به شکاف فکر کنید – شماره 1 2023

اولیویه نتیجه گیری می کند: «هنگام سرمایه گذاری روی مهارت های توسعه متخصصان امنیت فناوری اطلاعات، همیشه بازگشت سرمایه وجود خواهد داشت. “بزرگترین چالش برای شرکت ها همگامی با حقوق و تقاضای بازار است تا بتوانند افرادی را که در آنها سرمایه گذاری می کنند حفظ کنند. برای مقابله با این خطر با فرصت امنیتی، شرکت ها باید آموزش افراد را در مورد ابزارهای بسیار خاص در یک بازار یا صنعت خاص در نظر بگیرند. نه فقط امنیت عمومی سپس می‌توان با ایجاد یک فرهنگ شرکتی که به قدری توسط رشد شخصی و شغلی هدایت می‌شود، این امر تقویت می‌شود که مردم نمی‌خواهند آن را ترک کنند – آن‌ها آنچه را که نیاز دارند دقیقاً در جایی که امروز هستند، دارند.»

یافتن استعدادها، به ویژه در آفریقای جنوبی، همچنان چالش برانگیز است، زیرا بسیاری از مردم به دنبال حقوق (و برق) در کشورهای دیگر می روند. با این حال، اگر شرکت‌ها با ارتقای مهارت افراد و دادن فضای مورد نیاز برای پیشرفت در سازمان، استعدادها را از درون تشویق کنند، این می‌تواند تغییر کند. توجه به یکی از داغ ترین موضوعات در حال حاضر در بازار امنیت سایبری – هوش مصنوعی (AI) نیز مهم است.

او می‌افزاید: «شرکت‌ها باید فراتر از این فکر کنند که می‌توانند یک فایروال را پیاده‌سازی کنند یا نرم‌افزار امنیتی شبکه را روی مشکل پرتاب کنند و سپس استراحت کنند.» “آنها به امنیت با دید 100٪ در شبکه و زیرساخت آنها نیاز دارند. آن‌ها به سیستم‌های تشخیص زودهنگام و گزارش‌دهی مداوم نیاز دارند، و به افرادی نیاز دارند که بتوانند همه این ابزارها را در اختیار بگیرند و آنها را برای کسب‌وکار کار کنند.»

همیشه نیاز به متخصصان امنیت فناوری اطلاعات وجود خواهد داشت، برای افرادی که محیط را درک می کنند و می توانند تهدیدات در افق را ببینند. از آنجایی که هنوز در مدرسه موضوعی نیست – و باید باشد – و آگاهی کافی از خطرات وجود ندارد، مهم است که آموزش در هر جنبه ای از تجارت تعبیه شود. از آنهایی که موتورهای امنیتی هوش مصنوعی را هدایت می کنند تا کارمندان روزمره که به طور بالقوه می توانند ضعیف ترین حلقه در زنجیره امنیتی باشند. هر فردی باید امنیت و تأثیرات آن بر سازمان را درک کند.

برای اطلاعات بیشتر با اوزون IT توزیع تماس بگیرید، +27 10 591 5588، [email protected]، www.ozone.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/18589R

به شکاف توجه کنید

شماره 1 2023 آموزش و آموزش

اولیویه می‌گوید: «با راه‌حل‌های نرم‌افزاری هوش مصنوعی، شرکت‌ها ممکن است به افراد کمتری برای انجام کارهای مشابه و دستیابی به نتایج یکسان نیاز داشته باشند، اما همچنان به افراد با استعداد برای مدیریت و اصلاح هوش مصنوعی نیاز دارند.» این امر باعث می‌شود که شرکت‌ها فرصت‌هایی را برای افراد برای رشد آموزش و مهارت‌های خود و یادگیری اصول اولیه صنعت خود فراهم کنند. دوره‌های زیادی برای آموزش اصول اولیه وجود دارد، و برندها همچنین آموزش محصولات و راه‌حل‌هایی با شدت بالا ارائه می‌دهند که بینش‌های دقیق و توسعه مهارت‌ها را ارائه می‌دهند. فرقی نمی‌کند کدام مسیر را انتخاب کنید، به شرطی که یافتن مسیر و بهره‌مندی از آن برای مردم شما آسان باشد.»

هنک الیور

وقتی صحبت از فناوری اطلاعات و امنیت شبکه به میان می آید، کمبود قابل توجهی در مهارت های سطح بالا وجود دارد. بر اساس مطالعه نیروی کار امنیت سایبری (ISC) 2 2022، شکاف جهانی نیروی کار امنیت سایبری 3.4 میلیون نفر است و این شکاف در سال 2022 26.2 درصد افزایش یافته است.

همانطور که هنک اولیویه، مدیر عامل توزیع فناوری ازن اشاره می کند، فناوری با چنان سرعتی در حال تغییر است که امنیت فناوری اطلاعات به طور فزاینده ای تخصصی و پیچیده می شود.

فوریت این کمبود توسط مجمع جهانی اقتصاد تاکید شده است که پرسید: “آیا از بین بردن شکاف مهارت های امنیت سایبری می تواند دنیا را تغییر دهد؟” WEF بسیار واضح پاسخ داد، “بله”. بله، می تواند، زیرا حملات سایبری تهدیدی برای افراد، مشاغل، کشورها و اقتصادها هستند و وجود افراد مناسب برای دفاع در برابر و کاهش آن حملات بسیار مهم است.

آموزش با ROI

با پشتیبانی از هوش مصنوعی