بلندگوهای اکسپو | امنیت حرفه ای


نمایشگاه بین المللی امنیت برنامه آموزشی خود را با گواهی CPD در لندن المپیا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 سپتامبر رونمایی کرد.

برگزارکنندگان نمایشگاه می گویند که توسط شورای مشورتی 70 نفره این رویداد، متشکل از افرادی از دولت، صنعت و دانشگاه هدایت شده اند. گفتگوها در سه صحنه برگزار خواهد شد: اجلاس جهانی مبارزه با ترور و جرایم جدی و سازمان یافته، کنفرانس بین المللی امنیت و کنفرانس بین المللی ریسک و تاب آوری.

اجلاس جهانی مبارزه با ترور و جرایم جدی و سازمان‌یافته که توسط Skopenow حمایت می‌شود، بر روی Protect Duty تمرکز دارد، یک مسئولیت قانونی پیشنهادی برای کسانی که فضاهای عمومی را برای کسانی که از آن فضاها استفاده می‌کنند، دارند و دارند. در میان سخنرانان دعوت شده، مبارز، فیگن موری، پسرش مارتین در میان کسانی بود که در حملات تروریستی منچستر آرنا در ماه مه 2017 کشته شدند. Shaun Hipgrave، مدیر حفاظت و آماده سازی، گروه امنیت داخلی (HSG)، در وزارت کشور؛ و یکی از اعضای ارشد تیم مکان‌های در دسترس عموم (PALs)، همچنین از دفتر Hone.

موضوع دیگر اولویت های بین المللی مقابله با تروریسم است. سخنرانان عبارتند از لینا کولسنیکووا، از موسسه حفاظت مدنی و مدیریت اضطراری (ICPEM)، که در مورد روندها و تحولات کلیدی پس از حملات تروریستی در قاره بحث خواهد کرد. یک مامور ارشد از اداره تحقیقات فدرال (FBI) که در مورد نقش ایالات متحده در خارج از کشور بحث خواهد کرد. و یک افسر ارشد پلیس ضد ترور، برای ارائه دیدگاه بریتانیا.

موضوع «واقعیت‌های ترور» امسال بازمی‌گردد، جایی که شرکت‌کنندگان از کسانی که مجبور به زندگی با عواقب تروریسم بوده‌اند، خواهند شنید. این شامل آن تراورز، کارمند پشتیبانی مدافع، بنیاد فرمناغ جنوب شرقی (SEFF)، مبارز قربانیان می شود که خواهرش مری توسط ارتش جمهوری اسلامی ایران کشته شد. ان کمپینی را برای منع هر کسی که به خاطر یک جرم جنایی جدی محکوم شده است از تصدی سمت مشاور ویژه منع کرد. بشیر احمد عمرزی، یک پناهنده از کابل که به عنوان مترجم ارشد با نیروهای بریتانیایی در ولایت هلمند، افغانستان کار می کرد، در اجلاس به او ملحق خواهد شد.

در کنفرانس بین‌المللی امنیت، که توسط Patriot One و Rekor حمایت می‌شود، روز اول بر روی مکان‌های قابل دسترسی عمومی (PALs)، که اصطلاح رسمی برای «مکان‌های شلوغ» است، تمرکز خواهد کرد. سخنرانان به مسائل عملی پیرامون PAL ها و Protect Duty، برنامه ریزی گسترده تر، و کاربرد توصیه ها در مکان هایی مانند ساختمان های نمادین و سالن های کنسرت خواهند پرداخت. این شامل یک افسر ارشد از دفتر رسمی امنیت ملی ضد تروریسم بریتانیا (ناتو) و افسر ارشد سابق پلیس ضد ترور، نیک آلدوورث، بنیانگذار و مدیر Risk to Resolution Limited، که با فیگن موری قبلا در المپیا در وظیفه محافظت (قانون مارتین) صحبت کرده است.

سخنرانان همکار عبارتند از کریستین اشنایدر، مشاور کاهش وسایل نقلیه متخاصم (HVM)، IniBSP / آلمان، مشاوران HVM، که انجمن غیرانتفاعی را پس از حملات قوچ خودرو در نیس و برلین برای ارائه راهنمایی به تصمیم گیرندگان در آلمان تأسیس کردند. لینا کولسنیکووا، کارشناس امنیتی، موسسه حفاظت مدنی و مدیریت اضطراری (ICPEM) پیامدهای تاکتیک‌های سنگین پلیس را در میزبانی فینال لیگ قهرمانان اروپا در ایالت دو فرانس بررسی خواهد کرد.

عضو جدید کمیته مشاوره، ساتیا رای، مدیر برابری، تنوع و شمول در بدنه صنعتی انجمن بین المللی امنیت حرفه ای (IPSA)، به یک میزگرد خواهد پیوست تا در مورد اهمیت تنوع و نمایندگی اجتماعی برای ارائه یک محیط امن بحث کند. این شامل نمایندگانی از Commonwealth امنیت (SyCOM)، Optimal Risk Group، Corps Security UK Ltd، موسسه امنیتی و ABM UK می شود.

