بک آپ های شما چقدر ایمن هستند؟ – شماره 6 2022 – انتشارات تکنیوز

همانطور که این ویژگی نشان می دهد، انعطاف پذیری سایبری شامل موارد فوق می شود، اما بسیار فراتر می رود. تهیه پشتیبان در گذشته کاری بود که شرکت‌ها در صورت خرابی زیرساخت‌های فناوری اطلاعات خود، مانند خرابی هارد دیسک و غیره، باید انجام می‌دادند. با این حال، باج‌افزار را به عنوان مثال در نظر می‌گیریم، می‌توانیم ببینیم که وقتی ناگهان داده‌های خود را رمزگذاری شده و نگه‌داری می‌کنید، پشتیبان‌گیری چقدر مهم است. .

این شرکت می‌گوید راه‌حل‌های InfiniGuard می‌توانند تا 50 PB داده مؤثر را مقیاس‌بندی کنند و از پروتکل‌های متعدد (مانند VTL، NFS، CIFS، OST، RMAN و DB2) با «نرخ‌های دریافت درون خطی تا 180 ترابایت در ساعت» پشتیبانی کنند. ” جدا از قابلیت بازیابی سریع، معماری InfiniBox آن همچنین سطوح مختلفی از حفاظت از داده ها را ارائه می دهد، از جمله کنترل دسترسی مبتنی بر نقش و احراز هویت چند عاملی، رمزگذاری در حالت استراحت، تکرار رمزگذاری شده، ذخیره سازی ایزوله فوق الذکر از طریق عکس های فوری غیرقابل تغییر، و موارد دیگر. .

افزونگی سه گانه

راه حل های امنیتی پیشرفته با هیدن سادلر، مدیر کشور در Infinidat، در مورد مشکل پشتیبان‌گیری صحبت کرد تا راه‌حل‌هایی برای محافظت از داده‌ها و اطمینان از اینکه داده‌های «پاک» برای بازیابی زمانی که اتفاقی می‌افتد در دسترس است، در دسترس باشد.

4. آنها باید بتوانند تقریباً بلافاصله داده های خود را بازیابی کنند.

امروزه هر اصطلاحی که به امنیت سایبری مربوط می شود، همواره بر جنبه فناوری اطلاعات تمرکز دارد، به ویژه عناصری که بیشترین توجه را به خود جلب می کنند، مانند بدافزار، باج افزار و هک. در حالی که همه آنها حیاتی هستند، فراموش کردن انعطاف پذیری سایبری آسان است.

زمان بازیابی

Infinidat اخیراً از گسترش برنامه توافقنامه سطح خدمات تضمین شده خود (SLA) خبر داده است، اولین ضمانت ذخیره سازی سایبری صنعت برای بازیابی ذخیره سازی اولیه – ضمانت ذخیره سازی سایبری InfiniSafe. این تضمین می‌کند که شرکت‌ها و ارائه‌دهندگان خدمات پس از یک حمله سایبری، با استفاده از مجموعه داده‌های فوری غیرقابل تغییر تضمینی با زمان بازیابی تضمین شده یک دقیقه یا کمتر، داده‌های خود را با سرعتی تقریباً آنی بازیابی و بازیابی می‌کنند.

سادلر معتقد است که پشتیبان‌گیری بخش مهمی از هر برنامه انعطاف‌پذیری فناوری اطلاعات و سایبری باقی می‌ماند، با این حال، زمان لازم برای بازیابی داده‌ها اغلب نادیده گرفته می‌شود. بازیابی داده‌ها و برنامه‌های کاربردی برای شرکت‌های بزرگ ممکن است روزها یا هفته‌ها طول بکشد، که اغلب به مدت یا طولانی‌تر از اختلال ناشی از نقض است. بنابراین، یک فرآیند انعطاف‌پذیری سایبری نیاز به تضمین حفاظت و همچنین بازیابی سریع دارد.


منبع: https://www.securitysa.com/17590R

1. آنها به یک عکس فوری غیرقابل تغییر (غیر قابل تغییر) از داده های خود نیاز دارند. این سیستم همچنین باید دارای تشخیص ناهنجاری یکپارچه باشد تا در صورت آلوده شدن داده ها به هر نوع بدافزار بلافاصله هشدار دهد.

3. شرکت ها برای جلوگیری از بازیابی بدافزارها و اطمینان از اینکه بازیابی به درستی کار می کند، به یک محیط امن برای بازیابی و آزمایش نسخه های پشتیبان نیاز دارند.

