بهبود اتصال داده در مدیریت ناوگان – شماره 5 2022 – Trinity IoT

تسریع اتصال دستگاه شما

استقرار دستگاه‌ها در چندین کشور مستلزم برنامه‌ریزی دقیق است و از شما می‌خواهد که یک راه‌حل رومینگ داده مناسب برای پروژه خاص داشته باشید. کنترل سیم‌کارت‌های مستقر هم از نظر فنی و هم از منظر هزینه بسیار مهم است.

هدف اصلی سیستم مدیریت ناوگان، مشاهده کامل وضعیت بی‌درنگ دستگاه شما، دانستن و مدیریت افرادی است که پشت فرمان هستند و ناوگان را همیشه فعال نگه می‌دارد. اما حتی مطمئن‌ترین راه‌حل‌های تله‌ماتیکی کاملاً ضد خطا نیستند و بهترین شبکه‌ها می‌توانند هر از گاهی از کار بیفتند. برای بسیاری از مشتریان ما، ترس واقعی در مورد تأثیر خرابی شبکه، هم از نظر شهرت و هم از منظر کارایی وجود دارد.

عرضه شده توسط Trinity IoT.

با استفاده از یکپارچه سازی API پیشرفته و آسان SIMcontrol، می توانید مدیریت سیم کارت را در پلتفرم ها یا فرآیندهای تجاری موجود خود ادغام کنید.

ما در میانه مرحله بی سابقه ای از تحول دیجیتال هستیم. ردیابی دیگر فقط مربوط به مکان نیست. تغییرات تکنولوژیک نه تنها به این دلیل که از سرقت، از دست دادن و آسیب جلوگیری می کند، بلکه به این دلیل که مدیریت بهتر دارایی برای دستیابی به اهداف عملیاتی و انطباق ضروری است، شرکت ها را تغییر شکل می دهد. API – زمانی که به عنوان ابزاری برای برنامه نویسان دیده می شد – اکنون مسیر جدیدی برای بازار و همچنین زنجیره ارزشی برای کسب و کارها فراهم می کند.

نسل دوم و سوم اتصال سلولی (2G و 3G) برای بیش از یک دهه ستون فقرات دستگاه های ردیابی و ردیابی GPS در صنعت مدیریت ناوگان بوده است، اما این در حال تغییر و تحول است. از زمانی که عرضه آن‌ها آغاز شد، 4G، 5G و NB-IoT همچنان جذابیت خود را به دست می‌آورند و پایان 2G و 3G تقریباً نزدیک است. اکثر اپراتورها قبلاً خدمات 2G خود را در کشورهای توسعه یافته متوقف کرده اند. در آفریقای جنوبی، شبکه‌ها قبلاً زمان شروع این غروب‌های طیفی را مشخص کرده‌اند.

مدیریت ناوگان یک بازار رو به رشد در آفریقای جنوبی است که تعداد کل راه حل های تله ماتیک نصب شده در دهه گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است. در حالی که بازار هنوز تحت سلطه سیستم‌های ردیابی است، راه‌حل‌های پیشرفته‌تر مدیریت ناوگان در حال جذب در بازار هستند.

باز کردن قفل اتصال اینترنت اشیا مقاوم در آینده

استفاده از سیم‌کارت‌های چند شبکه‌ای برای رفع خرابی شبکه

رقابت فزاینده و حجم استقرار دستگاه در صنعت مدیریت ناوگان، به ارائه‌دهندگان تله‌ماتیک نیاز دارد که فناوری‌های جدید را به راحتی تطبیق دهند، اتصال قابل اعتماد و داده‌های بی‌درنگ دقیق را ارائه کنند. در حالی که در صنعت ردیابی و لجستیک رقابت می کنید، سه نکته زیر به شما کمک می کند تا ارتباط داده های تجاری خود را در مدیریت ناوگان بهبود بخشید.

ظهور اینترنت اشیا (IoT) بر بسیاری از صنایع از جمله مدیریت ناوگان تأثیر گذاشته است. بر اساس یک گزارش تحقیقاتی جدید، تعداد سیستم های مدیریت ناوگان فعال مستقر در ناوگان خودروهای تجاری در آفریقای جنوبی به حدود 2 میلیون نفر رسیده است و پیش بینی می شود تا سال 2026 به 3.6 میلیون برسد.

با SIMcontrol، به یک پلتفرم مدیریت سیم کارت آنلاین دسترسی دارید که استفاده از آن سریع و آسان است، پشتیبانی قابل اعتماد متمرکز بر اینترنت اشیا را ارائه می دهد و به شما امکان می دهد هزینه های اتصال تلفن همراه خود را مدیریت کنید.

قبل از تعطیلی، اپراتورهای شبکه تلفن همراه به دنبال فناوری‌های نسل بعدی LP-WAN مانند LTE-M و NB-IoT به عنوان جایگزینی برای 2G و 3G بودند. در SIMcontrol، ما پیشنهاد خود را گسترش داده‌ایم تا NB-IoT را در شبکه تلفن همراه Vodacom آفریقای جنوبی به عنوان بخشی از راه‌حل مدیریت‌شده APN در تلاش برای آسان‌تر کردن اتصال دستگاه و مقرون‌به‌صرفه‌تر کردن آن‌ها، شامل شود.

برای صنعت مدیریت ناوگان، توانایی ردیابی و مدیریت دستگاه های متصل در مقیاس می تواند یک چالش باشد. SIMcontrol راه حلی برای شرکت هایی است که به اتصال شبکه تلفن همراه قابل اعتماد نیاز دارند. این مزیت آگنوستیک بودن شبکه و سیم کارت را دارد که به مشتریان اجازه می دهد چندین شبکه را بدون مشکل مدیریت کنند.وام)

اتصال داده اینترنت اشیا را ساده کنید


منبع: https://www.securitysa.com/17600R

بهبود اتصال داده در مدیریت ناوگان

شماره 5 2022 حمل و نقل (صنعت)راه حل های یکپارچه، محصولات

اینجا جایی است که سیم کارت های چند شبکه ای یک تغییر بازی هستند. همانطور که از نام آن پیداست، سیم کارت های چند شبکه ای می توانند به چندین شبکه تلفن همراه در یک کشور متصل شوند.

از مزایای این فناوری می توان به بهبود عمر باتری، مصرف انرژی کم، نفوذ بیشتر برای مکان های داخلی و خارجی و شاید مهمتر از همه، هزینه های کمتر اشاره کرد. همچنین برای جلوگیری از منسوخ شدن برای چندین سال آینده، ضد آینده است.

کسب‌وکارها نه تنها برای دسترسی سریع به داده‌های حیاتی کسب‌وکار، بلکه برای ایجاد زیرساخت مقیاس‌پذیر که در زمان‌های تغییر انعطاف‌پذیر است، به یکپارچه‌سازی روی می‌آورند. اکنون مهم‌تر از همیشه این است که زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود را در آینده محافظت کنید، و استفاده از APIها مقیاس‌پذیرترین و امن‌ترین راه برای انجام این کار است.