به حداقل رساندن هزینه و تأثیر فعالیت اعتراضی – شماره 4 2022 – راهکارهای امنیتی Thorburn


منبع: https://www.securitysa.com/16670R

و در حالی که تصور افسران غیر کشنده یا حتی با سلاح های کشنده با وسایل نقلیه زرهی و هلیکوپترهایی که از کسب و کار شما محافظت می کنند ممکن است در ظاهر چشمگیر به نظر برسد، ارزش دارد که تخریب و غارت احتمالی را که ممکن است زمانی که یک تظاهرات از کنترل خارج می شود، به خاطر بسپارید، و چگونه بسیاری از صاحبان مشاغل همه چیز خود را به دلیل شورش ها از دست داده اند. در ژوئیه 2021، دوربان بار ناآرامی های مدنی را متحمل شد، با 45000 کسب و کار بدون کارمزد و تخمین زده شده 16 میلیارد روپیه موجودی سرقت شده، و همچنین خسارت به زیرساخت ها و تجهیزات.

«کسب و کارها باید رویکردی جامع برای مدیریت اعتصاب داشته باشند. استفان بوتا، مدیر عامل شرکت Thorburn Security Solutions می‌گوید: با این حال، اکثر سازمان‌ها یا آمادگی کافی ندارند یا رویکردی ارتجاعی و غیرقانونی اتخاذ می‌کنند، که می‌تواند مدت زمان اعتراض را افزایش دهد و هزینه‌ای را برای کسب‌وکارها افزایش دهد. «علاوه بر این، هرچه مدت زمان اعتصاب طولانی‌تر باشد، احتمال تشدید احساسات بیشتر می‌شود و احتمال خطر برای زندگی افراد، دارایی‌های تجاری و شهرت یک شرکت افزایش می‌یابد.»

هزینه و تأثیر فعالیت اعتراضی را به حداقل برسانید

شماره 4 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک، صنعتی (صنعتی)

در سال 2021، بلومبرگ گزارش داد که اعتصاب صنعت فولاد آفریقای جنوبی، که به مدت 17 روز به طول انجامید، حدود 500 میلیون روپیه به این صنعت خسارت وارد کرد و همزمان حدود 100 میلیون روپیه دستمزد از دست داد. نامه و نگهباندر همین حال، گزارش داد که ناآرامی های سراسری که در ژوئیه سال گذشته آغاز شد، حدود 150000 شغل را در معرض خطر قرار داد و 50 میلیارد روپیه به اقتصاد زیان وارد کرد. این مثال‌ها به تنهایی نشان می‌دهد که چرا مدیریت مذاکرات و اعتراض به صورت مسالمت‌آمیز به نفع کارفرمایان و کارمندان است و به گونه‌ای که باعث ایجاد حداقل اختلال در تداوم کسب‌وکار و ثبات شغلی شود.

در حالی که برخی از شورش ها ممکن است ساعت ها طول بکشد، برخی دیگر روزها یا حتی هفته ها طول بکشد. یافتن راهی برای اطمینان از اینکه بتوانید علاوه بر محافظت از کسب و کار خود، نیازهای اولیه کارکنان خود را نیز تامین کنید، بسیار مهم است. در حالی که ممکن است شرکت‌ها مجبور باشند تامین امنیت منابع خود را به عهده بگیرند، برخی از ارائه‌دهندگان راه‌حل‌های امنیتی ممکن است از قبل برنامه‌هایی برای این موضوع داشته باشند. «از آنجایی که ما بخشی از گروه راه‌حل‌های Tsebo هستیم، می‌توانیم خدمات اضافی مانند پذیرایی از کارکنانی که تصمیم می‌گیرند در هنگام اعتراض در محل باقی بمانند، حمل‌ونقل ایمن برای این کارکنان، و استقرار سریع تیم‌های نظافتی برای تمیز کردن پس از آن ارائه دهیم. یک اعتصاب،” بوتا نتیجه می گیرد.

قدرت اعتراض نقشی اساسی در دموکراسی آفریقای جنوبی که به سختی به دست آمده بود ایفا کرد و به عنوان حقی برای مردم برای شنیدن صدایشان در قانون اساسی جا افتاده است. با این حال، اگر به طور نادرست رفتار شود، اعتصابات طولانی مدت و اقدامات اعتراضی می تواند اثرات مخربی بر امور مالی، کارکنان، دارایی ها و شهرت یک کسب و کار داشته باشد.

شریک ایده‌آل باید آموزش جامعی را برای آماده‌سازی تیم‌های مدیریتی برای آنچه در صورت وقوع اعتصاب انتظار می‌رود، و همچنین دسترسی به کمک‌های حقوقی تخصصی که مشاوره و مستندات قانونی مربوطه را در مراحل مختلف اعتصاب ارائه می‌دهد، ارائه دهد. برخی از ارائه دهندگان راه حل های امنیتی روابط نزدیکی با ادارات مختلف دولتی، اتحادیه های کارگری، ارگان های کارفرمایی، SAPS و همچنین نهادهای امنیتی ملی و بین المللی دارند.

استفان بوتا.

کاهش خطر همه چیز مربوط به آماده سازی و برنامه ریزی است. آوردن یک متخصص برای کمک به تنظیم یک برنامه در مواقع اضطراری، یا مشارکت با یک سرویس امنیتی متخصص، می‌تواند موقعیت کسب و کار شما را در برابر شرایط غیرمنتظره در زمان رسیدن آن قرار دهد و شانس شما را برای بازگشت سریع، کارآمد و هزینه به کسب و کار به طور چشمگیری افزایش دهد. -به طور موثر تا حد امکانوام)

انتخاب شریک مناسب

قبل از اینکه کسب‌وکارها انتخاب کنند که با کدام سرویس‌های راه‌حل‌های امنیتی شریک شوند، مهم است که تجربه موجود خود را در مدیریت همه جنبه‌های اعتراضات و اعتصابات تحقیق کنند. آیا آنها توانایی کمک به شرکت ها و معترضان را دارند که سریع و ایمن به قطعنامه ها برسند؟ آیا آنها می توانند این کار را انجام دهند و همزمان هزینه و آسیب به دارایی ها و شهرت را به حداقل برسانند؟

آماده سازی و برنامه ریزی

پیشرفت فناوری، گنجاندن پهپادها را به ارائه‌دهندگان راه‌حل‌های امنیتی تخصصی آورده است و امکان گشت‌زنی فعال‌تر و سریع‌تر را فراهم می‌کند. حتی در برخی از آنها دوربین های حرارتی 360 درجه با تغذیه زنده برای پیگیری حرکت جمعیت، آتش سوزی و سایر تهدیدها، حتی در شرایط نوری ضعیف، تعبیه شده است. سپس می توان این موضوع را به افسران امنیتی در زمین اطلاع داد و آنها می توانند بر این اساس بسیج شوند.