بسته حمایتی | امنیت حرفه ای


Skills for Security (SfS)، ارائه دهنده کارآموزی آتش نشانی و امنیتی در بریتانیا، بسته حمایتی را با هدف رسیدگی به بحران مهارت های صنعت و حمایت از رشد آن راه اندازی کرده است. SfS می‌گوید با توجه به کمبود متخصصان ماهر در این بخش، سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکارها در توسعه نسل بعدی استعدادها بسیار مهم است.

بسته حمایتی چهار سطح ارائه می دهد. آنها شریک نوآوری، شریک الهام بخش، شریک تاثیر و شریک رسانه هستند. این بسته‌ها برای کمک به کسب‌وکارها طراحی شده‌اند تا در حل بحران مهارت‌ها در صنعت مشارکت کنند و در عین حال در معرض دید و منافع قرار بگیرند.

با مشارکت با SfS، کسب‌وکارها می‌توانند ابتکارات، برنامه‌ها و راه‌حل‌های خود را برای شرکت‌کنندگان و کارفرمایان در سراسر بریتانیا به نمایش بگذارند. آنها می توانند تعهد خود را به رشد و توسعه صنعت آتش نشانی و امنیت و تعهد خود به مسئولیت اجتماعی شرکتی، برابری، تنوع و شمول، منابع انسانی، توسعه محصول و موارد دیگر نشان دهند.

دیوید اسکات، مدیر عامل SfS، در تصویر، گفت: “حمایت از SfS از طریق بسته های حمایتی ما یک سرمایه گذاری استراتژیک در آینده صنعت آتش نشانی و امنیت است. با پیوستن به نیروهای ما، شما این فرصت را دارید که در توسعه نسل بعدی حرفه ای ها مشارکت کنید و در عین حال تأثیر معناداری در صنعت داشته باشید. با هم می‌توانیم با بحران مهارت‌ها مقابله کنیم، رشد را تقویت کنیم و آینده روشن‌تری را برای صنعت تضمین کنیم.»

برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.skills4security.com یا با [email protected] تماس بگیرید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/training/sponsorship-package/