بزرگنمایی چهره | امنیت حرفه ای


سازنده محصول اینترکام 2n زوم صورت تطبیقی ​​را برای استفاده در خانه‌ها و ساختمان‌های تجاری به دستگاه‌های اینترکام ویدیویی خود اضافه کرده است.

بزرگنمایی تطبیقی ​​چهره بر اساس دوربین موجود در اینترکام است که چهره را در قاب تشخیص می دهد و بزرگنمایی می کند تا کاربر بتواند بازدید کننده را در واحد پاسخگویی یا تلفن هوشمند شناسایی کند. در جایی که اینترکام های تصویری با دوربین زاویه باز عرضه می شوند، ویژگی استاندارد محصولات درهای ورودی تصویری، در حالی که دوربین های زاویه باز نمای کلی از ورودی را ارائه می دهند، بازدیدکننده می تواند فضای بسیار کوچکی را در قاب اشغال کند و تشخیص چهره را سخت می کند. .

هنگامی که دو نفر در کادر هستند، اینترکام ویدیویی میدان دید خود را تطبیق می دهد و به طور خودکار روی هر دو بازدیدکننده متمرکز می شود. اگر افراد بیشتری وارد شوند، اینترکام ویدیویی بزرگ‌نمایی می‌کند تا تمام بازدیدکنندگان در کادر را متمرکز کند – یا اگر بازدیدکننده‌ای دور شود، دوباره به داخل می‌رود.

اگر کاربران نیاز به بزرگنمایی بیشتر داشته باشند – مثلاً برای تأیید جزئیات روی یک نشان شناسه – یک عملکرد نزدیک به زوم به آنها امکان می دهد بیشتر بزرگنمایی کنند. Zooming Face Adaptive در IP Style 2N که پرچمدار اینترکام ویدیویی این شرکت است، در دسترس است. را سبک IP 2N دوربین 5 مگاپیکسلی دارای محدوده دینامیکی گسترده (WDR) است. این کار روی نماهایی با نور ناهموار بیرون، خواه سایه یا نور خورشید، کار می کند. Zooming Face Adaptive در همه واحدهای پاسخگویی 2N و روی تلفن های هوشمند از طریق برنامه My2N کار می کند. شرکت محصول تاکید می‌کند که زوم چهره تطبیقی ​​فناوری تشخیص چهره نیست – فقط چهره‌ها را شناسایی می‌کند، آنها را ذخیره نمی‌کند.

مایکل نیکلسون، مدیر توسعه کسب و کار 2N برای بریتانیا و ایرلند، گفت: «2N در زمینه نوآوری در کنترل دسترسی پیشرو است، و معرفی زوم چهره تطبیقی ​​اولین بار برای این شرکت است. این مهم است زیرا باعث می‌شود صاحبان خانه و افراد در ساختمان‌های تجاری مطمئن شوند که از طریق اینترکام با چه کسی صحبت می‌کنند – و این امنیت را بهبود می‌بخشد.

بازدید کنید https://www.2n.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/door-entry-access-control/face-zooming/