بسته بندی محصولات قابل بازیافت | امنیت حرفه ای


فناوری 360 ویژن، سازنده بریتانیایی دوربین های HD، هیبریدی، رادار و تصویربرداری حرارتی، حرکت خود را به سمت بسته بندی محصولات سازگار با محیط زیست و قابل بازیافت گزارش می دهد.

مارک ریس، مدیر عامل 360 Vision می‌گوید: «در کنار تعهد ما به تولید سبز، از جمله محدوده دوربین کم مصرف و طرح کاشت درخت، برای مشتریانمان، تغییر به سیستم بسته‌بندی مبتنی بر مقوا با طراحی سفارشی کاهش قابل توجهی را به همراه خواهد داشت. در تاثیرات محیطی برای هر دوربینی که تحویل داده شده است.”

بسته بندی محصول جدید که از مقوای بازیافتی ساخته شده و برای بازیافت پس از استفاده طراحی شده است، دارای ساختار محافظ مقوایی سفارشی است که جایگزین فوم های سنگین تر و کمتر سازگار با محیط زیست می شود. بسته‌بندی جدید این است که شرکت به میزان قابل توجهی سبک‌تر را به کشتی اضافه می‌کند، بنابراین تأثیر کربن در کل زنجیره تحویل نیز کاهش می‌یابد.

مارک می‌افزاید: «حرکت به سمت بسته‌بندی‌های سبک‌تر بازیافتی و قابل بازیافت کار ساده‌ای نیست، اما ما مسئولیت زیست‌محیطی خود را جدی می‌گیریم و می‌خواهیم سرمایه‌گذاری را روی جدیدترین مواد سازگار با محیط زیست در دسترس انجام دهیم. ما مقدار قابل توجهی از زمان توسعه را صرف طراحی ساختار بسته‌بندی محافظ کامل کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولاتمان همچنان به طور ایمن به مشتریان تحویل می‌شوند. طراحی بسته بندی جدید به طور قابل توجهی تاثیر مواد و ردپای کربن را کاهش می دهد، در حالی که استانداردهای عملکرد محافظت از محصول مشابه قبلی را حفظ می کند. بسته‌بندی جدید که اکنون در طیف استاندارد طراحی‌های دوربین ما موجود است، در نهایت در کل طیف تنظیمات دوربین اختیاری ما عرضه می‌شود.»

بازدید کنید www.360visiontechnology.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/cctv/recyclable-product-packaging/