#برند_دوربین_مداربسته Instagram Videos And Photos

آموزشگاه فن آموزان برگزار کننده دوره های آموزشی از جمله نصب و تعمیرات دوربین ، آموزش تعمیرات لوازم خانگی ، آموزش تعمیرات موبایل ، آموزش تعمیرات برد الکترونیکی ، آموزش تابلو برق صنعتی ، آموزش هوشمند سازی ساختمان ، آموزش plc ، آموزش برق ساختمان و … نوع دیگری از دوربین های مداربسته که می توان نام برد ، دوربین مداربسته لامپی است . ناگفته نماند که این دوربین به قابلیت دید در شب تا برد 30 متر نیز مجهز است و تصاویری باکیفیت بالا در اختیار شما قرار خواهد داد. چنانچه شما به تمامی اصول و ریزه کاری های خرید و نصب دوربین مداربسته تسلط داشته باشید قطعا خود شما فرد بسیار مناسبی برای نصب دوربین مداربسته خواهید بود. این دسته از دوربین ها برای محیط های خارجی بسیار مناسب هستند ، از این رو پوشش آن ها مقاوم در برابر آب و گرد و غبار و کثیفی می باشد.

بنا بر نیاز مکان شما دوربین مداربسته تحت شبکه متناسب با نیاز شما در تعداد و نقاط مختلف نصب میشود. قبل از هر گونه فعالیت و یا ارائه قیمت خاصی جهت نصب دوربین های مداربسته، کارشناسان شرکت مهندسی صدر به محل مورد نظر اعزام میشوند و همه جوانب و شرایط (نقاط تحت پوشش، مقدار کابل، تعداد تجهیزات مورد نیاز و …) آنجا را مورد بررسی قرار خواهند داد و سپس با توجه به نیاز مشتری و شرایط موجود بهترین پکیج دوربین مداربسته را به آنها پیشنهاد خواهند داد. ضد آب بودن به منزله این نیست که دوربین مورد نظر را در آب غوطه ور کنید. در صورت POE بودن دوربین های مداربسته و یا انتقال تغذیه به وسیله ی کابل شبکه، انرژی برق مورد نیاز دوربین نیز از طریق این کابل تامین می شود. حال به آموزش نصب دوربین مداربسته تحت شبکه میپردازیم، برای بسیاری از افراد لفظ دوربین مداربسته IP یک لفظ ترسناک است که آن ها را برای نصب دوربین مداربسته نگران میکند.سیستم مداربسته IP بر خلاف نسل قبلی خود یعنی سیستم مداربسته آنالوگ دارای تفاوت هایی در کابل کشی و روش انتقال اطلاعات می باشد.

ویژگی دیگری که می توان درباره این محصول گفت هزینه کم و نگهداری نصب آن است. یک نصاب حرفه ای، جانمایی دوربین را متناسب با تصاویر مورد نیاز کاربر انجام می دهد. در حالی که در دومی نور در قسمت بالایی است به همین دلیل طیف نوری منعکس نخواهد شد و انتشار آن به صورت گرما است.دلیل استفاده از نوع دوربین ها برای روشنایی و دید در شب می باشد به طوری که این دوربین با دارا بودن نور مادون قرمز محیط اطراف را روشن می کند و کاربر میتواند فیلم موجود در دوربین را در شب به راحتی مشاهده کند. دوربین های مداربسته شبکه می توانند در ساختار خود قابلیت تشخیص حرکت و مدیریت هشدار را داشته باشند به نحوی که زمان ارسال تصاویر با تنظیم نرخ ارسال و میزان وضوح جهت ضبط و پخش و همچنین زمان هشدار به کاربر خاص جهت مشاهده و / یا پاسخ را دوربین مداربسته مشخص می سازد. نحوه اتصال این دوربین ها از طریق کابل های شبکه می باشد که در مدل های UTP و SFTP تولید می شوند. اصلیترین قوانین نصب دوربین مداربسته در مشاعات آپارتمانها، رضایت ساکنین آپارتمان است که در صورت عدم رضایت حتی یکی از ساکنان این کار غیرقانونی است.

