بهترین امنیت ابری برای کنترل متمرکز – SMART Access & Identity 2023 – iPulse Systems

یک گزینه ابر واقعی نیازی به کنترلر، سرور، رایانه یا سیستم ندارد. هر دستگاه یک دستگاه IoT (اینترنت اشیا) است که مستقیماً به اینترنت متصل می شود. مزایای این نوع سیستم واضح است: کنترل متمرکز، مدیریت از راه دور، گزارش و داده تلفیقی، TCO کمتر (هزینه کل مالکیت) و پشتیبانی بهبود یافته.

گزارش و داده های تلفیقی

فردی که به حالت تعلیق درآمده یا مشکوک به ایجاد مشکل است، می‌تواند فوراً با کلیک یک دکمه از دسترسی در هر مکان شرکت محروم شود. و سایت های از راه دور که تحت فشار هستند می توانند از راه دور توسط امنیت در حالت قفل قرار گیرند.

سیستم‌های ابری نیز معمولاً توسط سازنده پیکربندی، مدیریت و میزبانی می‌شوند و بر روی پلت‌فرم‌های ایمن و قوی مانند Microsoft Azure اجرا می‌شوند، همانطور که در مورد IQSuite.cloud ارائه شده توسط iPulse وجود دارد. این مقیاس پذیری بی نهایت را فراهم می کند، منابع پرداخت به اندازه شما، زیرساخت‌های مدیریت شده و پلت‌فرم‌های نرم‌افزاری، و اطمینان از اینکه نرم‌افزار همیشه به‌روز و وصله‌شده نگه داشته می‌شود – همه اینها بدون نیاز به پرداخت هزینه برای یک متخصص امنیت یا ابر در تجارت شما.

توسط گری چالمرز، مدیر عامل iPulse Systems.

سیستم‌های مبتنی بر ابر فرصت‌های قابل‌توجهی بهبود یافته را برای تولیدکنندگان ارائه می‌دهند. یکی از تمایزهای کلیدی این است که پشتیبانی در یک سیستم متمرکز معمولاً به جای واکنشی، فعال است، و مشتریان قبل از اینکه حتی از آن آگاه شوند، توسط تیم پشتیبانی خود از مشکلی مطلع می‌شوند. در بسیاری از موارد، برای مثال، مشتریان iPulse از مشکلی مطلع می‌شوند که قبل از اینکه متوجه شوند مشکلی داشته‌اند، رفع شده است.

TCO پایین تر

یک اصل کلیدی کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، توانایی مدیریت تنظیمات و تنظیمات سایت از راه دور است. با نظارت بر وضعیت دستگاه‌ها از طریق داشبورد، کاربران سیستم می‌توانند دستگاه‌ها را از راه دور راه‌اندازی یا پیکربندی مجدد کنند، تنظیماتی مانند بازگرداندن یا تأیید مجوز، تغییر نام دستگاه‌ها یا تغییر تنظیمات شبکه را در یک خواننده در کشوری دیگر در صورت نیاز تغییر دهند. توانایی افزودن کارکنان در حال سفر به دستگاه های راه دور در حالی که پشت در ایستاده اند یک ویژگی شگفت انگیز است که بسیاری از بخش های امنیتی با استفاده از سیستم های مبتنی بر ابر به سرعت به ارزش آن پی برده اند.

