برنده پروژه نوآورانه | امنیت حرفه ای


پیرونیکس از جمله برندگان جوایز امنیت بریتانیا 2023 بودند. محصول CarDefender آنها، در تصویر، در رده “پروژه امنیتی نوآورانه” برنده شد.

CarDefender زمانی که در محدوده بی‌سیم کنترل پنل است با آلارم‌های Pyronix کار می‌کند تا در صورت تلاش برای سرقت، اعلان را از طریق HomeControl2.0 این شرکت ارائه دهد – حتی اگر آن را برنامه‌ریزی کنید، زنگ خانه را بلند می‌کند.

جوایز هر تابستان در لندن توسط انجمن صنعت امنیت بریتانیا (BSIA) “دستاوردها، اقدامات شجاعانه و نوآوری های انجام شده توسط اعضای صنعت امنیت بریتانیا را جشن می گیرند”. جایزه “پروژه امنیتی نوآورانه” “پروژه هایی را که برای صنعت، یک بازار خاص یا یک برنامه کاربردی جدید برای یک راه حل امنیتی موجود معرفی می کنند، به رسمیت می شناسد”.

Laurence Kenny، مدیر بازاریابی Pyronix، پس از آن گفت: “ما CarDefender را توسعه دادیم زیرا فرصتی برای کمک به مبارزه با روند رو به افزایش سرقت خودرو دیدیم. ما با متخصصان صنعت کار کردیم و تحقیقات کاملی را برای به دست آوردن درک مناسب از بازار انجام دادیم و از این آموخته ها برای ایجاد یک راه حل واقعاً نوآورانه استفاده کردیم. بنابراین، دریافت این جایزه و دیدن این که این اثر توسط صنعت به این شکل شناخته شده است، فوق العاده است.»

این دستگاه دارای سه حالت تشخیص قابل تنظیم است که باعث ایجاد شوک، شیب یا در صورت تشخیص شوک یا شیب می شود. برای استفاده در اتومبیل، ون، کاروان، دوچرخه و موتور سیکلت. سرقت وسیله نقلیه به اشکال مختلفی مانند ورود اجباری یا شبیه سازی کلید انجام می شود، بنابراین راه های مختلفی که می توان دستگاه را راه اندازی کرد به نصابان اجازه می دهد تا راه حل را برای نیازهای مشتریان خود تنظیم کنند.

CarDefender دارای پایه لاستیکی سیلیکونی با رنگ روشن است که به کاربران امکان می‌دهد آن را برای بازدارندگی بصری به فرمان خودرو وصل کنند، یا برای انعطاف‌پذیری نصب، می‌توان آن را با نوار 3M نیز محکم کرد.

لورنس افزود: «این یک دستاورد درخشان است که به خاطر نوآوری هایی که در محصولات ما وجود دارد، به ویژه با CarDefender شناخته می شویم. پیشرو بودن در صنعت ما بخش مهمی از کسب و کار ما است و چیزی است که ما قصد داریم با هر عرضه محصول جدید به آن دست یابیم و راه حل های بی نظیری را برای نصب کنندگان ارائه می دهیم که همچنین چیزی کاملاً منحصر به فرد را برای کاربران نهایی ارائه می دهد.

“هدف ما این است که به طور مستمر از نصاب ها در به حداکثر رساندن فرصت های فروش خود برای کسب و کار بیشتر حمایت کنیم، و به این هدف از طریق سبد محصولات در حال گسترش و خدمات پشتیبانی کسب و کارمان دست یابیم، بنابراین این یک دستاورد واقعی است که برای انجام این کار به رسمیت شناخته شویم.”

مایک ردینگتون، مدیر اجرایی BSIA، گفت: «مثل همیشه، استاندارد نامزدها در سال جاری استثنایی بوده است و هیئت داوران، متشکل از کارشناسان مستقل از سراسر صنعت، کار بسیار دشواری را برای انتخاب برندگان داشته اند. بنابراین، این یک دستاورد فوق العاده برای تمام فینالیست ها است.

“این یک افتخار و یک افتخار بود که بتوانیم برندگان و فینالیست های خود را به دلیل حرفه ای بودن، نوآوری و تعهدشان به صنعت ما قدردانی کنیم.”

برای برندگان در بازدید کامل https://www.britishsecurityawards.co.uk/winners-2023.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/alarms/innovative-security-project-winner/