برنده OSPAهای بریتانیا | امنیت حرفه ای


STM Group (UK) Ltd یکی از برندگان جوایز عملکرد امنیتی برجسته بریتانیا در سال 2023 بود (OSPA ها) در لندن. در رویداد 23 فوریه در هتل رویال لنکستر بیش از 500 متخصص از صنعت امنیت شرکت کردند. STM در رده ابتکار برابری، تنوع و گنجاندن (EDI) برنده شد.

OSPA ها به رسمیت شناختن برتری در امنیت هستند. جایزه EDI برای شرکتی بود که تعهد برجسته ای به برابری، تنوع و شمول را نشان می دهد که منجر به بهبود موقعیت امنیتی شده است. گروه STM مستقر در لندن، E15 به دلیل “فلسفه یک تیم” خود که معتقد است قدرتمندترین نیرو در محل کار برابری، تنوع، فراگیری و تعلق (EDIB) است، شناخته شد. این پس از آن صورت می‌گیرد که گروه STM به عنوان قهرمان سال تنوع و گنجاندن در جوایز برتری امنیت و آتش در نوامبر 2022 انتخاب شد.

سخنگوی STM Group (بریتانیا) گفت: “ما مفتخریم که این جایزه را دریافت می کنیم و به خاطر تعهدمان به EDIB در محل کار مورد تقدیر قرار می گیریم. ایجاد یک محیط متنوع و فراگیر جزء کلیدی “فلسفه یک تیم” ما است، و این جایزه بر تلاش‌های مداوم ما برای ترویج برابری، تنوع و فراگیری در هر کاری که انجام می‌دهیم تاکید می‌کند.”

در مورد شرکت

STM عضوی از ACS Pacesetters گروهی از شرکت‌ها در 15 درصد برتر طرح پیمانکاری تایید شده سازمان صنعت امنیت. بازدید کنید https://www.stmsecurity.com/about-stm/.

برای برندگان جوایز رده 16 OSPAs انگلستان، بازدید کنید https://uk.theospas.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/guarding/uk-ospas-win/