بهترین امنیت ابری برای کنترل متمرکز

SMART Access & Identity 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت


منبع: https://www.securitysa.com/18418R

معماری مبتنی بر API همچنین به این معنی است که سیستم‌ها می‌توانند به راحتی با سیستم‌های دیگر مانند Eskom se Push در آفریقای جنوبی ارتباط برقرار کنند و به مدیریت اطلاع دهند که ممکن است دستگاه‌ها آفلاین باشند زیرا آن منطقه خاص در حال حاضر در حال بارگذاری است. ادغام هشدارها و رویدادهای سیستم در یک سیستم امنیتی همچنین می‌تواند مدیریت و تجزیه و تحلیل زنده مشکلات را بسیار بهبود بخشد، در حالی که اکثر سیستم‌های مبتنی بر ابر می‌توانند به راحتی با پانل‌های هشدار و سیستم‌های دوربین مدار بسته ادغام شوند تا اطلاعات اضافی و گزینه‌های پشتیبانی ارائه دهند.وام)

کنترل متمرکز

قدرتمندترین جنبه یک سیستم کنترل دسترسی مبتنی بر ابر، امکان اشتراک گذاری یک پایگاه داده و داشتن نمای کلی از تمام دستگاه های روی سیستم از یک کنسول است. این بدان معنی است که امنیت را می توان توسط یک فرد یا گروهی از افراد مدیریت کرد – حتی در سازمان هایی که مکان ها یا سایت های زیادی در چندین جغرافیا دارند. به‌جای تکیه بر منابع محلی در هر مکان برای مدیریت دسترسی و اطمینان از اینکه افراد به درستی اضافه یا حذف می‌شوند، سیستم‌های ابری می‌توانند به راحتی مستقیماً در سیستم‌های حقوق و دستمزد ادغام شوند تا وقتی افراد از فهرست حقوق حذف می‌شوند، به‌طور خودکار در هر مکان غیرفعال شوند.

گزارش‌دهی به ابزاری واقعاً مفید با داده‌های متمرکز تبدیل می‌شود: داشتن یک نمای واحد از همه خوانندگان آنلاین/آفلاین در یک داشبورد، یا توانایی مقایسه میانگین ساعات کاری برای مکان‌های مختلف، همگی بینش معنی‌داری را به هر کسب‌وکاری اضافه می‌کنند.

مدیریت از راه دور

یک پایگاه داده مرکزی به این معنی است که افراد – چه کارمند، چه پیمانکار یا بازدید کننده – فقط یک بار در سیستم ثبت می شوند. بسیاری از شرکت ها می توانند از این پایگاه داده متمرکز استفاده کنند تا سیستم های حقوق و دستمزد موجود خود را مستقیماً در سیستم کنترل دسترسی ادغام کنند، در نتیجه به طور خودکار کارمندان و پیمانکاران را به سیستم کنترل دسترسی اضافه و حذف می کنند، همانطور که توسط منابع انسانی اصلاح شده اند. همچنین منجر به کیفیت داده ها به طور قابل توجهی بالاتر می شود و به دلیل ماهیت مرکزی داده ها، خطر تقلب را تا حد زیادی کاهش می دهد.

پشتیبانی بهبود یافته

گری چالمرز.

سیستم های ابری به طرق مختلف هزینه مالکیت را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند، هم در حین نصب و هم در طول عمر سیستم. از آنجایی که دستگاه‌های موجود در مکان‌های راه دور، دستگاه‌های IoT هستند، نیازی به کنترل‌کننده یا سرور محلی در هر سایت ندارند. این بدان معنی است که برای شرکت هایی که سایت های زیادی دارند (مانند فروشگاه های خرده فروشی یا فروشگاه های FMCG)، هزینه هر سایت یا مکان به شدت کاهش می یابد، نه تنها با حذف هزینه کنترلرها و سرورها، بلکه با هزینه کمتر پشتیبانی. و تعمیر و نگهداری مرتبط با عدم نیاز به مدیریت این دستگاه های اضافی در طول زمان.

در حالی که برخی از ابر برای کنترل دسترسی با مقاومت مواجه شده اند، دیگر شکی وجود ندارد که کنترل دسترسی در فضای ابری راهی است که بازار پیش می رود و دلایل زیادی برای این روند وجود دارد. مهاجرت به ابر – ابر واقعی به جای پلت فرم های آنلاین – مطمئناً فناوری غالب در سه تا پنج سال آینده خواهد بود.