استاندارد پشتیبان گیری سنتی 3-2-1، که در آن یک نسخه پشتیبان اصلی وجود دارد و دو نسخه از آن بر روی انواع مختلف رسانه ها ساخته می شود – و یک نسخه خارج از سایت ذخیره می شود – بنابراین در موردی که مجرمان برای مدت طولانی در شبکه شما بوده اند کمکی نخواهد کرد. زمان. Sadler به هر شرکتی توصیه می کند که فرآیند پشتیبان گیری خود را بر اساس چهار رکن زیر طراحی کند:

Infinidat یک معماری سه گانه اضافی را به مشتریان ارائه می دهد که در آن یک عکس فوری غیرقابل تغییر (یا یک سرور جداگانه) با استفاده از یک شبکه فیزیکی جداگانه نصب می کند. این اجازه می دهد تا عکس های فوری قبل از ذخیره شدن آزمایش شوند و یک محیط امن برای بازیابی قبل از بازنویسی داده های شما ارائه می دهد.

هایدن سادلر.

متأسفانه، مجرمان سایبری می‌دانند که ممکن است بازیابی نسخه پشتیبان به جای پرداخت پول اخاذی برای شرکت‌ها آسان‌تر باشد و با این شرایط سازگار شده‌اند. امروزه، باج‌افزارها (و سایر بدافزارها) ممکن است هفته‌ها یا حتی ماه‌ها قبل از راه‌اندازی روی سرورهای شرکت‌ها باقی بمانند تا اطمینان حاصل شود که داده‌هایی که ظاهراً ایمن و پشتیبان‌گیری شده‌اند آلوده یا رمزگذاری شده‌اند و قابل بازیابی نیستند.

2. باید «هوا شکاف» باشد، به این معنی که در همان منطقه یا شبکه داده های اصلی ذخیره نمی شود. (داشتن دایرکتوری به نام «پشتیبان‌گیری» در سرور واقعاً کمکی نمی‌کند.) در گذشته، پشتیبان‌گیری از نوار، روش طبیعی پشتیبان‌گیری هوا شکاف بود، اما زمان بازیابی می‌تواند طولانی باشد و به طور کلی هیچ راهی برای اطمینان از نوارها بدون بدافزار هستند.

بک آپ های شما چقدر ایمن هستند؟

شماره 6 2022 امنیت سایبری

نوشته اندرو سلدون

ما همچنین می دانیم که داده ها ممکن است به سرقت رفته و حتی اگر شرکت (یک یا چند بار) هزینه را پرداخت کند، همچنان می تواند به بالاترین پیشنهاد دهنده فروخته شود. علاوه بر این، گفته می‌شود که شناسایی و مهار یک نفوذ سایبری به طور متوسط ​​۲۸۷ روز طول می‌کشد، که به این معنی است که حتی نسخه‌های پشتیبان تهیه شده یک ماه یا یک چهارم قبل ممکن است خراب شوند. حتی اگر آن پشتیبان‌گیری‌ها خوب باشند، این واقعیت را نادیده می‌گیرد که داده‌ها قدیمی هستند و هر آنچه در این میان اتفاق افتاده برای همیشه از بین می‌رود.

Infinidat از طریق شرکای کانال در آفریقای جنوبی فعالیت می کند، اما این شرکت مستقیماً با مشتریان درگیر است تا اطمینان حاصل کند که آنها از آنچه مورد نیاز است و اینکه چگونه InfiniBox، InfiniGuard، InfiniSafe و راه حل های ذخیره سازی سازمانی مرتبط می توانند خدمات مدرن پشتیبان گیری از داده ها و همچنین انعطاف پذیری سایبری را ارائه دهند، درگیر است. .

برای اطلاعات بیشتر با Infinidat تماس بگیرید [email protected]، www.infinidat.comوام)

راه حل InfiniGuard این شرکت مجهز به InfiniSafe است تا از حفاظت سایبری در بالاترین سطوح بدون هزینه اضافی اطمینان حاصل کند. رویکرد انعطاف‌پذیری جامع ذخیره‌سازی سایبری InfiniSafe بازیابی سریع در تولید را فراهم می‌کند. Sadler مثالی را ذکر می کند که در آن یک مجموعه داده پشتیبان 1.5 PB Veeam در کمتر از 12 دقیقه بازیابی شد.