بچه های چاقو حمل به بزرگسالان چاقو حمل می شوند


متأسفانه جنایات خیابانی و خشونت در بافت زندگی ما نفوذ کرده است. استیو کالینز از مربیان آگاهی ایمنی شخصی می نویسد: در شهرهای داخلی ما، مناطق حومه شهر و اکنون حتی روستاهای کوچک روستایی، به نظر می رسد هیچ کس مصون نیست. PS5.

اداره آمار ملی (روشن است) داده های مربوط به جنایات ثبت شده پلیس شامل چاقو یا ابزار تیز را برای مجموعه ای از جرایم خشونت آمیز جدی منتشر کرده است. در سال منتهی به مارس 2021، بیش از 41000 جرم شامل چاقو یا ابزار تیز در انگلستان و ولز وجود داشت. و به یاد داشته باشید که این ارقام فقط نشان دهنده آنهایی هستند که ما درباره آنها می دانیم، پس چه کسی می داند که ارقام واقعی در واقع چه هستند.

جرم چاقو شامل: حمل چاقو; تلاش برای خرید چاقو اگر زیر 18 سال دارید. تهدید کردن شخصی با چاقو؛ داشتن چاقوی ممنوعه؛ مجروح کردن یا مجروح کردن کسی با چاقو. قصد مجروح کردن یا آسیب رساندن به کسی با چاقو؛ دزدی یا سرقتی که در آن چاقو به عنوان سلاح حمل می شد.

داشتن چاقو (یا هر نوع سلاح) حتی اگر از آن استفاده نشود، تا پنج سال حبس دارد. حمل هر نوع ابزار تهاجمی یا تیز می تواند شما را پشت میله ها قرار دهد. این می تواند شامل مواردی مانند یک شانه تیز شده، یا چیزی با تیغه ای باشد که به شکل چیز دیگری مبدل شده است، مثلاً یک فندک یا خودکار.

سلاح‌های لبه‌دار بدون شک یکی از ساده‌ترین سلاح‌ها برای پنهان‌کردن هستند و جنایتکاران همیشه می‌دانستند که فکر بریده‌شدن یا چاقو خوردن، وحشت فیزیکی و روانی بیشتری نسبت به شلیک گلوله ایجاد می‌کند. به همین دلیل است که تیغه غالباً سلاح مورد علاقه سارق مسلح بوده است و همانطور که رویدادهای اخیر نشان داده است، حتی کوچکترین و بی ضررترین چاقوها مانند چاقوهای صنایع دستی نیز باعث کشتار جمعی در مقیاس وحشتناک شده است.

برخلاف تصور رایج، طول یک چاقو برای کشنده بودن لازم نیست بیش از سه اینچ باشد. حتی لازم نیست نکته ای داشته باشد و قطعاً نیازی به فولاد نیست. من نمونه‌هایی از چاقوهای مبدل با تیغه‌هایی که طول آنها بیش از نیم اینچ نیست را مطالعه کرده‌ام، که به همان اندازه هر رکاب رکابی هشت اینچی کارآمد هستند. سلاح‌های لبه‌دار خانگی و دست‌ساز می‌توانند از خطرناک‌ترین سلاح‌ها باشند. چرا؟ چون شبیه اسلحه نیستند! به عنوان مثال، یک تیغ تیغ را روی پشت کارت اعتباری بچسبانید که فقط کسری از اینچ از لبه آن بیرون زده است. با بقیه کارت های اعتباری شما کاملاً بی گناه در کیف شما لانه می کند و در عین حال می تواند گلوی کسی را از گوش به گوش دیگر برش دهد! این احتمال وجود دارد که بتوانید با این نوع سلاح بدون هیچ چالشی وارد هر هواپیمای دیگری در جهان شوید، اگرچه امنیت احتمالاً شما را از دست ناخن گیرتان رها کرده است – یک فکر هشیارکننده.

