بعد در خیابان بزرگ: دوربین های بدنه


هفته گذشته ما شروع به بررسی کردیم که کاهش احتمالی (چه در شرایط واقعی و چه صرفاً به دلیل عدم هماهنگی بودجه با تورم) در پلیس و عدالت کیفری ممکن است چه معنایی برای امنیت خصوصی داشته باشد، فراتر از بدیهی بودن که خدمات امنیتی خصوصی ممکن است بیشتر مورد توجه قرار گیرند. یکی از چیزهایی که ممکن است بیشتر از آن ببینیم این است که کارکنان، از جمله غیرامنیتی، پوشیدن ویدیوهای پوشیده از بدن.

همانطور که در انجمن ملی امنیت مراقبت های بهداشتی پخش شد، دوربین های بدن به مناظر متداول افسران پلیس، در و سایر کارکنان امنیتی، و سایر کارکنان خط مقدم – مانند امدادگران تبدیل شده است.NAHS) کنفرانسی در بیرمنگام در اوایل این ماه، و در نسخه چاپی دسامبر مجله امنیتی حرفه ای ارائه شد.

مانند هر فیلم ضبط شده دیگری، اگر بخواهید حفظ شود، باید با قانون حفاظت از داده ها مطابقت داشته باشد، چیزی که در نسخه چاپی ماه نوامبر مجله پوشش داده شده است. زمانی که افسر کارکنان پلیس پشت هدایت جدید، ایان کاکلین، در نمایشگاه خدمات اضطراری در بیرمنگام NEC در ماه سپتامبر صحبت کرد. همچنین – مانند هر قطعه کیت دیگری – نمی توان از لباس های بدن پوشیده به صورت جداگانه استفاده کرد. هر کاربر، به‌ویژه یک کارگر تنها، باید از طریق رادیو یا سایر کام‌ها، مانند برنامه تجاری تنها کارگر، برای هشدار و درخواست کمک، متصل شود. این ممکن است در صورت وقوع جرم و خطری برای ایمنی شخصی باشد، مانند خرده فروشی زمانی که یک کارگر مغازه دزدی را می بیند یا احساس خطر می کند، مانند هنگام باز کردن و بستن یک فروشگاه و تنظیم یا از بین بردن هشدارهای مزاحم سایت. یا ممکن است به دلیل لغزش یا سقوط باشد.

تعاونی مرکزی بادی‌کم‌های آزمایشی در فروشگاه‌ها در سال 2021، و آمار آن از شش ماهه اول سال 2022 کاهش قابل‌توجهی را در آزار و اذیت کلامی و تهدید در مقایسه با سال قبل نشان داد. آن بازوی Co-op گفت که دوربین‌های بدنه علاوه بر نظارت بر حوادث ناپایدار، برای جلوگیری از مجرمان احتمالی کار می‌کنند. Co-op در طول صحبت می کرد هفته احترام به کارگران مغازه 2022کمپین اتحادیه کارگران مغازه USDAW.

تابستان امسال Central Co-op پس از عرضه اولیه 50 فروشگاه، دوربین‌های بدن‌کم را به 38 فروشگاه دیگر گسترش داد. خرده‌فروشان می‌گویند که همچنان به کارکنان در مورد ایمنی و امنیت در محل کار گوش می‌دهند. این شامل دوربین مداربسته با مانیتور مرکزی است که با لمس یک دکمه فعال می شود و افزایش استفاده از نگهبانان امنیتی.

Central Co-op از تغییر در مجازات های قانونی برای حمله به کارگران مغازه ها حمایت می کند، از جمله قوانین جدیدی که در آن سوء استفاده از افرادی که به مردم خدمت می کنند به جرم تشدید شده تبدیل شده است. چیزی در اسکاتلند قانون گذاری شد.

مدیر فروشگاه، Gillian Evans، که در آزمایش اولیه شرکت کرد، گفت: «همه همکاران ما از زمان معرفی دوربین‌های بدنه احساس امنیت بیشتری کرده‌اند. اکنون خیالمان راحت است که می‌توان رفتار پرخاشگرانه را در صورت لزوم ثبت کرد و به مقامات تحویل داد، اما همچنین متوجه شده‌ایم که حضور آنها شرایطی را که ممکن است تنش‌ها را تشدید کند، خنثی می‌کند.»

“آموزش فوق العاده موثر بوده است و خود دوربین ها به راحتی قابل استفاده و کار هستند. ما حتی همکارانی را می‌یابیم که هنگام کار فعالانه از آنها درخواست می‌کنند، بنابراین آنها واقعاً یک سرمایه‌گذاری مفید در همه جا بوده‌اند. تصور کار بدون آنها در حال حاضر دشوار است، و اگرچه اکثر خریداران ما محترم هستند و قانون را رعایت می کنند، این دوربین های بدنه در صورت لزوم به عنوان یک بازدارنده و امنیت بیشتر عمل می کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد کمپین Usdaw، از جمله نتایج یک نظرسنجی کارگری، به این سایت مراجعه کنید https://www.usdaw.org.uk/Campaigns/Freedom-From-Fear.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/what-next-on-the-high-street-body-cameras/