر نمی دانید، نمی توانید عمل کنید.

چارلز فریدمن مدیرعامل ServCraft (www.servcraft.co.za)، یک برنامه مدیریت شغلی طراحی و ساخته شده توسط آفریقای جنوبی برای تاسیسات امنیتی و سایر مشاغل خدمات میدانی.منبع: https://www.securitysa.com/19085R

به یاد داشته باشید که اعتماد ارزش یک حق بیمه را دارد و مشتریان شما هزینه آن را خواهند پرداخت. بنابراین، اگر یک تجارت نصب امنیتی دارید، مطمئن شوید که در هر کاری که انجام می‌دهید، تجربه مشتریان خود را در اولویت قرار دهید. مشتریان شما بابت آن از شما تشکر خواهند کرد.

چارلز فریدمن.

بازار امروز یک مسابقه به سمت پایین است. نصاب ها برای برنده شدن مشاغل بر اساس قیمت، تامین کنندگان را برای تخفیف های بیشتر تحت فشار قرار می دهند. من این را هر روز از تامین کنندگان و نصاب ها می شنوم، اما وقتی به پایین می رسید چه اتفاقی می افتد؟ چه اتفاقی برای شما می افتد وقتی دیگر چربی برای اصلاح وجود ندارد؟ چرا مشتریان شما را به شخص دیگری که همان محصول را با 100 R1 کمتر ارائه می دهد، انتخاب می کنند؟

در حالی که صنعت ما بر ایمن نگه داشتن افراد و اموال متمرکز است، نحوه برخورد شما با مشتریان است که در نهایت تعیین می کند که آیا دوباره شما را در آینده انتخاب خواهند کرد یا خیر. در این مقاله، بررسی خواهیم کرد که چرا خدمات مشتری برای کسب و کار شما بسیار مهم است و امروز چه کاری می توانید برای بهبود کسب و کار خود انجام دهید.

برنده شدن در مسابقه تا پایین

شماره 2/3 2023 انتخاب سردبیر

از جمع متمایز شوید. تجربه مشتری عالی برای متمایز کردن خود از رقبا ضروری است. در صنعتی که در آن شخصی که در سر راه است، محصولات و خدمات مشابه را با قیمتی رو به کاهش می فروشد، توانایی شما برای فراتر رفتن از مشتریان خود شما را متمایز می کند. در این مورد، آن چیزی نیست که شما انجام می دهید. چگونه آن را انجام می دهید. نشان دادن حرفه ای بودن و تعهد خود به کیفیت، از لباس هایی که تیم شما می پوشد، ایمیل هایی که ارسال می کنید یا قیمت ها و فاکتورهایی که مشتریان شما دریافت می کنند. همه این موارد می تواند به شما کمک کند تا کسب و کار جدیدی را به دست آورید و مشتریان فعلی را حفظ کنید.