بلفاست برای کنفرانس سایبری انتخاب شد


لوگوی CYBERUK با پس زمینه اعداد دیجیتال

برای اولین بار، یک بین المللی بزرگ امنیت سایبری کنفرانس در ایرلند شمالی میزبانی خواهد شد، زیرا بلفاست به عنوان محل برگزاری CYBERUK در سال 2023 انتخاب شد.

کنفرانس امنیتی پرچمدار بریتانیا در مورد همه چیزهای مربوط به امنیت دیجیتال و جرایم سایبری، در ICC بلفاست در تاریخ 19 برگزار خواهد شد.هفتم و 20هفتم آوریل سال آینده این تصمیم اوایل ماه سپتامبر با مدیر اجرایی سازمانی که پشت این رویداد بود اعلام شد:

بلفاست میزبان مناسبی برای رویدادی بزرگ و فرصتی ضروری برای جامعه امنیت سایبری خواهد بود تا در راستای تامین امنیت آینده دیجیتال باز و انعطاف‌پذیر با یکدیگر همکاری کنند.

این اقدامی است که شهرت شهر را به عنوان یک مرکز جهانی رو به رشد برای حفاظت از داده ها تثبیت می کند. در واقع، ایرلند شمالی در حال حاضر 4 درصد از نیروی کار امنیت سایبری بریتانیا را در اختیار دارد، علیرغم اینکه تنها 2.8 درصد از کل جمعیت را تشکیل می دهد. همچنین در سال های اخیر سرمایه گذاری بین المللی زیادی را از این صنعت جذب کرده است. این امر منجر به تبدیل شدن ایرلند شمالی به کانونی برای شرکت های امنیتی جهانی از جمله IBM، Rapid7 و Proofpoint شده است.

سایبروک چیست؟

CYBERUK یک کنفرانس امنیتی بزرگ است که توسط مرکز امنیت سایبری ملی (NCSC) که بخشی از ستاد ارتباطات دولتی (GCHQ) است، ایجاد شده است. NCSC، که خود تنها در سال 2016 تأسیس شد، به طور منظم میزبان رویدادی است که به سرعت به نمایشگاه برتر بریتانیا برای کسانی که در صنعت امنیت سایبری هستند تبدیل شده است. رویداد سال گذشته که توسط نیوپورت در ولز برگزار شد، بیش از 2200 شرکت کننده را به خود جلب کرد.

حتی اختلال در همه‌گیری کووید-19 نیز این رویداد را مختل نکرده است، زیرا CYBERUK برای سال 2021 آنلاین شد و سال گذشته اولین نسخه ترکیبی کنفرانس را نشان داد. در نتیجه، هیجان در بلفاست در حال افزایش است و انتظار می رود 2000 نماینده ملی و بین المللی در آن شرکت کنند.

کنفرانس های امنیت سایبری چقدر سودمند هستند؟

رویدادهای امنیتی یک انجمن برای گفتگو بین شرکت های پیشرو، کارشناسان صنعت و همچنین کسانی که به دنبال سیستم ها و راه حل های موثر هستند، فراهم می کند. این باعث می شود آنها برای هر کسی که در صنعت امنیت و فراتر از آن درگیر هستند بسیار مفید باشد.

همچنین به همین دلیل است که امنیت حرفه ای رویدادها را در طول سال با موضوعات و مضامین مختلفی برگزار می کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید رویدادهای امنیتی ما را در اینجا کشف کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/announcement/belfast-chosen-for-cyber-conference/