آنها در حال جوان تر شدن هستند

جنایت با چاقو کیفیت زندگی ما را کاهش می دهد و از ناتوانی در راه رفتن ایمن به تنهایی در پارک یا خیابان های شهرمان گرفته تا نصب اجباری سیستم های امنیتی گران قیمت و به دلیل فقدان شدید پلیس، ضرورت تشکیل گروه‌های نگهبان محله – حتی در آرام‌ترین روستاهای کشور ما.

گزارش‌های مربوط به خودکشی کودکان در نتیجه خشونت و قلدری در مدارس بسیار زیاد است. کودکانی که اسلحه حمل می کنند و مرتکب جنایات وحشتناک خشونت، قتل و تجاوز جنسی می شوند در حال افزایش است. بسیاری از جوانان به سادگی معتقدند که برای محافظت از خود باید در مدرسه و خیابان ها سلاح حمل کنند. همه این موارد به اندازه ای اپیدمی در حال افزایش است، به طوری که اکنون یک مشکل جهانی با رفتارهای پرخاشگرانه و خشونت آمیز کودکان و نوجوانان، نه تنها در خیابان های شهرهای ما، بلکه در شهرهای کوچک و روستاهای روستایی ما وجود دارد. اگرچه ممکن است عجیب به نظر برسد، برخی از جوامع به معنای واقعی کلمه در ترس از کودکان محلی زندگی می کنند.

جرایم با چاقو در سراسر بریتانیا در حال افزایش است و پلیس می گوید اکثر کودکانی که در حال حمل تیغه دستگیر شده اند در باندها یا حتی با باندها ارتباط ندارند. پس چرا جوانان بین 5 تا 15 سال بیشتر چاقو حمل می کنند و از آن استفاده می کنند؟

بچه‌ها چاقو حمل می‌کنند زیرا از بچه‌هایی که چاقو حمل می‌کنند می‌ترسند و بر این باورند که حمل تیغه تنها راهی است که می‌توانند از خود در برابر یکدیگر محافظت کنند. آنها بر این باورند که در حمله با چاقو، مشت آنها هیچ فایده ای ندارد و تنها راه محافظت از خود در برابر چاقو، چاقو است.

افزایش 10 درصدی در جرایم با چاقو در انگلیس و ولز طی 12 ماه گذشته منتهی به مارس 2022 وجود داشته است. البته دولت فقط به دنبال پلیس و مجازات های سخت تر خواهد بود، در حالی که در واقع مشکل واقعی کمبود شدید آموزش است. کودک پنج یا شش ساله ای که رفتار پرخاشگرانه و خشونت آمیز از خود نشان می دهد بیش از سایرین در نوجوانی و بزرگسالی رفتارهای بزهکارانه، جنایتکارانه و خشونت آمیز از خود نشان می دهد. واقعیت ساده؛ در اکثر موارد کودکان خشن به بزرگسالان خشن تبدیل می شوند. با این حال، هیچ کودکی با خشونت به دنیا نمی آید. چیزی به نام قاتل دسته جمعی یا قاتل زنجیره ای سه ساله وجود ندارد. بله، کودکان بسیار خردسال کشته شده اند و می کشند، اما تعداد کودکانی که توسط بزرگسالان کشته می شوند بسیار بیشتر از بزرگسالانی است که توسط کودکان کشته می شوند. برای اینکه یک کودک به یک نوجوان خشن و در نتیجه یک بزرگسال خشن تبدیل شود، ابتدا کودک باید در معرض خشونت قرار گیرد و اولین مواجهه همیشه به دست یک فرد مسن بوده است.

واقعیت: جرایم خشن رو به افزایش است.
واقعیت: کسانی که مرتکب جنایات خشونت آمیز می شوند جوان تر می شوند.
واقعیت: آنها اینطور به دنیا نیامده اند.

فرزندان ما آینده هستند و هیچ بچه ای به دنیا نمی آید که بخواهد چاقو حمل کند. ضروری است که اکنون روی آنها سرمایه گذاری کنیم. ما باید بچه ها را از خیابان ها بیرون کنیم و با جرایم چاقو مبارزه کنیم.

به یاد داشته باشید، اگر چاقو حمل می کنید، یک قاتل بالقوه هستید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/knife-carrying-lads-grow-up-into-knife-carrying-adults/