به حداقل رساندن خطرات آتش سوزی در لجستیک خودرو – شماره 8 2022 – هایک ویژن آفریقای جنوبی

با راه حل هایک ویژن، Preymesser خیالش راحت است که دارایی ها، افراد و امکانات آن در 24 ساعت شبانه روز و 365 روز سال در برابر خطرات آتش سوزی محافظت می شود.

دوربین های تصویربرداری دو طیفی هوشمند

راه حل هایک ویژن با توانایی به حداقل رساندن آلارم های کاذب، به تیم های امنیتی اجازه می دهد تا 100٪ روی تهدیدات واقعی آتش تمرکز کنند و از پاسخ های سریع تر و موثرتر پشتیبانی کنند. همچنین باعث صرفه جویی در زمان و کاهش منابع مورد نیاز برای نظارت بر خطر آتش سوزی می شود. راه حل هایک ویژن با به حداقل رساندن هشدارهای کاذب، صرفه جویی قابل توجهی در زمان و هزینه برای کسب و کار فراهم می کند و به ما کمک می کند تا راندمان عملیاتی خود را به طور کلی افزایش دهیم.وام)

این مورد در پریمسر، یک بازیگر اصلی در زنجیره تامین خودرو، واقع در ملادا بولسلاو در منطقه بوهمی مرکزی جمهوری چک است. این شرکت که شریک اصلی تدارکات یک برند خودروسازی است، باتری‌های لیتیومی را برای خودروهای الکتریکی ذخیره و حمل می‌کند. اینها اقلام بسیار با ارزشی هستند که در موارد نادر می توانند خطر آتش سوزی را به دلیل گرمای بیش از حد ایجاد کنند.

نه تنها امنیت ویدئویی سنتی یک نیاز کلیدی برای دستیابی به این هدف بود، بلکه فناوری تصویربرداری حرارتی نیز برای شناسایی فوری خطرات آتش سوزی مورد نیاز بود. این شرکت همچنین خواستار آلارم‌های خودکار در صورت گرم شدن بیش از حد قطعه یا حوادث دیگر بود تا فرآیندهای نظارت دستی آتش را به حداقل برساند.

پیشگیری از آتش سوزی موثر، با هشدارهای کاذب کمتر

به حداقل رساندن خطرات آتش سوزی در لجستیک خودرو

شماره 8 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات، لجستیک (صنعت)

برای اطمینان از اینکه خطر آتش سوزی را می توان قبل از وارد شدن خسارت یا تلفات شناسایی کرد، Preymesser دوربین های برجک شبکه حرارتی و نوری دو طیفی ترموگرافیک هایک ویژن را برای استفاده با آشکارسازهای آتش خود انتخاب کرد. این ها توسط شریک محلی هایک ویژن EFG تحویل داده شد. دوربین‌های حرارتی دو طیفی و آشکارسازهای آتش بلافاصله اشیایی را که گرمای بیش از حد ساطع می‌کنند شناسایی می‌کنند و به مدیران یا اعضای تیم‌های امنیتی هشدار می‌دهند.

Preymesser به راهی برای نظارت بر باتری‌های خودرو و سایر کالاها در یک محیط چالش‌برانگیز انبار نیاز داشت، جایی که حرکت افراد و وسایل نقلیه اغلب دید دوربین‌های امنیتی و سایر حسگرها را مسدود می‌کنند.

دوربین های هایک ویژن به دلیل نسبت قیمت به کیفیت، حساسیت آن ها به تغییرات حتی بسیار جزئی دما، و توانایی آن ها در ایجاد هشدار به طور خودکار به تیم ها در صورت تشخیص خطر آتش سوزی انتخاب شده اند.

علاوه بر این ویژگی‌های مهم، دوربین‌ها از یک الگوریتم هوش مصنوعی برای تشخیص خطرات آتش‌سوزی واقعی و اشیاء متحرک بی‌گناه، مانند لیفتراک‌ها یا افرادی که در مقابل باتری‌های روی هم قرار گرفته‌اند، استفاده می‌کنند، بنابراین به کاهش هشدارهای اشتباه کمک می‌کنند.


منبع: https://www.securitysa.com/18194R

بسیاری از شرکت های OEM و لجستیک در صنایع خودروسازی با دارایی ها و محصولاتی به ارزش میلیون ها دلار سر و کار دارند. نه تنها این، بلکه برخی از اجزای مورد استفاده در ساخت خودروها بسیار قابل اشتعال هستند و خطرات آتش سوزی را ایجاد می کنند که برای محافظت از کارکنان و تأسیسات باید نظارت و کاهش یابد.

Jan Nečas، مدیر اجرایی Preymesser، می‌گوید: «راه‌حل هایک ویژن از نظر حفاظت از عملیات‌هایمان، انتظارات ما را برآورده می‌کند و فراتر از آن است. اکنون می دانیم که هر جزء که بیش از حد گرم شود، حتی با تغییرات جزئی دما، به طور خودکار شناسایی می شود و به تیم های ما اجازه می دهد تا برای به حداقل رساندن خطر آتش سوزی کامل و جلوگیری از هرگونه تلفات یا آسیب، سریع عمل کنند. همه چیز در مورد محافظت از کسب و کار و افرادمان است – و هایک ویژن به ما کمک می کند تا به آن دست پیدا کنیم.