بهبود عملکرد و راندمان هیدرولیک – شماره 6 2022 – Johnson Controls Global Products

آبپاش مخفی 5.8K مسکونی Tyco LFII برای استفاده در سیستم‌های آبپاش لوله مرطوب برای خانه‌های یک و دو خانواده، ساختمان‌های مسکونی تا ارتفاع چهار طبقه و بخش‌های مسکونی با هر گونه اشغال در NFPA 13، 13D و 13R در نظر گرفته شده است. دارای حداکثر فشار کاری 175 psi (12.1 بار) است.

آنا خانوا، معاون جهانی مدیریت محصول، جانسون کنترلز، گفت: «تیم ما آبپاش مسکونی جدید LFII را بر اساس دو ویژگی کلیدی که برای مشتریان مهم هستند طراحی کرد: انعطاف پذیری نصب و عملکرد. ارزش انعطاف پذیری در هنگام نصب، هزینه های کار و مواد را کاهش می دهد. عملکرد هیدرولیکی برتر به این معنی است که این آبپاش در سرکوب خطرات آتش سوزی در اتاق های مسکونی بزرگتر کارآمدتر است.

آبپاش آویز مخفی مسکونی Tyco LFII 5.8K در هر دو پیکربندی دمای معمولی 68 درجه سانتیگراد و متوسط ​​93 درجه سانتیگراد موجود است. مجموعه آبپاش و صفحه پوشش زیبایی براق و پنهانی را ارائه می دهد و در عین حال امکان تنظیم تا 19.1 میلی متر را فراهم می کند که انعطاف پذیری بیشتری را برای پیمانکارانی که نصب می کنند فراهم می کند.

برای اطلاعات بیشتر با Johnson Controls Global Products تماس بگیرید، +27 11 011 4050، [email protected]، www.johnsoncontrols.com/fire-detectionوام)

بهبود عملکرد و راندمان هیدرولیک

شماره 6 2022 ایمنی آتش

جانسون کنترلز آبپاش مخفی 5.8K مسکونی Tyco LFII جدید را برای محافظت از خانه ها، آپارتمان ها، خوابگاه ها، هتل ها و سایر ساختمان های مسکونی راه اندازی کرده است. ویژگی‌های افزایش‌یافته 5.8 ضریب K این اسپرینکلر عملکرد هیدرولیک را در مقایسه با سایر مدل‌های مسکونی بهبود می‌بخشد تا به محافظت مؤثرتر از اتاق‌های 5.5 در 5.5 متر و 6 در 6 متر کمک کند.


منبع: https://www.securitysa.com/17561R