در روز دوم میزگردهایی در مورد هاب ها، امنیت سایبری، هواپیماهای بدون سرنشین، دزدی دریایی و جرایم سازمان یافته برگزار می شود. سخنرانان به چگونگی تغییر ماهیت امنیت توسط این بیماری همه گیر خواهند پرداخت. دبی رافرتی، مشاور و آکادمیک مستقل مبارزه با تروریسم، در مورد چگونگی مدیریت و کاهش خطرات امنیتی تأسیسات نفت و گاز دریایی توسط شرکت‌های انرژی بحث خواهد کرد. آنیتا فرند، رئیس شتابدهنده دفاعی و امنیتی – شتابدهنده دفاعی و امنیتی (DASA)، که چرایی نوآوری را در خط مقدم امنیت ملی پوشش می دهد. گری مارتین، مدیر آموزش امنیت هوانوردی، G4S، یکی از اعضای پانل در مورد امنیت بندر و فرودگاه خواهد بود.

در کنفرانس بین‌المللی ریسک و تاب‌آوری جدید، با سازمان تجاری Resilience First، سخنرانان بر این موضوع تمرکز خواهند کرد که چگونه می‌توانیم بهتر مدیریت کنیم و از بحران‌های نوظهور جهانی نجات پیدا کنیم. برنامه ریزی تاب آوری دولت چگونه انجام می شود. نحوه بهترین استفاده از ثبت ملی ریسک دولت بریتانیا، و از منظر سیاست، در کنار اجرای عملی راه‌حل‌های تاب‌آوری، از بحران‌های مختلف بین‌المللی مانند همه‌گیری و بحران آب و هوا چه درس‌هایی می‌توان گرفت.

سخنرانان روز اول عبارتند از ماتیلدا جانسون، مشاور – انعطاف‌پذیری عملیاتی، استراتژی‌های 4C، که در مورد اکوسیستم انعطاف‌پذیری عملیات و اهمیت رویکردهای کل بخش برای ایجاد انعطاف‌پذیری بحث خواهند کرد. کاتیا ساموئل، مدیر عامل، امنیت جهانی و مدیریت بلایا با مسئولیت محدود، در مورد انطباق – یکی از مؤلفه های انعطاف پذیری که اغلب نادیده گرفته می شود – بحث خواهد کرد. او توضیح خواهد داد که چگونه انطباق، در کنار مدیریت ریسک و بررسی دقیق، برای ایجاد انعطاف‌پذیری بسیار مهم است. مارک هریس، رهبر مدیریت بحران با برنامه CrisisFit در مشاور شینا تامسون، دیدگاه‌هایی را در مورد نقش مشارکت رسانه‌ها در یک بحران ارائه می‌کند، در مورد بهترین رویکرد برای آن صحبت می‌کند، در حالی که فهرستی را برای اطمینان از پاسخی قوی، مسئولانه و انعطاف‌پذیر پیشنهاد می‌کند.

روز دوم شامل سخنرانی جنیفر کول، مدرس دانشگاه رویال هالووی لندن، درباره ژئوپلیتیک بحرانی سلامت خواهد بود، که استدلال خواهد کرد که چگونه سوگیری های ژئوپلیتیکی مانع از توجه اروپا به هشدارهای اولیه چین در مورد شدت کووید-19 شده است. او همچنین چارچوب‌های سیاسی قرنطینه‌ها را به‌عنوان نقض شدید آزادی به جای یک پاسخ تهدید مناسب بررسی خواهد کرد. لیانا روست، هماهنگ‌کننده دانش تاب‌آوری – در کالج برنامه‌ریزی اضطراری دفتر کابینه، ارتباط بین یادگیری و تاب‌آوری، و چالش‌های شناسایی و اجرای درس‌ها را مشخص می‌کند، در حالی که فرصت‌هایی را برای ایجاد یادگیری انعطاف‌پذیرتر بررسی می‌کند. استیون شپرد، OC 591SU و رئیس عملیات سایبری دفاعی، نیروی هوایی سلطنتی، در مورد اهمیت برنامه ریزی برای انعطاف پذیری سایبری سخنرانی خواهد کرد.

Rachael Shattock، مدیر رویداد نمایشگاه بین‌المللی امنیت، گفت: «با فهرستی طولانی و متنوع از تهدیدات امنیتی، امسال تلاش بیشتری کرده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که برنامه کنفرانس ما اولویت‌های واقعی صنعت امنیت را منعکس می‌کند. تشکر ویژه از شورای مشورتی که با تیم کنفرانس ما برای ایجاد برنامه امسال کار خیره کننده ای انجام داده اند. ما شکی نداریم که شرکت کنندگان جلسات را با احساس غنی و مجهز به دانشی ترک خواهند کرد که به آنها کمک می کند تا صنعت را بهتر درک کنند و در عین حال ارزش عملیات تجاری خود را افزایش دهند.”

عکس مارک رو; نمایشگاه سال گذشته
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/expo-speakers/