بهینه سازی پشتیبانی فنی از راه دور – شماره 8 2022 – انتشارات تکنیوز

کارت‌های شغلی دیجیتالی در این زمینه، خطای انسانی و همچنین حجم کاری تیم‌های خدمات مشتری را کاهش می‌دهد، علاوه بر این، زمان ارائه گزارش به مشتریان در مورد کارهای تعمیر و نگهداری را کاهش می‌دهد. کارت های شغلی همگی آنلاین هستند و به راحتی می توان آنها را دانلود و بلافاصله پس از اتمام تعمیرات یا تعمیرات دانلود و ارسال کرد و رضایت مشتری را بهبود بخشید.

اکنون که داده های اصلی Sanden Intercool کنیا پاک شده است، آنها از یک لیست اصلی 100٪ دقیق از موجودی انبار و میدانی بهره می برند. به لطف ردیابی GPS در برنامه FIELDForce، آنها قادرند تعمیرات پیشگیرانه را به طور موثرتر برنامه ریزی کنند و تماس های سرویس را با دقت بر اساس مکان فعلی تکنسین ها تعیین کنند. این امر لجستیک را بهینه می کند و هزینه های خدمات را کاهش می دهد و در عین حال کارایی را بهبود می بخشد و زمان انجام تعمیرات را کاهش می دهد.

Sanden Intercool کنیا بازوی آفریقای شرقی برند پیشرو جهانی Sanden Intercool راه حل های تبرید تجاری است. آنها عمدتاً چیلرها و خنک کننده ها را برای صنایع دارویی، غذایی و نوشیدنی در کنیا و کشورهای اطراف آن با مشتریان عمده از جمله برندهای معروف بین المللی تامین و نگهداری می کنند.

عملیات فنی از راه دور موثرتر

برای اطلاعات بیشتر با MACmobile تماس بگیرید، +27 12 665 0601، [email protected]،وام)

«اگرچه FIELDForce به طور سنتی به عنوان یک ابزار فعال‌سازی فروش در فضای کالاهای مصرفی در حال حرکت استفاده می‌شود، اما کاملاً به این سناریو نیز کمک می‌کند. Muhoro Gathii، مدیر فروش کشور کنیا در MACmobile می‌گوید، به‌عنوان یک ابزار ردیابی تکنسین و مدیریت انبار، به Sanden Intercool Kenya دید کامل و خط دید را به خدمات پس از فروش و فرآیندهای تعمیر و نگهداری تجهیزات می‌دهد.

تخصیص تکنسین ها برای عیب یابی مشکلات نیز چالش برانگیز بود. بدون دید مکان فعلی، نزدیکترین فرد ممکن است برای رسیدگی به مشکلی تعیین نشده باشد. تکنسین های این حوزه نیز هر روز وارد دفتر مرکزی نمی شوند. در طول دو هفته، آنها چندین کارت شغلی را جمع آوری کردند، که نیاز به گرفتن دستی در دسته داشتند. این یک فرآیند ناکارآمد است که جای زیادی برای خطای انسانی باقی می گذارد.

بهینه سازی پشتیبانی فنی از راه دور

شماره 8 2022 مدیریت دارایی، EAS، RFID، محصولات

ما با کیفیت داده‌ها مشکل مهمی داشتیم که خدمات مؤثر به مشتریان را برای ما دشوار می‌کرد. هاریش نارگوندکار، مدیر توسعه کسب‌وکار در Sanden Intercool می‌گوید: ما به راه‌حلی نیاز داشتیم که این فرآیندهای دستی پر زحمت را حذف کند و به فرآیند تعمیر و عیب‌یابی ما دید بیشتری بدهد و به تیم پشتیبانی مشتری پشتیبان و تیم فنی راهنمایی کند. کنیا

خدمات پس از فروش شامل تعمیر و نگهداری و عیب یابی، تکنسین ها را ملزم به نوشتن کارت های شغلی به صورت دستی در محل می کند. این چند مشکل ایجاد می کرد. اولاً، شماره‌های سریال اغلب با هم تطابق نداشتند یا به اشتباه گرفته می‌شدند، که منجر به مشکلات موجودی شد، و واحدهایی که در واقع در یک مشتری نصب می‌شدند همچنان در انبار هستند. این بدان معناست که سوابق خدمات و تعمیر و نگهداری نادرست بوده و دقت و دید کافی در این فرآیند وجود ندارد.

FIELDForce از MACmobile یک راه حل ارائه کرد. Sanden Intercool Kenya اکنون پلتفرمی دارد که تکنسین ها را قادر می سازد بارکد واحد تبرید را اسکن کنند تا مطمئن شوند که شماره سریال به طور دقیق ضبط شده است و اجازه می دهد کارت های شغلی به صورت دیجیتالی در میدان پر شوند، فرآیندهای دستی را حذف کرده و خطر خطا را کاهش می دهد.


منبع: https://www.securitysa.com/18366R

علاوه بر این، MACmobile در مدیریت قطعات یدکی نیز به مشتری کمک کرده است. Sanden Intercool Kenya با فاصله گرفتن از برگه‌های سهام دستی، اکنون با یک کلیک یک دکمه، سهام موجود خود را مشاهده می‌کند. گرفتن جابجایی قطعات یدکی بسیار آسان‌تر است، و امکان تخصیص راحت‌تر آن‌ها به تکنسین‌ها را فراهم می‌کند و حسابداری روی آنها مؤثرتر است.