بزرگترین دارایی برای ایجاد تحول – شماره 7 2022

اکنون زمان آن فرا رسیده است که سازمان‌ها قبل از شروع پروژه‌های جدید تحول دیجیتال، حساب خود را انجام دهند و اطمینان حاصل کنند که نیروی کارشان پشتیبانی می‌شود و در مرحله بعدی پیاده‌سازی شفافیت دارند.

داگ وولی.

نتایج نشان می‌دهد که چگونه دوره اخیر تحول سریع، کسب‌وکارها و نیروی کار آن‌ها را به زمان نیاز برای شارژ، تأمل و اصلاح قبل از شروع پروژه‌های جدید یا تکرار بر روی پروژه‌های موجود می‌گذارد. علیرغم پیشرفت‌ها و تلاش‌های عظیم در چند سال گذشته، این تحقیق نشان می‌دهد که چگونه هنوز پتانسیل توقف تحول وجود دارد، زیرا 62 درصد از پاسخ‌دهندگان معتقدند مقاومت مردمشان در برابر تغییر می‌تواند منجر به شکست شود. در همین حال، 50 درصد می گویند که هنوز نگران هستند که ممکن است به دلیل فقدان چشم انداز/اقتدار ارشد برای استفاده از فرصت پیش روی خود، عقب بمانند.

Dell و کارشناسان مستقل رفتاری تمایل پاسخ دهندگان به تغییرات دیجیتال را بررسی کردند و دریافتند که 20٪ از نیروی کار – از رهبران ارشد کسب و کار گرفته تا تصمیم گیرندگان و کارکنان فناوری اطلاعات – پروژه های مدرن سازی را دنبال می کنند. علاوه بر این، 23 درصد آهسته یا تمایلی به پذیرش تغییر ندارند.

در حال حاضر 40 درصد می گویند کارشان محرک است و تکراری نیست. با فرصتی برای خودکارسازی کارهای تکراری تر، 75 درصد مشتاقانه منتظر یادگیری مهارت ها و فن آوری های جدید و مورد نیاز مانند مهارت های رهبری، دوره های یادگیری ماشینی یا تمرکز بر فرصت های استراتژیک تر برای ارتقای نقش خود هستند.

بیش از 60 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که به سازمان هایشان نیاز دارند تا ابزارها و زیرساخت های لازم را برای کار در هر مکانی (همراه با استقلال برای انتخاب الگوی کاری دلخواه خود) فراهم کنند. در واقع، آن‌ها نگران هستند که ممکن است افرادشان عقب بمانند، زیرا فناوری مناسبی برای تغییر به یک مدل بسیار توزیع‌شده (که در آن کار و محاسبات به یک مکان مرکزی گره نمی‌خورند، اما در همه جا رخ می‌دهند) ندارند.


آمادگی معیار برای تغییر دیجیتال

• رهبران را برای مدیریت موثر و عادلانه تیم های راه دور مجهز کنید.

داگ وولی، MD شرکت Dell Technologies آفریقای جنوبی می‌گوید: «تحول واقعی و موفقیت‌آمیز پایدار در تقاطع افراد و فناوری، در امتداد سه مرز اتفاق می‌افتد: اتصال، بهره‌وری و همدلی». “ساخت پیشرفت شما مستلزم بهینه سازی سازمان شما برای کشف بینش های استراتژیک با سادگی، سرعت و مقیاس است. با اتصال افراد، برنامه‌ها و داده‌ها، می‌توانید سازمان خود را با راه‌حل‌های IT قابل اعتماد تقویت کنید و به جای مدیریت زیرساخت‌ها، بر الهام‌بخش نوآوری تمرکز کنید.»

زمان مردم محدود است و اکنون تعداد کمی از نامزدهای واجد شرایط برای نقش‌های آزاد وجود دارد. برای رسیدگی به این فشارها، کسب و کارها می توانند وظایف تکراری را به فرآیندهای خودکار محول کنند و افراد را آزاد کنند تا بر کارهای غنی تر و با ارزش تر تمرکز کنند.

بزرگترین دارایی برای ایجاد تحول

شماره 7 2022 اخبار

داگ وولی.


2. بهره وری

در قلب خود، کسب و کارها باید فرهنگی را بسازند که توسط رهبران همدل الگوبرداری شده است که با مردم به عنوان بزرگترین منبع خلاقیت و ارزش آنها رفتار کند.

این تحقیق نشان می‌دهد که هنوز کار برای انجام دادن وجود دارد و همدلی باید برای اطلاع‌رسانی تصمیم‌گیری، از ساده‌سازی فناوری برای 54 درصد از پاسخ‌دهندگان که اغلب احساس می‌کنند تحت تأثیر فناوری‌های پیچیده غرق شده‌اند، تا برنامه‌های تغییر متناسب با مهارت‌های افراد (34 درصد از کارکنان، رهبران خود را باور دارند). این کار را انجام دهید).

فناوری به تنهایی کافی نیست. کسب‌وکارها همچنین باید کار را برای افراد با نیازها، علایق و مسئولیت‌های متفاوت، از جمله 83 درصد از پاسخ‌دهندگان که دوست دارند سازمانشان یکی از موارد زیر را انجام دهد، عادلانه کنند:

• کارمندان را برای انتخاب الگوی کاری مطلوب خود توانمند کنید و ابزار/زیرساخت های لازم را فراهم کنید.

برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.dell.com/breakthrough

منبع: https://www.securitysa.com/18126R

پس از دو سال تحول دیجیتالی شتابان، بیش از نیمی از رهبران فناوری اطلاعات می گویند که سازمان آنها می داند که برای تغییر دیجیتالی یک نیروی کار به چه چیزی نیاز است، اما پس از چنین تغییرات سریع، بسیاری از کارمندان اکنون با چالشی برای حفظ سرعت مواجه هستند. نظرسنجی Dell Technologies علاوه بر این، 69٪ از پاسخ دهندگان معتقدند که سازمان های آنها نحوه تعامل صحیح با افراد خود را هنگام برنامه ریزی برنامه های تحول دست کم می گیرند.


• تعهد مداوم خود را به ترتیبات کاری انعطاف پذیر و موارد عملی انجام آن را به وضوح تعریف کنید.

امروزه نیروی کار جهانی به این صورت است:


3. همدلی

کسب‌وکارها برای اتصال، همکاری و انجام تجارت آنلاین در طول همه‌گیری، شاهکارهای فوق‌العاده‌ای انجام دادند. اما آنها تمام نشده اند.


1. قابلیت اتصال

با این حال، مشاغل با بودجه محدود نگران هستند که نتوانند نیروی کار خود را ارتقا دهند و رقابت کنند. این زمانی است که یک مدل به عنوان یک سرویس به یک گزینه مطلوب برای بسیاری از مشاغل تبدیل می شود.

مطالعه یک مسیر رو به جلو را ترسیم می کند. فرصت‌هایی را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا تمرکز کنند و با تحول همگام شوند، با پیشرفت‌هایی که در تقاطع افراد و فناوری در امتداد سه مرز اتفاق می‌افتد.