پس از نصب دوربینهای مدار بسته جهت انتقال تصاویر دوربین مداربسته بر روی موبایل به تجهیزاتی مثل دستگاه DVR یا NVR نیاز است. سوئیچ ها بیش تر برای انتقال تصاویر از دوربین مداربسته تحت شبکه به DVR مورد استفاده قرار می گیرند و وظیفه اصلی سوئیچ انتقال تصاویر از کابل شبکه به دستگاه ضبط است. این دوربین ها می توانند اهداف مختلف را در محل ردیابی و دنبال کنند. در مکان هایی که دوربین های مادون قرمز عملکرد مطلوب نداشته باشند، دوربین های روز و شب مورد استفاده قرار می گیرند. یکی از اساسی ترین نیازهای واحدهای صنعتی و کارخانهها، تضمین امنیت و نظارت مناسب از این اماکن میباشد، کنترل ورود و خروج پرسنل و کارکنان شاغل به این مکانها و یا لزوما کنترل و نظارت برای ورود و خروج از انبارها و نظارت دقیق بر عملکرد پرسنل در استفاده صحیح از ماشین آلات و تجهیزات صنعتی از دغدغههای اصلی صاحبان و مدیران این مجموعهها به شمار میرود لذا مناسبترین کار، نصب دوربین های مداربسته جهت نظارت و کنترل هرچه دقیق تر در کارخانجات و مراکز صنعتی میباشد. با اجرا و نصب دوربین های مداربسته به آسانی میتوان ورود و خروج مشتریان به مغازه را کنترل نمود و بدین شکل از بروز سرقت جلوگیری به عمل آورد.

هرچقدر حجم مس موجود در کابل دوربین مداربسته بیشتر می شود رسانایی آن نیز به طبع افزایش پیدا می کند. احتمالاً برایتان پیش آمده باشد یا جایی شنیده باشید، در محلی که سرقت یا جرمی اتفاق افتاده است، به واسطه دوربین نصب شده در آن محل، توانستهاند، سارق یا مجرم را پیدا کنند. دوربین مداربسته تحت شبکه یا همون IP نسلی پیشتاز و کارآمد که به دلیل توانایی ایجاد ارتباط با دنیای تکنولوژی های نوین ، تقریبا تمام تجهیزاتی که به صورت روزانه ما باهاشون سر و کار داریم یا قابلیت اتصال به اینترنت رو دارند یا در ورژن های جدید این قابلیت رو پیدا میکنن مثل : خودرو ، موبایل ساعت هوشمند ، تلوزیون و .

زیرا با نصب دوربین مدار بسته در پارکینگ می توانید به سادگی ورود و خروج هر فرد و یا ماشینی را چک کنید. آسانسور وسیله ایی است که تمامی ساکنین در روز چندین بار از آن استفاده می کنند. سوییچ وسیله ای است که چندین تحهیزات شبکه ای را بهم وصل میکند و تمامی اطلاعات را با یکدیگر به اشتراک میگذارند.یکی از مزایا مهم سوئیچ باعث کاهش هزینه ها و افزایش میزان بهره وری از کلیه سیستم ها می باشد. بنابراین قبل از اقدام به خرید دوربین مداربسته و تصمیم به انتخاب نوع آن، نیاز است از مشورت با افراد متخصص در این زمینه بهره مند گردید. ۳٫ هارد دیسک(HDD) که وظیفه ثبت و ضبط تصاویر را بر روی خود دارد که با توجه به نیاز مدت زمان ضبط تصاویر انتخاب می کنیم.

کابل شبکه وظیفه ی انتقال تصاویر مداربسته را به دستگاه NVR بر عهده دارد. عموماً افراد بر این باورند که دوربین مداربسته مخصوص واحدهای اداری و تجاری است. باور غلطی که در میان افراد و صاحبان کسب و کار رایج شده است این است که نصب دوربین مداربسته صرفاً یک هزینهٔ اضافی است و کاربرد خاصی ندارد اما تجربه ثابت کرده که با استفاده از دوربین مداربسته میتوان نگهبانی و مراقبت از یک ساختمان اداری و یا تجاری را راحت و کم هزینه کرد و آرامش خاطر را ایجاد نمود. در صورت مناسب بودن نوع و پهنای باند کابل های شبکه داخلی می توان از شبکه موجود در صورت وجود نیز استفاده نمود. در لنزهای وریفوکال می توان از قابلیت زوم کردن بر روی اشیای مختلف استفاده نمود.

در سیستم های مداربسته آنجا که نیاز به کابل ارتباطی است، دوربین های مداربسته تحت شبکه می توانند با ارتباطات سری و شبکه ای از افزایش تعداد سیم جلوگیری کنند. نصب گوشه ای یا زاویه ای: در مکان هایی که دو دیوار با زاویه کنار هم قرار دارند استفاده می شود. در نظر داشته باشید که برای هر پروژه ای می توانید از دوربین و برند متناسب با آن استفاده نمایید. از نظر اندازه متفاوت و در مکان ها مختلفی نظیر داخل کابینت ها، روی میله ها، سقف یا حصارها نصب می شوند. ترجیح می دهند با تغییر شکل از آسانسور استفاده کنند. به این ترتیب کمتر جلب توجه می کنند.

