برندگان OSPA 2023 بریتانیا | امنیت حرفه ای


در اینجا برندگان هفتمین دوره جوایز عملکرد امنیتی برجسته بریتانیا در شب گذشته آمده اند (OSPAهای انگلستان) در رویال لنکستر لندن. بیش از 500 نفر برای جشن گرفتن بهترین ها از سراسر بخش در یک شام و ارائه که توسط استندآپ کمدین، هال کروتندن برگزار شد، گرد هم آمدند.

موسس OSPAs، پروفسور مارتین گیل از تحقیقات Perpetuity پس از آن گفت: «امسال رقابت بسیار سخت بود. تعداد نامزدها به طور قابل توجهی بیشتر از نامزدهای دریافت شده در سال های گذشته است. 31 کارشناس امنیتی که هیئت داوران را تشکیل می دادند، کار آسانی در انتخاب فینالیست ها و برندگان نداشتند.

“رویداد OSPAs یک جشن واقعی برای قدردانی و به رسمیت شناختن کار خارق‌العاده‌ای است که در صنعت امنیت در حال انجام است – برای افزایش ایمنی و امنیت جوامع ما – و همه کسانی که نامزد شدند باید احساس غرور کنند.”

دستاورد مادام العمر

جایزه سالانه یک عمر دستاورد به جو کانل رسید. جو بیش از 30 سال به عنوان خدمتکار تاج و سپس به عنوان یک حرفه ای امنیتی خدمت کرده است و اخیراً به عنوان رئیس انجمن مشاوران امنیتی بازنشسته شده است.ASC). قضات اظهار داشتند که تأثیر جو در بسیاری از زمینه‌های مشارکت امنیتی و امنیتی احساس می‌شود و تأثیر قوی در سطح بین‌المللی دارد. توانایی جو در درک مخاطبانش، ارزیابی موقعیت‌ها و تسهیل توسعه راه‌حل‌های امنیتی از جمله ویژگی‌هایی است که داوران به آن اشاره کرده‌اند.

برندگان و دسته بندی آنها عبارتند از:

مدیر/کارگردان برجسته داخلی (با حمایت مالی بیدوست نونان): گری استفن – دانشگاه گلاسکو (تصویر)

مدیر/کارگردان برجسته امنیت قرارداد: تام مردیت – میتی

تیم برجسته (حمایت شده توسط Trackforce Valiant و TrackTik): تیم امنیتی شهر پل لندن – امنیت CIS

شرکت نگهبان قرارداد برجسته (با حمایت مالی TEAM Software by WorkWave): امنیت CIS

مشاور برجسته (با حمایت مالی CIS Security): جاناتان ادری – MAST

ابتکار خدمات مشتری برجسته (با حمایت مالی Danhouse Security): ابتکار ‘Safe Strides’ – CIS Security/London Bridge City

ابتکار آموزش امنیتی برجسته (با حمایت BSIA): TITAN – MOONHUB و امنیت سپاه

Installer/Integrator برجسته (با حمایت مالی NSI): SecuriGroup Systems

تیم رویداد برجسته: تیم سرپرستی بازی های مشترک المنافع بیرمنگام 2022، امنیت FGH

مشارکت برجسته (با حمایت ابتکارات پیشگیری از جرم پلیس): دارن کانوی از خدمات لج، و آیونا بلیک از بوتز، و مرکز ملی جرایم تجاری

محصول جدید برجسته: اپلیکیشن Safe Haven – Croma Vigilant

سازنده تجهیزات برجسته (با حمایت مالی نمایشگاه بین المللی امنیت، المپیا): گالاگر

افسر برجسته (با حمایت امنیتی سپاه): بری رابرتز – امنیت CIS

جوان حرفه ای برجسته (با حمایت مالی Zinc Systems): Arran Perry – FGH Security

ابتکار برجسته برابری، تنوع و شمول (با حمایت گروه کمک و حمایت مشترک المنافع امنیتی): گروه STM (بریتانیا)

جایزه پایداری امنیتی برجسته (با حمایت KeolisAmey Docklands): انجمن جانورشناسی بریستول و آتش و امنیت KIS

موسسه خیریه تحت حمایت OSPAs Resolution PTSD است. مهمانان در رویداد لندن کمک های مالی خود را برای کمک به کهنه سربازان، نیروهای ذخیره و خانواده های آنها که به دلیل آسیب های روانی در طول خدمت سربازی و سایر حوادث نامطلوب زندگی در تلاش برای ادغام مجدد در یک زندگی عادی کاری و خانوادگی هستند، پرداخت کردند. سازمان دهندگان این رویداد مایلند از همه کسانی که قبلا کمک کرده اند تشکر کنند: همه انجمن ها و داوران حمایت کننده. و حامیان مالی – نرم افزار تیم (حامی مالی)؛ دانشگاه ادیت کوان، استرالیا (غنائم و گواهینامه ها)؛ نگهبانی (پذیرایی نوشیدنی); خدمات امنیتی K4 (منوی شام)؛ امنیت سپاه (کمیسیون های رویداد)؛ و در دسته های جایزه، Assist Group، Bidvest Noonan، BSIA، CIS Security، Corps Security، Danhouse Security، International Security Expo، KeolisAmey Docklands، NSI، Police Crime Preventive Initiatives، موسسه امنیتی، Trackforce Valiant + TrackTik و Zinc Systems.

درباره OSPA ها

اولین جوایز OSPA در سال 2015 در نروژ برگزار شد و از آن زمان از نروژ به نیوزلند گسترش یافت. دومین شب اعطای جوایز OSPAs ایرلندی در 23 مه، پس از شب افتتاحیه برگزار می شود دوبلین در مارس 2022. بازدید کنید https://theospas.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/uk-ospas-2023-winners/