در صورتی که سارقین به ساختمان شما وارد شوند احتمال کمی وجود دارد که از پله های اضطراری استفاده کنند. برای امنیت بیشتر ساختمان پیشنهاد میکنیم از یک دزدگیر و یک دوربین در کنار یکدیگر استفاده کنید و برای همیشه خیال خود را از امنیت ساختمان خود راحت کنید. در این مطلب از یانوس میخواهیم همه چیز را راجع به قوانین نصب دوربین مداربسته با هم بررسی کنیم تا این کار را با خیال راحت انجام دهید. حالا که قصد دارید دوربین مداربسته نصب کنید، بهتر است قبل از هر اقدامی راجع به قوانین مرتبط با آن اطلاعات کافی داشته باشید تا با خیال راحت نسبت به نصب آن اقدام کنید. در نظر داشته باشید در صورتی که بعد از نصب، به منظور مقاصد غیراخلاقی از تصاویر و فیلمهای ضبط شده در دوربین مداربسته استفاده کنید، جریمه و مجازات میشوید. بعد از تحلیل و بررسی محل مورد نظر توسط کارشناسان شرکت مهندسی صدر و در نظر گرفتن نیاز و هدف مشتری از نصب دوربین مداربسته، یک استراتژی بسیار مناسب برای مشتری ارائه میشود تا بتواند همه نقاط حساس و مهم را تحت پوشش سیستم نظارتی دوربین مداربسته قرار دهد.

این کار در دوربین مداربسته شبکه به وسیله سنسور الکترونیکی دوربین انجام می شود. استفاده از خدمات مشاوره و پشتیبانی شرکت تامین کننده به شما کمک می کند تا مدل مناسب دوربین و رکوردر را برای پروژه خود انتخاب نمایید. سه حالت کلی برای تامین انرژی برق مورد نیاز دوربین مداربسته وجود دارد که در صورت انتخاب هریک نیاز به تجهیزات متناسب با خود می باشند، که به صورت کامل در مقاله ای جداگانه تحت عنوان کابل کشی دوربین مداربسته توضیح داده شده است. مقاله حافظه دوربین مدار بسته را در یانوس بخوانید. نصب دوربین مداربسته به جز در برخی شرایط، هیچ منع قانونی ندارد. نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته باید به گونه ای باشد که در هیچ نقطه ای از کابل دوربین دیده نشود، یعنی تمام خطوط کابل باید در داخل و خارج لوله ها برای این منظور کشیده شود. انتخاب صحیح دوربین مداربسته ای که مناسب برای خانه یا کسب و کار شما باشد یک تصمیم بسیار مهم است. خانه های جنوبی و ویلایی حیاط کم رفت و آمدی دارند که عموماً اولین گزینه برای سارقین است زیرا به راحتی می توانند از درب های پشتی ساختمان وارد شوند. با استفاده از این محصول می توانید محل کار و یا خانه خود را از راه دور کنترل نمایید.

بنابراین این انتخاب ایده آل برای کسانی است که نیاز به ضبط بسیار مطمئن در تاریکی سایت hivisioncctv کامل دارند. دوربین های بالت از نوع استوانه ای هستند و برای استفاده در فضای باز ایده آل هستند. طیف گسترده ای از دوربین های مدار بسته با کیفیت بالا و امکانات ویژه برای پروژه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. گیت های فروشگاهی از جمله سیستم های امنیتی محسوب میشوند که دارای انواع متعددی هستند و هر کدام از آنها به نوعی کاربردهای خاصی دارند و در شرایط ویژه ای استفاده می شود. یکی از مهم ترین نقاطی که از اهمیت ویژه ای برخوردار است درب ورودی ساختمان است.

در چنین محیط هایی معمولا از آب و باران و گرد و خاک و نور مستقیم آفتاب خبری نیست و از آنجایی که از سقف کوتاهی برخوردارند و از نظر زیبایی نیز باید اصول دکوراسیون رعایت گردند، میتوان با انواع دوربین مداربسته از قبیل دام پلاستیکی، مکان مورد نظر را تحت پوشش قرار داد. توجه کنید توان خروجی منبع تغذیه دوربین را با توجه به آمپر مصرفی کل سیستم یا دوربین مداربسته مورد نظر انتخاب کنید. با توجه به تعداد، کیفیت و تکنولوژی دوربین ها و البته پهنای باند مورد نیاز، باید دستگاه NVR متناسب انتخاب و خریداری شود. تکنولوژی ساخت این دوربین ها دارای سنسور آشکار ساز تصاویر است.